Noteikumi

PREČU PASŪTĪŠANAS KĀRTĪBA

Aicinām veikt pasūtījumu AJ Produkti interneta veikalā www.ajprodukti.lv, zvanot pa tālr. 67 62 52 72, rakstot uz e-pastu info@ajprodukti.lv vai apmeklējot mūsu salonu Rīgā, Kalnciema ielā 197B.
Preču piegādes tiek veiktas tikai juridiskām personām un pilngadīgām fiziskām personām (pircējiem).


Pasūtījuma apstiprinājums

Pasūtījuma apstiprinājums tiks nosūtīts uz Tavu norādīto e-pasta adresi darba dienās no pulksten 8:30-17:00, 2 stundu laikā no pasūtījuma veikšanas brīža vai nākošā darba dienā pēc brīvdienām un/vai svētku dienām.
A/S AJ Produkti saglabā īpašuma tiesības uz precēm līdz brīdim, kad A/S AJ Produkti būs saņēmis pilnu samaksu par tām saskaņā ar izrakstīto rēķinu.


A/S AJ Produkti sniegtās priekšrocības

• A/S AJ Produkti garantē ātru, kvalitatīvu preču piegādi tieši no ražotāja bez starpniekiem;
• Regulāras preču kvalitātes pārbaudes AJ Grupas kvalitātes nodaļā;
• Preču paraugu apskate A/S AJ Produkti veikalā;
• Preču piegāde un montāža visā Latvijā;
• Bezmaksas telpu mērījumi un 3D plānojums AJ preču izvietošanai telpā.

Akceptējot šos nosacījumus, es piekrītu apmaksāt preces, ko esmu pasūtījis.

PIEGĀDES NOTEIKUMI

Preces tiek piegādātas no AJ Produkter AB centrālās noliktavas Zviedrijā. Liela daļa preču ir pieejamas iegādei uzreiz - tās atrodas noliktavā Rīgā.
Pasūtījuma izpildes termiņš ir no pāris dienām līdz 3 nedēļām preču piegādei no Zviedrijas uz Rīgas noliktavu. Par preces piegādi

A/S AJ Produkti noliktavā Rīgā, Kalnciema ielā 197B pircējs tiks informēts, saņemot par to paziņojumu uz norādīto elektroniskā pasta adresi vai telefoniski.
Ierobežotu preču sortimentu un apjomu iespējams iegādāties nekavējoties A/S AJ Produkti veikalā Rīgā, darbadienās no pulksten 8:30-17:00.

Pie produkta norādītais piegādes laiks attiecas uz preču piegādi Rīgas noliktavā. Norādītais laiks ir plānotais piegādes laiks, ir iespējamas izmaiņas.

Pircējam ir iespējams pasūtījumus saņemt A/S AJ Produkti veikalā Rīgā, Kalnciema ielā 197B darbadienās no pulksten 8:30-17:00.
A/S AJ Produkti pēc vienošanās ar pircēju nodrošina pasūtījumu piegādi, kā arī veic preču uzstādīšanu pircējam vēlamā adresē visā Latvijā darbadienās no pulksten 9:00-17:00.

Piegādes nosacījumi Latvijā notiek saskaņā ar Incoterms 2010 DAP (piegāde līdz pircēja adresei) vai FCA (pircējs pats izvēlas nodrošināt pasūtījuma transportēšanu) noteikumiem.

Ja pircējs saņem pasūtījumu A/S AJ Produkti veikalā Rīgā, Kalnciema ielā 197B, pircējs uzņemas pilnu atbildību par tālāku pasūtījuma transportēšanu.

Ja pasūtījuma piegādi uz pircēja adresi nodrošina A/S AJ Produkti, tad par kvalitatīvi sniegtu transportēšanas pakalpojumu līdz pircēja adresei atbildību uzņemas A/S AJ Produkti.

PIEGĀDES CENAS

PVN tiek aprēķināts pasūtījuma izdarīšanas brīdī saskaņā ar Latvijas Republikā spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem.

Pasūtījuma vērtība (bez PVN 21%) Piegādes cena (bez PVN 21%)
1,00 € – 99,00 € 12,00 €
100,00 € – 299,00 € 18,00 €
300,00 € – 1499,00 € 7% no pasūtījuma summas
No 1500,00 € bezmaksas*

*bezmaksas piegādi nav iespējams apvienot ar citu atlaižu kodu.


