• Ātra piegāde
  • 3 gadu garantija
  • 14 dienu atgriešanas iespēja
0
Mans grozs
Cenas BEZ PVN (Mainīt)
Kopā
Cena par vienību
Daudzums
Produkts
Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs.
Summa bez PVN
7.-€
Noformēt pasūtījumu
Labot
Outlet Interjera projekti

Pacēlājs, celtspēja 180 kg, pārvietojams

Art.nr. 30179
10 892.-€
Cenas BEZ PVN
Produkts noņemts
Ielikt grozā
  • Drošība, strādājot augstumā
  • Mazs pagrieziena rādiuss
  • Neliels svars
Praktisks lifts, kas ir viegli vadāms ar kursorsviru no groza. Kompaktais dizains nodrošina nelielu pagrieziena rādiusu, tādēļ liftu var izmantot šaurās vietās, turklāt tam ir neliels svars. Drošība, strādājot augstumā iekštelpās!
Par AJ Produkti
info
  • Informācija par produktu
  • Piederumi
  • Apmaksa un piegāde
Vairāk par produktu
Maza, kompakta pacēlāja platforma, kas garantē drošu un efektīvu darbu iekštelpās! Pacēlājs mazina vajadzību izmantot kāpnes, novēršot ar to saistītos riskus darbavietā. Darbs ir drošs dažādos augstumos, turklāt var pārvietoties no vienas darba zonas uz citu, nekāpjot augšā un lejā pa kāpnēm. Lifts ir aprīkots ar drošības siksnu stiprināšanas punktu, avārijas slēdzi un avārijas nolaišanas funkciju, samazinot ar nokrišanu saistītos negadījumu riskus. Lifta platformu var viegli pārvietot, izmantojot kursorsviru. Nelielais svars un kompaktais izmērs ļauj transportlīdzekli iebraukt ēkas liftā, kā arī viegli izbraukt cauri durvju ailēm. Pagrieziena rādiuss 1,2 metri ļauj manevrēt ap stūriem šaurās vietās. Ja pacēlāju nepieciešams pārvietot manuāli, ir iespējams atvienot piedziņu un viegli to manevrēt. Tādēļ šis lifts ir teicama izvēle, veicot preču komplektēšanu noliktavās, montāžas darbus, kā arī īpašumu apsaimniekošanu. Lādēšanai liftu var pievienot standarta sienas kontaktligzdai; iebūvētais lādētājs nodrošina uzlādi. Lifts ir aprīkots ar USB kontaktligzdu un grozu, kurā var uzlādēt tālruni vai planšeti, kā arī ar novietni instrumentiem un nodalījumu lietošanas instrukcijai.
Produkta parametri
Garums: 1200 mm
Augstums: 1640 mm
Platums: 760 mm
Kravas platība (gxp): 760x530 mm
Pacelšanas augstums: 2950 mm
Svara izturība: 180 kg
Riteņa diametrs: 200 mm
Riepu protektors: Poliuretāna
Spriegums: 24 V
Svars: 320 kg
Montāža: Samontēts
Sertifikāti: CE
Garantija: 3 gadi
Apskatīt visu
Apmaksa un piegāde
Piegādes noteikumi

Preces tiek piegādātas no AJ Produkter AB centrālās noliktavas Zviedrijā. Liela daļa preču ir pieejamas iegādei uzreiz - tās atrodas noliktavā Rīgā.

Pasūtījuma izpildes termiņš ir no pāris dienām līdz 3 nedēļām preču piegādei no Zviedrijas uz Rīgas ...

Lasīt vairāk
Cenas un apmaksas veidi

Cenas

Visas cenas AJ Katalogā un AJ mājaslapā uzrādītas eiro (EUR) bez PVN. PVN tiek aprēķināts pasūtījuma izdarīšanas brīdī saskaņā ar Latvijas Republikā spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem. Mājaslapā iespējams izvēlēties cenas aplūkot ar PVN vai ...

Lasīt vairāk