Tālrunis: 67 62 52 72
Darba dienās 08:30-17:00
0
Mans grozs
Cenas BEZ PVN (Mainīt)
Kopā
Cena par vienību
Daudzums
Produkts
Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs.
Summa bez PVN
0.-€
Noformēt pasūtījumu
Labot
Preces (A-Z)
SALE
Nesen apskatītie produkti
Bezmaksas piegāde pasūtījumiem virs 1500 € + PVN.
Preču atgriešana
3 gadu garantija

Galds Modulus, biroja krēsls Stirling un starpsiena ZIP

Art.nr. 110225
777.-€ 864.-€
Cenas BEZ PVN
Produkts noņemts
Ielikt grozā
Komplektā: elektriski augstumā regulējams galds ar pretsadursmes mehānismu (1600 x 800 mm) un sevišķi plašu augstuma regulēšanas amplitūdu; ļoti ērts biroja krēsls ar sinhrono mehānismu, pielāgojamu pagalvi un regulējamiem roku balstiem, kā arī troksni slāpējoša rakstāmgalda starpsiena (A līmenis trokšņa absorbēšanā) ar komplektā iekļautiem kronšteiniem.
  • Kvalitatīvu mēbeļu komplekts
  • Mūsdienīgs dizains
  • Komplektā īpaši ērts krēsls
-10%
  • Galds Modulus, biroja krēsls Stirling un starpsiena ZIP
Par AJ Produkti
info
  • Informācija par produktu
  • Piederumi
  • Apmaksa un piegāde
Vairāk par produktu
Šajā mēbeļu komplektā iekļautas augstas kvalitātes mēbeles modernam biroja iekārtojumam. Mēbelēs apvienots moderns dizains un ergonomiskas funkcijas. Tās palīdz veidot produktīvu darba vidi. Rakstāmgaldam ir īpaši plaša augstuma regulēšanas amplitūda (attālums starp galda augstāko un zemāko iespējamo novietojumu), tādēļ galds ir ļoti praktisks un pielāgojams katram lietotājam. Pretsadursmes mehānisms ātri reaģē uz šķēršļiem, apturot galda rāmja kustību. Galda virsma klāta ar izturīgu un viegli kopjamu laminātu - lielisku, mūsdienīgam birojam piemērotu materiālu. Biroja krēslam ir augsta atzveltne, kas lieliski atbalsta muguru. Atzveltnes sānu daļas ir nedaudz izliektas papildu komfortam. Sinhronais mehānisms nodrošina to, ka krēsla atzveltne un sēdeklis kustas atbilstoši ķermeņa kustībām. To saskaņotās kustības palīdz dažādot ķermeņa stāvokli un uzlabo asinsriti. Mehānismu iespējams fiksēt četros dažādos stāvokļos. Krēslam ir biezi polsterēts sēdeklis, atzveltne un pagalvis. Šo daļu augstums ir ērti regulējams un palīdz sēdētājam ieņemt ergonomiskāko ķermeņa stāvokli. Iespējams regulēt gan roku balstu augstumu, gan platumu. Sēdekļa priekšējā mala ir noapaļota, šādi mazinot spiedienu uz kāju aizmugurējo daļu. Biroja krēsls ir apvilkts ar izturīgu, melnu mākslīgo ādu. Tā eleganti kontrastē ar piecstaru kājas balstu no alumīnija. Galda starpsiena sniedz aizsardzību pret fona trokšņiem, kā arī ļauj radīt zināmu privātumu, neizolējot sevi no apkārtējās vides. Starpsiena pildīta ar 100% PET materiālu, kam piešķirts A līmenis trokšņa absorbēšanā. Rakstāmgalda starpsienai ir moderna auduma apdare, un tās malas aprīkotas ar dekoratīvu rāvējslēdzēju. Starpsienas komplektā ir iekļauti stiprināšanas kronšteini, kas piemēroti visām līdz 50 mm biezām galda virsmām. Attālums no rakstāmgalda virsmas līdz starpsienas augšdaļai: 450 mm. Attālums no rakstāmgalda virsmas apakšdaļas līdz starpsienas apakšējai malai: apm. 180 mm (atkarībā no rakstāmgalda virsmas biezuma).
Komplekts
Produkta parametri
Apskatīt visu
Tevi varētu interesēt
KOMPLEKTS
Biroja mēbeļu komplekts, galds Nomad + krēsls Dovar + plaukts Nomad
Pievienot grozam
KOMPLEKTS
Biroja mēbeļu komplekts, tumši pelēka lamināta
Pievienot grozam
KOMPLEKTS
Galds Modulus, biroja krēsls Watford
Pievienot grozam
KOMPLEKTS
Galds Modulus, biroja krēsls Watford un starpsiena ZIP
Pievienot grozam
KOMPLEKTS
Galds Nomad + krēsls Lincoln
Pievienot grozam
KOMPLEKTS
Galds Nomad + paklājs darbam stāvus
Pievienot grozam
KOMPLEKTS
Mēbeļu komplekts, FLEXUS
Mēbeļu komplekts, FLEXUS
Art.nr. PN10163
Pievienot grozam
Apmaksa un piegāde
Piegādes noteikumi

Preces tiek piegādātas no AJ Produkter AB centrālās noliktavas Zviedrijā. Liela daļa preču ir pieejamas iegādei uzreiz - tās atrodas noliktavā Rīgā.

Pasūtījuma izpildes termiņš ir no pāris dienām līdz 3 nedēļām preču piegādei no Zviedrijas uz Rīgas ...

Lasīt vairāk
Cenas un apmaksas veidi

Cenas

Visas cenas AJ Katalogā un AJ mājaslapā uzrādītas eiro (EUR) bez PVN. PVN tiek aprēķināts pasūtījuma izdarīšanas brīdī saskaņā ar Latvijas Republikā spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem. Mājaslapā iespējams izvēlēties cenas aplūkot ar PVN vai ...

Lasīt vairāk