Preču montāža un uzstādīšana

Kā papildus pakalpojumu A/S AJ Produkti piedāvā preču montāžu un uzstādīšanu. Par preču uzstādīšanas pakalpojumu un izcenojumiem ir jāvienojas atsevišķi, sazinoties ar mums, izmantojot norādīto kontaktinformāciju.

Cenas

Visas cenas AJ Katalogā uzrādītas eiro (EUR) bez PVN. Interneta veikalā iespējams izvēlēties cenas aplūkot ar PVN vai bez PVN. PVN tiek aprēķināts pasūtījuma izdarīšanas brīdī saskaņā ar Latvijas Republikā spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem.

Pārdošanas cenas ir spēkā noteiktu laika periodu. A/S AJ Produkti ir tiesības jebkurā brīdī vienpusēji mainīt AJ Katalogā un AJ Produkti interneta veikalā norādītās cenas, atbilstoši valūtas kursa izmaiņām, transportēšanas izdevumu vai ražošanas izmaksu izmaiņām.

Ja pircējs izvēlas piegādes un uzstādīšanas pakalpojumus, par to noteikumiem un izcenojumiem jāvienojas atsevišķi.

Visiem pasūtījumiem, kuru kopsumma ir vienāda vai lielāka par 1500,00 eiro bez PVN, tiek nodrošināta bezmaksas piegāde visā Latvijā.

Apmaksas veidi

Par precēm var norēķināties, veicot maksājumu ar bankas pārskaitījumu, kredītkarti vai debetkarti (izņemot American Express) vai skaidrā naudā.

Norēķini par precēm ir jāveic priekšapmaksā.

Pēc pasūtījuma apstrādāšanas pircējam uz norādīto elektroniskā pasta adresi tiek nosūtīts avansa rēķins 100% apmērā no pasūtījuma summas. Pasūtījums tiek apstiprināts izpildei pēc tam, kad saņemta priekšapmaksas rēķina samaksa.

A/S AJ Produkti ir tiesības atkāpties no līguma, ja pircējs nav veicis priekšapmaksas rēķina samaksu 10 dienu laikā.

Ilggadējiem pircējiem, kas noslēguši ar A/S AJ Produkti sadarbības līgumu, A/S AJ Produkti piedāvā veikt norēķinus ar pēcapmaksu. Pēcapmaksas rēķini ir jāapmaksā 7 dienu laikā no preču saņemšanas. Preču saņemšanu apliecina preču pavadzīmes abpusēja parakstīšana.

Ja maksājums netiek veikts norādīto 7 dienu laikā, A/S AJ Produkti ir tiesīgi pieprasīt nokavējuma procentus 0,5% apmērā no kopējās pasūtījuma summas.

Norēķini skaidrā naudā

Norēķinus skaidrā veidā var veikt tikai A/S AJ Produkti veikalā Kalnciema ielā 197B Rīgā, LV-1046. Lai pasūtījums tiktu uzskatīts par apstiprinātu un mūsu komanda uzsāktu tā piegādi, pircējam jāveic pasūtījuma priekšapmaksa.

Pirkuma drošība

Tavs tiešsaistes maksājums ir aizsargāts, izmantojot DIBS maksājumu pakalpojumus. DIBS sistēma ir Visa un MasterCard sertificēta, lai nodrošinātu drošus maksājumu darījumus saskaņā ar PCI DSS. Visa veida komunikāciju starp internetveikalu un banku apstrādā DIBS, un tās ir šifrētas caur SSL (Secure Sockets Layer). Maksājums tiek veikts drošā lapā, adresē, kas sākas ar https:// un kurā ekrāna labajā, apakšējā stūrī redzama atslēga, apstiprinot, ka dati ir drošībā. AJ Produkti A/S nav piekļuves kartes informācijai, un AJ Produkti A/S nevar ierakstīt vai saglabāt kartes datus.

Atteikuma tiesības

A/S AJ Produkti pircēji var izmantot atteikuma tiesības 14 dienu laikā no pasūtījuma saņemšanas. Nauda par atdoto preci tiks atmaksāta 14 dienu laikā.

Naudas atmaksa, ciktāl tā nenonāk pretrunā ar patērētāju tiesību aizsardzības normām, neattiecas uz nestandarta preču pasūtījumiem, īpaša izmēra pasūtījumiem, kā arī lielapjoma pasūtījumiem.

Pircējam ir tiesības, saņemot pasūtījumu, atvērt tā iepakojumu un preci apskatīt, lai pārbaudītu, vai prece atbilst pasūtītajam (ražotājs, modelis, krāsa, izmērs un citi būtiski parametri).
Izmantojot atteikuma tiesības, saskaņā ar Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sesto daļu, pārdevējs bez nepamatotas kavēšanās, bet ne vēlāk kā 14 dienu laikā no dienas, kad saskaņā ar šā panta otro daļu saņēmis informāciju par patērētāja lēmumu atkāpties no līguma, atmaksā patērētājam viņa samaksāto naudas summu, tajā skaitā patērētāja samaksātos piegādes izdevumus. Pārdevējs vai pakalpojuma sniedzējs minēto naudas summu atmaksā, izmantojot tāda paša veida maksāšanas līdzekli, kādu izmantoja patērētājs, izņemot gadījumus, kad patērētājs skaidri piekritis citam maksāšanas līdzeklim un patērētājam par šāda maksāšanas līdzekļa izmantošanu nav jāmaksā.

Atteikuma tiesības neattiecas uz precēm, kas tiek tirgotas pa gramiem, kilogramiem, mililitriem, litriem, centimetriem, metriem. Preces, kuras iegādātas pēc individuāli izvēlēta svara, tilpuma vai garuma, netiek pieņemtas atgriešanai.

Atteikuma tiesības neattiecas uz precēm, kas izgatavotas pēc individuāla pasūtījuma, komplektētas no detaļām, kas nav AJ Produkti standarta sortimentā. Tajā skaitā produkti, kas pielāgoti, adaptēti vai ražoti pēc pasūtītāja norādēm, veicot krāsu, materiālu, izmēru, komplektējošo sastāvdaļu, papildaprīkojuma vai citas izmaiņas. Pasūtījumi, kuru komplektā ietilpst preces no ražotāja, kas nav AJ Produkti sadarbības partneris un/vai ražotājs, un/vai piegādātājs.

Atteikuma tiesības neattiecas uz pasūtījumiem, kuros pasūtītās vienas preces (modeļa) apjoms pārsniedz 50 gab., ja pirms pasūtījuma noformēšanas klients nav veicis konkrētās preces (modeļa) parauga pasūtījumu.

Atteikuma tiesības neattiecas uz Pasūtījumiem, kuros pasūtījuma summa bez PVN pārsniedz 1000 EUR, ja pirms pasūtījuma noformēšanas klients nav veicis konkrētās preces (modeļa) parauga pasūtījumu.

Pircēja pienākumi, izmantojot atteikuma tiesības

Atdodot preci, pircējam jānodrošina tās iepakojums tāds, lai, preci transportējot, to nevarētu sabojāt. Pircējam ir jāpārliecinās, ka prece ir labi iepakota tās oriģinālajā iepakojumā un, ja nepieciešams, ir jāizmanto papildus iepakojums. Lai pircējs varētu izmantot atteikuma tiesības, precei ir jābūt nelietotai un jābūt oriģināliepakojumā. Visus piederumus un detaļas, kas nosūtīti komplektā kopā ar preci, ir jāatdod kopā ar preci to oriģinālajā izskatā.

Kārtība atteikuma tiesību izmantošanai


Lai izmantotu atteikuma tiesības, pircējam ir jāsazinās ar A/S AJ Produkti klientu apkalpošanas servisu, un jāreģistrē atteikums no pasūtījuma. A/S AJ Produkti klientu apkalpošanas serviss Tevi informēs, kā rīkoties preces atteikuma gadījumā.

Pircējiem ir iespēja atdot preci A/S AJ Produkti noliktavā Rīgā, Kalnciema ielā 197B darbadienās no pulksten 8:30-17:00.

Atteikuma prasības iesniegšanai nepieciešamo veidlapu vari lejuplādēt šeit

Mūsu kontaktinformācija

Tālrunis: 67 62 52 72
E-pasts: info@ajprodukti.lv
Adrese: Kalnciema 197 B, Rīga, LV-1046

Transportēšanas bojājumi
 

Ja pircējs, saņemot pasūtījumu, konstatē, ka preču iepakojums vai prece ir bojāta (redzami bojājumi), pircējam par konstatēto bojājumu ir nekavējoties jāveic atzīme uz preču transportēšanas pavaddokumentiem. Pircējam arī jāsaglabā viss preču iepakojums un adreses uzlīme. Ja pavadzīme ir parakstīta bez atzīmēm, ir uzskatāms, ka precei nav bijuši redzami bojājumi.

