Case_Hovas_top_1
Case_Hovas_top_2
Case_Hovas_top_3
Case_Hovas_top_4

Fenestra Nya Hovås

AJ mēbeles piešķir skolai jaunu raksturu

Uzdevums

Kad skola Fenestra Nya Hovås pārcēlās uz zeltā mirdzošo daudzfunkcionālo ēku Spektrum, AJ Produkti saņēma pasūtījumu izveidot mācību iestādei interjeru, kas saskanētu ar ēkas unikālo tēlu.

Risinājums

Interjers veidots zilos toņos, ko papildina rustikāla stila izturīgas koka mēbeles. Skolai izraudzījās dažādas sēdmēbeles, lai skolēni varētu mainīt sēdēšanas pozas - gan pufus, gan krēslus ar atzveltnēm no augstspiediena lamināta un inovatīvas līdzsvara bumbas, kas trenē muskulatūru un līdzsvara izjūtu. Skolotāju istaba tika iekārtota ar Radius sērijas mēbelēm. Biroja mēbeles izgatavotas no ozola masīvkoka ar brūnām ādas detaļām.

Rezultāts

Ar AJ palīdzību skolas vide ir kļuvusi koša, mūsdienīga un krāsaina ar izteiktu raksturu. Gan skolēni, gan darbinieki jaunajā skolā jūtas ļoti labi un ir apmierināti ar AJ Silencing mēbelēm un lielo sēdmēbeļu dažādību, kas piedāvā alternatīvu sēdēšanai skolas solā un tādejādi uzlabo skolēnu darba vidi. Skolā ir iekārtotas daudzas labi izplānotas sabiedriskās zonas, lai bērni varētu socializēties. Īpaši iecienīts ir vienreizējais laima zaļais moduļu dīvāns gaitenī. Šis dīvāns ir pēc pasūtījuma gatavots risinājums atbilstoši skolas velmēm. "Viena no mūsu lielajām vēlmēm bija lieliskas publiskās zonas - un AJ Produktiem patiesi ir izdevies šo vēlmi piepildīt," saka skolas direktore Katja Branta Pēršune.

SAZINIETIES AR MŪSU SPECIĀLISTIEM

Raitis Raups
Projektu vadītājs

Raitis Raups

+371 267 188 60
Evija Kostjukova
Projektu vadītāja

Evija Kostjukova

+371 2 64 24 013
Rādīt visus
Kopā mēs izveidosim labāku darbavietu

Mēs Jums palīdzēsim rast vislabāko risinājumu

Sazinieties ar mums