Case_Wohlins_warehouse_top_1
Case_Wohlins_warehouse_top_2

Wohlins

Novatoriski un pielāgoti palešu plaukti Wohlin saldētavai

Uzdevums

Pilns pielāgots palešu plauktu risinājums jaunajām saldētavas telpām 1800 kvadrātmetru platībā – tāds bija uzdevums, kad Wohlins Fryslager Logistik AB vērsās pie AJ Produktiem.

Risinājums

Risinājums ir jaunā novatoriskā palešu plauktu sistēma Ultimate, kas ir AJ Produktu ražojums pēc pašu izstrādāta dizaina. Šī palešu sistēma ekonomē vietu, pateicoties īpaši šauriem vertikālajiem stieņiem. Sistēma ir viegli regulējama, lai maksimāli palielinātu noliktavas ietilpību. Lai pielāgotos uzņēmuma vajadzībām, tika izstrādāti vairāki īpaši risinājumi. “Mēs to izstrādājām kopā ar projekta partneriem, un viss darbojas lieliski,” saka Wohlin transporta nodaļas vadītājs Rodžers Volins.

Rezultāts

Ar novatorisko palešu plauktu sistēmu Ultimate uzņēmums Wohlin var pilnībā izmantot savu noliktavas platību. Tā kā šķērsstieņu augstumu var mainīt pēc vajadzības un regulēšanas solis ir mazs, neizmantoto telpu starp paleti un virsējiem šķērsstieņiem var maksimāli samazināt. Līdz ar to var izvairīties no preču celšanas lielā augstumā ar autokrāvēju. Pēc individuāla pasūtījuma gatavotie palešu plaukti atvieglo pārkraušanu. “Uzlabojusies arī darbinieku drošība,” sacīja Rodžers, norādot, ka, pateicoties Ultimate sistēmai, atstarpes starp plauktiem, kur pārvietoties ar autokrāvējiem, ir lielākas, bet noliktavas funkcionalitāte no tā nav cietusi.

SAZINIETIES AR MŪSU SPECIĀLISTIEM

Raitis Raups
Projektu vadītājs

Raitis Raups

+371 267 188 60
Evija Kostjukova
Projektu vadītāja

Evija Kostjukova

+371 2 64 24 013
Rādīt visus
Kopā mēs izveidosim labāku darbavietu

Mēs Jums palīdzēsim rast vislabāko risinājumu

Sazinieties ar mums