Integrēti risinājumi labākai darba vietai

AJ Produkti specializējas komfortablas darba vides radīšanā. Fokusējoties uz inovāciju, un izstrādājot produktus pašu ražotnēs, mēs radām gudrus risinājumus modernām darba vietām. Aktīvi darbojoties 20 valstīs, mēs ik gadu sniedzam ieguldījumu vairāk nekā pusmiljona darba vietu uzlabošanā visā Eiropā.  


Mūsu produktu klāsts ietver mēbeles, biroju aprīkojumu un interjera dizaina risinājumus, kuru mērķis ir padarīt jūsu uzturēšanos darba vietā patīkamāku. AJ Produktu e-veikalos klientiem ir pieejami gandrīz 15 000 produkti birojiem, skolām, noliktavām un dažāda veida industriālajām telpām. Kopā ar mums, jebkurš produkts un iecere vienmēr ir tikai pāris klikšķu vai viena telefonzvana attālumā.


Uzzini vairāk par AJ Produkti šeit.

Veiksmes stāsts, ko ir vērts piedzīvot atkārtoti

 
AJ Produkti mēbeļu ražošanas un tirdzniecības nozarē darbojas jau kopš 1975.gada, kad kompāniju izveidoja tās dibinātājs Anders Johansons. Atzīmējot uzņēmuma 40 gadskārtu, tika uzņemta arī filma, kas iemūžināja kompānijas ceļu no tās pirmsākumiem līdz starptautiski atzītam tirgus līderim, kāds tas ir šodien. Kaut arī kopš filmas uzņemšanas ir pagājuši vairāki gadi, šo stāstu vienmēr ir vērts piedzīvot atkārtoti.

Labākas darba vides koncepcijaVairums cilvēku pavada lielāko daļu savu nomoda stundu darbā. Darbavieta tādējādi kļūst gluži vai par mūsu otrajām mājām. AJ Produkti ar tā plašo produktu sortimentu, nodrošina, ka šajās mājās valda patīkama gaisotne un darbinieku labsajūtai draudzīgi apstākļi.

Kopā ar mums varat konceptualizēt un radīt darba vietu, kuras mēbelējums un interjera dizaina risinājumi ir perfekti optimizēti Tavai darbības sfērai, fiziskajām prasībam un personīgajai gaumei.

AJ Produkti dod priekšroku ciešai komunikācijai ar klientiem, lai kopīgiem spēkiem nonāktu pie jums vēlamākā risinājuma. Blakus mēbeļu un aprīkojuma tirdzniecībai, saviem klientiem piedāvājam arī projektu vadības pakalpojumus, atbalstot klientus visa projekta cikla garumā - no vīzijas līdz realizācijai.

Priekšplānā - dizains un ražošana

Vairums no mūsu produktiem tiek izgatavoti mūsu pašu ražotnēs. Tā ir apzināta izvēle, ar mērķi veicināt kontroli pār ražošanas procesu. Šī pieeja ļauj mums uzturēt augstu kvalitātes standartu, kā arī nodrošināt klientiem draudzīgas cenas un piegādes laikus. Liela uzmanība tiek pievērsta arī inovācijai. AJ Produkti rūpējas, par to, lai piedāvātie produkti ietu līdzi laikam un atbilstu visām mūsdienu prasībām.

Fokuss uz ilgtspējīgu attīstību

Ilgtspējība ir viens no mūsu fokusa laukiem, kompānijai aktīvi praktizējot atbildīgu uzņēmējdarbību visos līmeņos. Ārkārtīgi lielu nozīmi piešķiram arī mūsu ietekmei uz apkārtējo vidi. Būdami pilna spektra pakalpojumu sniedzēji, uzskatām, ka uzņemties atbildību visos aspektos ir tikai pašsaprotami.

Vairāk