Tālrunis: 67 62 52 72
Darba dienās 08:30-17:00
0
Mans grozs
Cenas BEZ PVN (Mainīt)
Kopā
Cena par vienību
Daudzums
Produkts
Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs.
Summa bez PVN
0.-€
Noformēt pasūtījumu
Labot
Preces (A-Z)

Uzglabājiet, iesaiņojiet, nosūtiet – mums ir viss nepieciešamais

Uzglabājiet, iesaiņojiet, nosūtiet – mums ir viss nepieciešamais
Raksts

Ikviena ķēde ir tieši tik stipra, cik stiprs ir tās vājākais posms. Šī patiesība ir spēkā arī veidojot efektīvu loģistikas plūsmu. Tam jums ir nepieciešama praktiska plauktu sistēma, kuru var paplašināt atbilstoši vajadzībām. Teicami noder arī iesaiņošanas stacijas, kas atvieglo pakošanas darbu kā arī viegli pārvietojami ratiņi, kas atbrīvo darbiniekus no nevajadzīgas priekšmetu celšanas. Vienkāršības labad visu nepieciešamo jūsu iepakojumu apstrādei, jūs atradīsit mūsu preču klāstā. No sākuma līdz beigām.

 

Labi noorganizētā uzglabāšanas vidē visi darbi norit pareizi, tas nozīmē, ka darba augstumu iespējams pielāgot katram darbiniekam individuāli. Šim nolūkam arī nepieciešami produkti, kas atvieglo apstrādi, kad preci vajag pacelt vai nolaist, iesaiņot un pēc tam pārvietot no punkta A uz punktu B. Mēs piedāvājam visu nepieciešamo no iesaiņošanas galdiem ar regulējamu augstumu līdz ratiņiem un pacelšanas aprīkojumam dažādiem mērķiem. Turklāt mums ir dažādas plauktu sistēmas, kurās var viegli ievietot ikvienu uzglabāšanai paredzēto preci.

 

Plauktu sistēmas, kas pielāgotas jūsu vajadzībām

 

Darbojoties pie augstumā regulējamā galda, jūs varat pārmaiņus stāvēt kājās un apsēsties cik bieži vien vēlaties. Brīžos, kad vēlaties apsēsties, jums ir nepieciešams labs biroja krēsls, ko var pielāgot jūsu auguma garumam/svaram, un kas nodrošinās atbalstu rokām, jostas vietai un kājām. Šādās reizēs ir labi, ja papildu pārmaiņai regulāri varat izmantot arī aktīvo krēslu. Sēžot uz līdzsvara paliktņa, līdzsvara bumbas vai seglu krēsla, jūs bez piepūles aktivizēsiet muguras un ķermeņa augšdaļas muskulatūru un uzlabosiet stāju. Lieliski!

 

“Mix”, “Combo” un “Tough” ir plauktu sistēmas, kas piemērotas individuāli pielāgotu uzglabāšanas risinājumu izveidei. Sāciet ar pamatsekciju un paplašiniet plauktu sistēmu, pievienojot tik daudz papildsekciju cik nepieciešams. Piedāvājumā ir dažāda platuma, dziļuma un augstuma sekcijas, tādēļ iespējams izveidot maksimāli plašu noliktavu.

 

 

Efektīva un ergonomiska iesaiņošanas stacija

 

Iesaiņošanas galdi “Cargo” un “Motion” ir paredzēti iesaiņošanas procesa atvieglošanai. Modelis “Cargo” ir aprīkots ar darba virsmā iestrādātiem rullīšiem, kas palīdz pagriezt preces. Jūs tam varat pievienot arī apakšējo izvelkamo daļu, kas ir izmantojama kā papildu darba virsma un ir īpaši noderīga darbā ar liela izmēra precēm. Galdam “Motion” ir elektriski augstumā regulējama galda virsma, kas ir ļoti ērti, ja galdu lieto vairāki cilvēki. Piedāvājam dažāda platuma galdus, ko iespējams aprīkot ar praktiskiem papildu produktiem.

 

Abus galdu modeļus var aprīkot ar plauktiem, iekaramajām sliedēm un instrumentu paneļiem, kam virs galda ir viegli piekļūt. Iesaiņošanas procesu vēl vairāk atvieglo ruļļu turētāji un griešanas mehānismi. Aprīkojumā iekļaujot nogurumu mazinošo paklājiņu un ērtu darbnīcas krēslu, jūs iegūsiet pilnīgi nokomplektētu iesaiņošanas staciju un labu darba vidi.

 

Izvairieties no nevajadzīgas celšanas un kravas bojājumiem

 

Parasta diena noliktavā ir saistīta ar biežu kravas celšanu, bet jums reti nākas priekšmetus pārnēsāt – pat ne sadales procesā. Izmantojot ratiņus jūs iegūsiet piemērotu darba augstumu, saudzēsiet muguru un varēsiet pārvietot vairākus priekšmetus vienlaicīgi.

 

Mūsu preču klāstā jūs atradīsit plauktu ratiņus, konteinerus uz ritenīšiem, piegādes ratiņus, preču šķirošanas ratiņus, platformas ratus, un ratus garu priekšmetu pārvadāšanai. Faktiski mums ir transportēšanas līdzeklis ikvienam iepakojumam neatkarīgi no tā izmēra, svara vai situācijas. Viss, kas nepieciešams, lai padarītu iepakojumu pārvietošanu efektīvāku un nodrošinātu teicamu uzglabāšanas vidi.

 

Saistītie produkti
COMBO plaukti 1981x1841x621 mm
COMBO plaukti 1981x1841x621 mm
Art.nr. 276162
  • Plaukti un darbgalds - divi vienā!
  • Plaukta svara izturība 700 kg
  • Ar 4 plauktiem
Noliktavas ratiņi, 2 plaukti, 1000x700mm
Noliktavas ratiņi, 2 plaukti, 1000x700mm
Art.nr. 20900
  • Kopējā kravnesība - 350 kg
  • Ar 2 plauktiem
  • Izturīga konstrukcija
Elektrisks darba galds, celtspēja 300 kg, 1500x800mm, pelēka lamināta
Elektrisks darba galds, celtspēja 300 kg, 1500x800mm, pelēka lamināta
Art.nr. 2740991
  • Ergonomisks dizains
  • Elektromotors augstuma regulēšanai
  • Svara izturība - 300 kg

Radīt saistītos rakstus: