Tālrunis: 67 62 52 72
Darba dienās 08:30-17:00
0
Mans grozs
Cenas BEZ PVN (Mainīt)
Kopā
Cena par vienību
Daudzums
Produkts
Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs.
Summa bez PVN
0.-€
Noformēt pasūtījumu
Labot

Tāfele - plaši pielietojams vizuālais līdzeklis darbam un ne tikai

Tāfele – plaši pielietojams vizuālais līdzeklis darbam un ne tikai
Raksts

Pirmās baltās tāfeles tika izgatavotas 60. gados, un uzņēmums AJ Produkti tās pārdod jau ilgāk nekā 30 gadus.
Tāfeles, kas paredzētas plānošanai, ir redzamas daudz un dažādās vietās.Tajās tiek rakstītas atskaites par tualetes uzkopšanu degvielas uzpildes stacijā, reklāmas aģentūrā tās tiek izmantotas darba apjoma organizēšanai un atgādinājumiem, darbnīcā tajās tiek pierakstīti “darāmie darbi”, bet zirgu stallī - zirgu barošanas laiki.

Plašs klāsts


Mūsu produktu klāstā jūs atradīsit visu no tāfelēm ar nedēļas un gada plānotāju birojam, lai darāmo darbu un ražošanas plāns visiem būtu viegli pieejams, līdz nelielām tāfelēm, ko izvietot ārpus biroja. Šeit jūs varat izvietot paziņojumu par savu darba laiku, vai nodrošināt iespēju atstāt jums ziņu.

Tiem, kas daudz raksta


Ja nodarbojaties ar biznesu, kas nosaka vajadzību daudz rakstīt, zīmēt skices un prezentēt idejas, ideāli piemērota ir liela, 2000x1200 mm izmēra tāfele. Uz tās ir vieta gan rakstīšanai, gan zīmēšanai, turklāt jūs varat piestiprināt savas piezīmes pie tāfeles ar magnētiem.

Divpusējas tāfeles


Dažreiz jums nepieciešams sagatavot informāciju pirms sapulces sākuma – izmantojot divpusējo, pārvietojamo tāfeli, jūs varat pierakstīt vajadzīgo, neatklājot to uzreiz. Rakstiet vienā pusē, neatklājot informāciju auditorijai līdz pienāk īstais brīdis. Pagrieziet to prom no kolēģiem un apgrieziet tāfeli otrādi, kad nepieciešams. Pa to laiku rakstīšanai varat izmantot virsmu otrā pusē.

Mūsu piedāvājumā iekļautas arī trīs paneļu tāfeles ar 5 rakstīšanas virsmām. Tās ir aprīkotas ar divām durvīm, kurām izmatojamā virsma ir abās pusēs, tādēļ rakstīšanai ir daudz vietas, bet, aizverot durvis, var paslēpt sapulcēm un prezentācijām sagatavoto informāciju. Protams, rakstīšanas virsma ir magnētiska, un jūs varat piestiprināt papīru pie tāfeles ar magnētiem, kuri arī ir atrodami mūsu preču klāstā.

Krāsaina stikla tāfeles


Papildus tradicionālajām tāfelēm piedāvājam arī moderna dizaina stikla tāfeles. Tās ir pieejamas dažādās patīkamās krāsās, ko var pieskaņot biroja interjeram. Tāfele kļūst par jauku interjera elementu, jo pastāv iespēja kombinēt dažādu krāsu tāfeles, iegūstot gan interesantu biroja dekoru, gan praktisku virsmu rakstīšanai.

Viegla kopšana


Mūsu tāfelēm ir izturīga rakstāmvirsma, kas ir viegli tīrāma. Jūs varat vienkārši nodzēst uzrakstīto, turklāt rakstāmpiederumi vienmēr atrodas pa rokai, jo ir magnētiski.

Tā gadās! Uzrakstījāt uz tāfeles ar permanento flomāsteru, nepadomājot, vai tas ir tāfeles flomāsters? - Jā! Mūsu tāfele ir viegli notīrāma, izturīga un magnētiska. Pat ja uzrakstāt ar permanento flomāsteru, tas vēl nav pasaules gals. Mūsu preču klāstā ir pieejami risinājumi arī šim gadījumam!

 

Saistītie produkti
Balta tāfele Budget, 2000 x 1200mm
Balta tāfele Budget, 2000 x 1200mm
Art.nr. 113406
  • Ar skrāpējumizturīgu virsmu
  • Magnētiska
  • Ideāla lietošanai ikdienā
Tāfele plānošanai, mēnesim, 900x600mm
Tāfele plānošanai, mēnesim, 900x600mm
Art.nr. 142432
  • Darba plānošanai
  • Magnētiska virsma
  • Viegli kopjama
Tāfele ar statīvu, melna
Tāfele ar statīvu, melna
Art.nr. 11492
  • Iespējams salocīt kā galdu
  • Divi pagarinājuma stiprinājumi uz sāniem
  • Komplektā plaukts rakstāmpiederumiem