Noliktavu risinājumi

NOLIKTAVU RISINĀJUMI

Noliktavas optimizācija

Kā izveidot efektīvāku noliktavu?

40 gadus mēs esam pētījuši mūsu klientu vajadzības. Esam uzzinājuši, kas viņiem ir nepieciešams un ko viņi vēlas, un šīs zināšanas ir mūsu produktu attīstības pamatā. AJ Solutions ir izstrādājis viedus risinājumus loģistikas nākotnei un ņem vērā visus Jūsu noliktavas aspektus, sākot no tehniskās uzturēšanas un beidzot ar izmantošanu un darbu plūsmu. Mums ir viss, lai uzlabotu Jūsu loģistiku un rentabilitāti.

 

Mūsu noliktavu iekārtošanas komanda ar lielu entuziasmu izstrādā viedus uzglabāšanas risinājumus. Novatoriskā palešu plauktu sistēma Ultimate ir AJ Produktu ražojums pēc mūsu pašu izstrādāta dizaina, un tas ir liels solis pretī pārmaiņām noliktavu sektorā. Jūs atradīsiet efektīvus un novatoriskus uzglabāšanas risinājumus, kombinējamu plauktu un uzglabāšanas aprīkojumu, kas ir piemērots Jūsu biznesam.

 

Mēs apmeklēsim Jūs personīgi, palīdzēsim izvēlēties produktus un izstrādāsim vizualizāciju 3D formātā, lai Jūs varētu redzēt, kāds izskatīsies rezultāts. AJ Solutions īstenos Jūsu ieceres saskaņā ar jūsu vēlmēm un parūpēsies par visu projektu, ieskaitot produktu izgatavošanu, piegādi, montāžu un pārbaudi pēc montāžas.

Izveidosim labākas darbavietas kopā

AJ Solutions centrā ir klients. Uzzini vairāk par mūsu klientiem un iedvesmojies no biroju, skolu, noliktavu un industrijas interjeriem.

APSKATIET MŪSU ĪSTENOTOS PROJEKTUS