Ja preces ir bojātas transportēšanas laikā, un preču bojājums tiek konstatēts vēlāk (slēptais bojājums), par šo pircējam ir jāpaziņo A/S AJ Produkti klientu apkalpošanas servisam ne vēlāk kā 5 dienu laikā pēc preču saņemšanas. Nosūtot iesniegumu uz e-pasta adresi: info@ajprodukti.lv, pircējam jāpievieno arī bojātās preces un preces iepakojuma fotogrāfija.

Bojātās preces vietā A/S AJ Produkti pircējam bez maksas nodrošinās jaunas preces piegādi, piegādās līdzvērtīgu preci vai arī atmaksās preces pirkuma summu. Šis punkts neattiecas uz gadījumiem, kad prece bojāta transportēšanas laikā, kuru organizē un par kuru atbild pats pircējs.

Ja pircējs, saņemot pasūtījumu, konstatē, ka preces piegādātas kļūdaini vai kāda no pasūtītajām precēm iztrūkst, pircējam nekavējoties jāsazinās ar A/S AJ Produkti klientu apkalpošanas servisu. A/S AJ Produkti nodrošinās iztrūkstošās preces piegādi pircējam bez maksas.

Mūsu kontaktinformācija

Tālrunis: 67 62 52 72
E-pasts: info@ajprodukti.lv
Adrese: Kalnciema 197 B, Rīga, LV-1046

Kvalitātes garantija un drošība

A/S AJ Produkti mērķis ir nodrošināt, lai ikviens A/S AJ Produkti pircējs justos droši un būtu pārliecināts par AJ Produkti preču kvalitāti.
A/S AJ Produkti piedāvā vismaz 7 gadu garantiju* precēm no visa AJ Produkti preču sortimenta.

*7 gadu garantija attiecas uz precēm, kas iegādātas AJ Produkti, sākot ar 04.10.2021. Uz precēm, kas iegādātas līdz 04.10.2021., ir attiecināma 3 gadu garantija, ja precei nav piemēroti citi garantijas nosacījumi.

Ja pasūtītās preces ražotājs nodrošina ilgāku garantijas periodu, piemēram, līdz 30 gadiem, A/S AJ Produkti apņemas nodrošināt to pašu garantijas periodu arī pircējiem.

Garantija attiecas uz preču ražošanas defektiem, ja tādi rodas garantijas periodā, bet neattiecas uz dabīgo nolietojumu un defektiem, kas radušies preču neatbilstošas izmantošanas rezultātā. Patēriņa precēm, piemēram, marķieriem, līmlentēm, iepakojuma materiāliem, mēs nodrošinām 2 gadu garantiju.

Mūsu kontaktinformācija

Tālrunis: 67 62 52 72
E-pasts: info@ajprodukti.lv
Adrese: Kalnciema 197 B, Rīga, LV-1046

Datu apstrāde

Reģistrācijas laikā sniegtie personas dati tiks apstrādāti tikai atbilstoši to ievākšanas mērķim un netiks izplatīti trešajām personām bez Tavas atļaujas.

A/S AJ Produkti var izmantot Tavu privāto informāciju un sniegt to citiem A/S AJ Produkti grupas uzņēmumiem un piegādātājiem, lai:
• apstrādātu saņemto A/S AJ Produkti produktu vai pakalpojumu pasūtījumu un pārvaldītu Tavu konta informāciju;
• atbildētu uz pieprasījumiem, kas saistīti ar A/S AJ Produkti produktiem vai pakalpojumiem;
• nosūtītu Tev jaunumus vai atjauninājumus, kas paredzēti pircējiem;
• sniegtu informāciju, kas varētu Tevi interesēt, tajā skaitā mārketinga informāciju par citiem produktiem un pakalpojumiem;
• sekmīgāk veiktu uzņēmējdarbību, piemēram, veidotu jaunus produktus un pārvaldītu savas tīmekļa vietnes.

