Tālrunis: 67 62 52 72
Darba dienās 08:30-17:00
0
Mans grozs
Cenas BEZ PVN (Mainīt)
Kopā
Cena par vienību
Daudzums
Produkts
Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs.
Summa bez PVN
0.-€
Noformēt pasūtījumu
Labot

Mēs iekārtojam uzvarētāju darbavietas

Mēs iekārtojam uzvarētāju darbavietas
Raksts

Uzņēmums “AJ Produkti” ir veiksmīgi uzlabojis darbavietas vairāk nekā 40 gadu garumā un var daudz darīt jūsu darbavietas ērtību un efektivitātes veicināšanā. Mēs piedāvājam vairāk nekā 15 000 dažādu produktu birojiem, skolām, noliktavām un ražotnēm, kā arī pārdomātus dizaina risinājumus, kas ļaus doties uz darbu ar prieku.

 

Produkti, kas uzlabo darbu

 

Kas tad ir “uzvarētāju darbavietas”? Mēs ar to saprotam darba vidi, kas aprīkota ar tādiem produktiem, kas ir orientēti uz darbiniekiem. Neskatoties uz darba jomu.

 

Tie var būt augstumā regulējami galdi, pie kuriem pārmaiņus var strādāt gan stāvot, gan apsēžoties. Tie var būt krēsli, kas ir viegli pielāgojami pēc vajadzības, kā arī aktīvie krēsli, kas sēžot stiprina muguras un ķermeņa augšējās daļas muskulatūru. Tās var būt arī iesaiņošanas stacijas, darbgaldi un plauktu sistēmas, kas uzlabo darbu noliktavās un ražotnēs, kravu pacelšanas aprīkojums un ratiņi, kas atvieglo iekšējo transportēšanu, omulīgas ēdamzāles mēbeles, kas palīdz smelties jaunu enerģiju. Kopumā: produkti, kas veicina labsajūtu un drošību, kā arī palīdz darbiniekiem būt savā labākajā formā. Šādi izskatās mūsu produktu klāsts.

 

Ilga un veiksmīga sponsoru darbība

 

Mūsu vēlmi palīdzēt cilvēkiem demonstrēt vislabāko sniegumu apliecina arī mūsu uzņēmuma, kā individuālu sporta veidu un sporta pasākumu sponsora, vēsture. Gadu gaitā esam atbalstījuši daudzus slavenus atlētus, tostarp leģendāro cīkstoni Aleksandru Karelinu (Aleksandr Karelin). Šobrīd šajā kategorijā iekļauta zviedru golfere Jūlija Engstrēma (Julia Engström), kura 2018. gadā tika nominēta par gada labāko spēlētāju turnīrā “Ladies European Tour”, kā arī ieguva bronzas medaļu Eiropas Jaukto komandu čempionātā (European Mixed Team Championships). Mēs lepojamies ar Jūlijas panākumiem un novēlam viņai visu to labāko turpmākajos gados.

 

Tāpat mēs esam lepns un ilggadējs Pasaules čempionāta hokejā sponsors. Fakti apliecina, ka esam atbalstījuši šo turnīru kopš 1989. gada. Ja plānojat vērot šā gada Pasaules kausa spēles, kas notiks Slovākijā no 10. līdz 26. maijam, noteikti ne reizi vien pamanīsiet AJ logotipu uz tiesnešu krekliem, jo viņi, tāpat kā mēs un mūsu produkti, teic izšķirošo vārdu. Lai uzvar labākā komanda!

 

Saistītie produkti
Biroja krēsls ar atzveltni, melna auduma
Biroja krēsls ar atzveltni, melna auduma
Art.nr. 121771
  • Regulējams galvas balsts
  • Regulējami roku balsti
  • Ar sinhrono mehānismu
Elektriski augstumā regulējams galds Flexus, 1600x800mm, pelēks lamināts
Elektriski augstumā regulējams galds Flexus, 1600x800mm, pelēks lamināts
Art.nr. 152837
  • Elektriski augstumā regulējams
  • Ergonomiski izliekta virsma
  • Augstums: 700-1170 mm
Darbagalds Combo ar instrumentu paneļiem
Darbagalds Combo ar instrumentu paneļiem
Art.nr. 281532
  • Piemērots smagām kravām
  • Ar 3 instrumentu paneļiem
  • Ar apgaismojumu

Radīt saistītos rakstus: