Jaunums

Uzglabāšanas sekcija QBUS

2 skapji + 2 soli-novietnes, pamatnes rāmis, rokturi, 1257x3200x420 mm, gaiši pelēks, dzeltens spilvens

Art.nr.: 171495
  • Polsterēts sēdeklis ērtībām
  • Izmantojama kā telpas dalītājs
  • No QBUS sērijas
Krāsa: Gaiši pelēka
869.-€
Cenas bez PVN
Aprēķinām piegādes laiku....
7 gadu garantija

Vairāk par produktu

Praktiska AJ Produkti dizaina mēbeļu sekcija, kurā apvienoti ietilpīgi skapji un polsterēti soli. Iespējams kombinēt ar citām tās pašas QBUS sērijas mēbelēm, lai izveidotu saskaņotu uzglabāšanas risinājumu. Piemērota birojiem, konferenču telpām un vestibiliem, to lieliski var izmantot arī kā telpas sadalītāju.
Izmantojot šo pielāgojamo QBUS uzglabāšanas sēriju, iespējams ērti izveidot sakārtotu darba vidi!
Praktiskā apvienotā mēbele nodrošina gan uzglabāšanas vietu, gan papildu sēdvietu.

Piemērota lietošanai gan sabiedriskās vietās kā telpas atdalītājs, gan garderobēs kā sēdeklis, lai apsēstos un uzvilktu apavus. Un kādēļ gan to neizmantot konferenču zālē? Mēbeli var novietot arī pie sienas biroja gaitenī, kur tā kalpos par sēdvietu, lai veiktu tālruņa zvanu vai baudītu tasi kafijas. Vairākas mēbeļu sekcijas var apvienot kopā, lai iegūtu vēl plašāku uzglabāšanas risinājumu vai telpas atdalītāju.

Izgatavota no lamināta ‒ izturīga un viegli kopjama materiāla. Mīkstais sēdeklis ir apvilkts ar izturīgu audumu, kas izgatavots no 100% vilnas un atbilst Zviedrijas Möbelfakta, OEKO-TEX STANDARD 100 un Ecolabel standartiem. Izvēlei pieejams lamināts dažādās krāsās. Komplektā iekļauts pamatnes rāmis un rokturi.

Rokturiem ir glīta un viegli satverama konstrukcija un tos iespējams ērti lietot gan vertikāli, gan horizontāli. Rokturus iespējams uzstādīt jebkurā augstumā gan vertikāli, gan arī horizontāli.

Rokturi izgatavoti no pulverkrāsota, izturīga tērauda. Pulverkrāsotā virsma ir cieta un izturīga ‒ teicami piemērota lietošanai ikdienā.

Vai nepieciešams vairāk uzglabāšanas vietas? QBUS sērijas mēbeles ir veidotas tā, lai, izmantojot moduļus, būtu iespējams ērti paplašināt uzglabāšanas vietu, kad rodas tāda vajadzība. Viss efektīvai darba dienai!

Saistītie dokumenti

Lejuplādēt kopšanas instrukciju

Produkta parametri