Tavu privāto informāciju A/S AJ Produkti sniegs tikai A/S AJ Produkti piegādātājiem. A/S AJ Produkti nesniegs Tavu privāto informāciju trešajām pusēm viņu tiešā mārketinga mērķiem. Ja esi pierakstījies uz jaunumu vēstuļu vai citu e-pastu saņemšanu no mums, jebkurā laikā vari no tā atteikties, sazinoties ar A/S AJ Produkti, izmantojot automātisko atrakstīšanās iespēju (saiti), kas atrodama jaunumu vēstulē vai atsakoties no jaunumu vēstuļu saņemšanas savā lietotāja profilā, sadaļā Mani dati.

A/S AJ Produkti var nodot Tavus personas datus uz citu ES/EEZ valsti A/S AJ Produkti grupas ietvaros, lai izpildītu Tavu pasūtījumu un nodrošinātu efektīvu servisu.

Lūdzu, ņem vērā, ka dati, kurus savāc trešās puses ārpus http://www.ajprodukti.lv (ja tādi ir), netiek pakļauti šai privātuma atrunai, bet atbilstošo trešo pušu privātuma politikai.
Tev ir iespēja šo informāciju labot, nomainīt vai izdzēst jebkurā laikā, nosūtot A/S AJ Produkti pieprasījumu uz e pastu info@ajprodukti.lv.

Vairāk par privātumu un savām tiesībām Tu vari uzzināt mūsu Privātuma politikā.

Sīkdatņu lietošana

A/S AJ Produkti interneta veikalā tiek izmantotas sīkdatnes. Sīkdatnes var tikt izmantotas, lai atvieglotu un paātrinātu piekļuvi interneta veikala iespējām, piemēram, autorizācijai un/vai atkārtotai apmeklēšanai. Kad apmeklē A/S AJ Produkti interneta veikalu, ar sīkdatnēm automātiski tiek savākta informācija par Tavu apmeklējumu, piemēram, par IP adresi, domēna nosaukumu, pārlūka un operētājsistēmas veidu. Šādi iegūtie dati ir anonīmi, un informācija, kas tiek savākta, izmantojot sīkdatnes, var tikt nosūtīta Google, lai izveidotu interneta veikala statistiskās atskaites.

Tev ir iespēja bloķēt sīkdatņu izmantošanu. Jautājumu gadījumā par sīkdatņu izmantošanu, lūdzam rakstīt uz e pastu: info@ajprodukti.lv.

Kas ir sīkdatne?

Sīkdatnes ir nelielas teksta datnes, kas tiek nosūtītas uz Tavu ierīci interneta vietnes apmeklēšanas laikā. Tad katrā turpmākajā apmeklējuma reizē sīkdatnes tiek nosūtītas atpakaļ uz izcelsmes vietni vai uz citu vietni, kas atpazīst šo sīkdatni. Sīkdatnes darbojas kā interneta vietnes atmiņa, ļaujot šai lapai atcerēties Tavu ierīci nākamajās apmeklējuma reizēs. Sīkdatnes var atcerēties Tavas izvēlnes, uzlabot lietotāja ērtības, kā arī piemeklēt tev piemērotākās reklāmas.
Ar sīkdatņu palīdzību nevar noteikt Tavu identitāti.
Papildu informāciju par sīkdatnēm, tostarp par to, kādas sīkdatnes ir iestatītas Tavā ierīcē un kā tās iespējams pārvaldīt vai izdzēst, varat iegūt mājaslapā http://www.allaboutcookies.org.

Sīkdatņu veidi

Tiek izmantotas gan sesijas sīkdatnes (kas pastāv tikai līdz brīdim, kad aizverat tīmekļa pārlūkprogrammu) un pastāvīgās sīkdatnes (kas pastāv ilgāku, konkrētu laika periodu). A/S AJ Produkti interneta veikalā izmantotās sīkdatnes var iedalīt kategorijās: obligāti nepieciešamās, veiktspējas, funkcionālās sīkdatnes un mērķa vai veiktspējas sīkdatnes.

A/S AJ Produkti izmanto arī trešo pušu pakalpojumus (kā Google Analytics), lai savāktu apkopoto informāciju par A/S AJ Produkti interneta veikala apmeklētājiem. Šie trešo pušu pakalpojumi izmanto sīkdatnes, lai nodrošinātu A/S AJ Produkti ar ne-personīgu informāciju par A/S AJ Produkti interneta veikala vizītēm (piemēram, vizīšu skaits, no kurienes interneta veikals tika atvērts, apmeklēto lapu skaits). A/S AJ Produkti izmanto šo informāciju, lai uzlabotu interneta veikala izskatu un saturu.

