Tālrunis: 67 62 52 72
Darba dienās 08:30-17:00
0
Mans grozs
Cenas BEZ PVN (Mainīt)
Kopā
Cena par vienību
Daudzums
Produkts
Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs.
Summa bez PVN
0.-€
Noformēt pasūtījumu
Labot
Preces (A-Z)

Flexus – klasiska un viegli pielāgojama biroja mēbeļu sērija

Flexus – klasiska un viegli pielāgojama biroja mēbeļu sērija
Raksts

Jūs meklējat klasiskas, viegli pielāgojamas mēbeles par pieņemamām cenām? Tādā gadījumā Flexus sērija ir tieši tas, kas jums vajadzīgs. Ar šīs sērijas mēbelēm var aprīkot visu biroju atbilstoši vēlmēm un vajadzībām.

 

Šīs mēbeles tiek ražotas AJ Produktu rūpnīcā, kas nozīmē, ka mēs varam nodrošināt augstu kvalitāti par pieejamu cenu. Mūsu populārajā biroja mēbeļu sērijā Flexus ietilpst rakstāmgaldi, konferenču galdi un uzglabāšanas mēbeles dažādu lielumu birojiem, sākot no pavisam mazām viena darbinieka telpām līdz pat milzīgām atvērtā plānojuma darbavietām. Šīs mēbeles ir izgatavotas no izturīga, viegli kopjama lamināta. Pieejamās krāsas ir klasiskas, piemēram, balta, tumši pelēka un bērza tonis ar izsmalcinātām sudrabpelēkām detaļām.

 

Dažāda izmēra uzglabāšanas mēbeles

 

Jums nepieciešams tikai neliels atvilktņu bloks novietošanai zem rakstāmgalda vai arī plauktu sistēma daudzu metru garumā plašām biroja telpām? Flexus sērijā var atrast visu nepieciešamo – grāmatplauktus, zem rakstāmgalda novietojamus atvilktņu blokus, izvelkamus skapjus un skapjus ar bīdāmām durvīm vietas ekonomijai. Turklāt jums ir iespēja izplānot savu uzglabāšanas risinājumu, aprīkojot ar durvīm visus grāmatplauktus vai tikai daļu no tiem. Durvis var izvēlēties tādā pašā krāsā kā grāmatplaukts, vai arī izraudzīties citu toni atbilstoši savai gaumei un interjera vajadzībām. Uzglabāšanas mēbeles no visām pusēm ir apdarinātas ar stilīgām lamināta virsmām, tādēļ tās var novietot arī telpas vidū, ne tikai pie sienas. Slēgtās mēbeles ir aprīkotas ar atslēgām, lai mantas varētu uzglabāt drošībā.

 

Rakstāmgaldi par piemērotu cenu jebkurai gaumei

 

Sērijā Flexus ietilpst gan klasiski fiksētie galdi, gan ergonomiskie elektriski augstumā regulējamie rakstāmgaldi, kas palīdz būt aktīvākiem darbadienas laikā. Šādi darbagaldi būs izturīgi un lieliski kalpos daudzus jo daudzus gadus. Visiem galdiem ir izturīgas lamināta virsmas, pelēki tērauda rāmji un kabeļu izvades kanāli, kas palīdz uzturēt darba zonu tīru un kārtīgu, izvairoties no samudžinātiem kabeļiem. Fiksētie galdi aprīkoti ar paneli, aiz kura var ērti paslēpt kabeļu grozus un kabeļus. Šie galdi ir klasiski, stilīgi un viegli kombinējami ar citām mēbelēm!

 

Mūsu pašu produkcija

 

Mēs izgatavojam šīs mēbeles savā ražotnē – AJ Mēbeļu rūpnīcā Polijā. Līdz ar to mēs kontrolējam visu ražošanas procesu un varam piedāvāt saviem klientiem augstu kvalitāti par pieņemamu cenu. Mēs arī stingri kontrolējam darba apstākļus rūpnīcā un ražošanas ietekmi uz vidi.

Saistītie produkti
Plaukts Flexus ar 4 nodalījumiem, pelēks lamināts
Plaukts Flexus ar 4 nodalījumiem, pelēks lamināts
Art.nr. 149787
  • Pieejams ar dažādām apdarēm
  • Izturīgs lamināts
  • Iespējama durvju ierīkošana

Radīt saistītos rakstus: