Case_boxdestillery_top_1
Case_boxdestillery_top_2

BOX DESTILLERI

Inovatīvi risinājumi veiksmīgam viskija biznesam

Uzdevums

Box Destilleri ir vistālāk uz ziemeļiem esošā viskija darītava. Jau kops pašiem pirmsākumiem uzņēmums ir saņēmis labas atsauksmes. Ražošanas apjomi sit augstu vilni. Viskija darītavas attīstības ietvaros AJ Produkti saņēma interesantu pasūtījumu izgatavot palešu plauktu sistēmu 600 viskija mucu uzglabāšanai.

Risinājums

"Ciešā sadarbībā ar Box Destilleri un mūsu talantīgajiem dizaineriem mēs nonācām pie unikāla risinājuma - AJ Produkti vadīja visu procesu, ieskaitot ražošanu, piegādi, uzstādīšanu un noslēguma pārbaudi," norāda AJ Produktu projektu pārdošanas pārstāvis Alekss Varela.

Visām mucām var piekļūt ar autokrāvēju. Katra muca palešu sistēmā tiek nofiksēta ar speciālas metāla detaļas palīdzību.

Rezultāts

Radošais un novatoriskais risinājums ir labi piemērots biznesa vajadzībām. Līdz ar to ir panākti labāki uzglabāšanas apstākļi un loģistika. Mucām var viegli piekļūt, atvieglojot iekraušanu un izkraušanu. Tādējādi ir pieaugusi drošība un efektivitāte.

"Es šādu risinājumu neesmu redzējis nevienā citā viskija ražotnē," saka Box Destilleri viskija darītavas menedžeris Rodžers Melanders.

"Šādos projektos ir svarīgi spēt atrisināt pasūtītāja vajadzības un piedāvāt vislabāko iespējamo risinājumu, lai klients varētu visu savu uzmanību koncentrēt uz savu pamatdarbības jomu," uzsver Alekss Varala.

SAZINIETIES AR MŪSU SPECIĀLISTIEM

Raitis Raups
Projektu vadītājs

Raitis Raups

+371 267 188 60
Evija Kostjukova
Projektu vadītāja

Evija Kostjukova

+371 2 64 24 013
Rādīt visus
Kopā mēs izveidosim labāku darbavietu

Mēs Jums palīdzēsim rast vislabāko risinājumu

Sazinieties ar mums