Vairāk informācijas par to, kā Google apstrādā Tavu informāciju, ir iespējams atrast http://www.google.com/intl/en/policies/privacy. Ja Tu vēlies atslēgt Google Analytics savā pārlūkā, lūdzu, apmeklē saiti http://tools.google.com/dlpage/gaoptout.

Mērķis Apraksts
Obligāti nepieciešamās Sīkdatnes, kas ir nepieciešamas, lai varētu pārvietoties interneta veikalā un izmantot tā sniegtās iespējas.
Veiktspējas/analītiskās sīkdatnes Sīkdatnes, kas glabā informāciju, kā apmeklētāji lieto šo interneta veikalu, piemēram, lai noteiktu kādas lapas tiek visbiežāk apmeklētas, kā arī, lai noskaidrotu, vai apmeklētāji saņem paziņojumus par kļūdām.
Funkcionālās sīkdatnes Šīs sīkdatnes ļauj mūsu interneta veikalam atcerēties Tavas veiktās izvēles (piemēram, lietotāja vārdu, lietoto valodu, utml.) un nodrošināt uzlabotas, personalizētākas interneta veikala lietošanas iespējas.
Mērķa vai reklāmas sīkdatnes Sīkdatnes, kas nodrošina reklāmu konkrētam lietotājam, pamatojoties uz tā interesēm. Tās tiek izmantotas arī, lai ierobežotu apmeklētāja iespējas redzēt reklāmu, kā arī lai izmērītu reklāmas kampaņas efektivitāti.
   

Lielākā daļa pārlūkprogrammu pieņem sīkdatnes, taču parasti ir iespējams mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lai atteiktos no jaunām sīkdatnēm, izslēgtu esošās vai vienkārši informētu Tevi par jaunu sīkdatņu nosūtīšanu uz Tavu ierīci. Lai to izdarītu, Tev ir jāievēro pārlūkprogrammā esošie norādījumi (parasti atrodas sadaļā „Palīdzība”, „Rīki” vai „Rediģēšana”). Vairāk lasi http://www.allaboutcookies.org.

Tomēr ņem vērā, ka gadījumā, ja Tu atteiksieties vai izslēgsi sīkdatnes, dažu tīmekļa vietņu funkcionalitāte var tikt zaudēta. Turklāt sīkdatņu vai to kategorijas izslēgšana neizdzēš tās no pārlūkprogrammas, Tev tas būs jāveic saviem spēkiem savas pārlūkprogrammas ietvaros.

Sīkdatņu uzglabāšanas termiņš


Sīkdatnēm ir dažādi uzglabāšanas termiņi. Garākais dažu sīkdatņu uzglabāšanas termiņš ir 1 gads kopš pēdējā vietnes apmeklējuma. Visas sīkdatnes lietotājs var dzēst jebkurā laikā.

Izmaiņas sīkdatņu lietošanā


Jebkādas izmaiņas sīkdatņu lietošanā šajā interneta veikalā tiks publicētas šeit, un nepieciešamības gadījumā tiks sniegtas norādes un izceltas jebkādas izmaiņas.

Klientu apkalpošanas serviss

Tālrunis: 67 62 52 72
E-pasts: info@ajprodukti.lv

Darba laiks: darba dienās no pulksten 8:30-17.00
Adrese: Salonveikala un noliktavas adrese Kalnciema iela 197B, Rīga, LV-1046

Izdarot pasūtījumu, pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt šiem noteikumiem.
Visus strīdus, nesaskaņas vai domstarpības, kas rodas no vai saistībā ar šiem noteikumiem vai to izpildi, A/S AJ Produkti un pircējs risina pārrunu ceļā. Ja nav iespējams panākt rezultātu pārrunu ceļā, strīds tiek izšķirts Latvijas Republikas tiesās saskaņā ar Latvijas Republikā spēkā esošām tiesību normām.

Ja pircējs ir patērētājs, tad jebkādi strīdi var tikt izskatīti, izmantojot Patērētāju tiesību aizsardzības centra Ārpustiesas patērētāju strīdu risinātāju datubāzi (http://www.ptac.gov.lv/lv/content/arpustiesas-pateretaju-stridu-risinataju-datubaze).