Case_Hstdgolf_top_1
Case_Hstdgolf_top_2

Halmstādes golfa klubs

Eleganti risinājumi Halmstādes Golfa klubā Tilosandē

Uzdevums

Halmstādes Golfa klubs ir ļoti populārs. Aktīvās sezonas laikā vīriešu ģērbtuvi katru dienu izmanto simtiem cilvēku. Līdz ar to nepieciešamas kvalitatīvas mantu uzglabāšanas telpas un atpūtas zonas. Pēc ģērbtuves telpu remonta jauno interjeru projektēja AJ Produkti. Vislielākā vajadzība bija pēc daudziem slēdzamiem apģērbu skapīšiem.

Risinājums

Telpā tika uzstādīti 30 Z formas skapīši ar diviem nodalījumiem. Skapīši ir veidoti no izturīga melna augstspiediena lamināta, uz durtiņām ir golfa kluba logo. Tika pievienoti pieskaņoti garderobes soli, lai lietderīgi izmantotu grīdas laukumu un lai būtu vieglāk pārģērbties. Atpūtas zonā izvietoja melnus dīvāniņus ar mākslīgās ādas pārvalkiem.

Rezultāts

“Skapīši ir ļoti labi! Daži bija satraukti, ka Z formas skapīši būs par mazu, bet šīs bažas izrādījās nepamatotas. Lietotāji ir ļoti apmierināti un uzskata, ka risinājums ir funkcionāls, atzīst kluba valdes priekšsēdētājs un direktors Kristians Jākobsons. Unikālais skapīšu risinājums piešķir ģērbtuvei greznu un personisku gaisotni. Atpūtas zonu ļoti iecienījušas gan lielākas, gan mazākas kompānijas. Šeit visi pulcējas pirms vai pēc golfa spēles. Kluba biedri ļoti atzinīgi vērtē jauno interjeru - viss ir izdevies bez jebkādām problēmām. Biedri domā, ka ir labāk nekā pirms tam,” saka Kristians.

SAZINIETIES AR MŪSU SPECIĀLISTIEM

Raitis Raups
Projektu vadītājs

Raitis Raups

+371 267 188 60
Evija Kostjukova
Projektu vadītāja

Evija Kostjukova

+371 2 64 24 013
Rādīt visus
Kopā mēs izveidosim labāku darbavietu

Mēs Jums palīdzēsim rast vislabāko risinājumu

Sazinieties ar mums