Biroja mēbeles un konferenču mēbeles

Iekārto savu darba vietu ar AJ Produkti

Ērta, lietotāja individuālajām vajadzībām atbilstoša darba vieta ir viens no galvenajiem aspektiem, par ko nepieciešams parūpēties, iekārtojot darba zonu kā ofisā, tā arī mājās. Turklāt, piemērotas mēbeles jāizvēlas ne tikai individuālajām darba zonām, bet arī tādām vietām kā konferenču telpas. Tas ir būtiski, jo darbam atbilstošas un ergonomiskas biroja mēbeles ir lielisks veids, kā rūpēties par veselību, kā arī uzlabot produktivitāti, tādējādi sniedzot nozīmīgu pienesumu biznesam kopumā. Neatkarīgi no tā, vai iekārto savu vai darbinieku strādāšanas zonu, AJ Produkti ir īstā izvēle, lai padarītu darba ikdienu daudz patīkamāku, ērtāku un veselībai draudzīgāku.
Ne vien funkcionālas, bet arī estētiski pievilcīgas skandināvu dizaina mēbeles, kas palīdzēs nodrošināt komfortablu un patīkamu darba vidi, iespējams atrast mūsu interneta veikalā ajprodukti.lv. Tāpat biroja mēbeles Rīgā iespējams apskatīt un iegādāties uz vietas mūsu salonā.

Biroja mēbeles

Ergonomiskas, funkcionālas un praktiskas mēbeles ļauj radīt produktīvu un uzrunājošu darba vidi. Ergonomiski biroja krēsli, augstumā regulējami galdi un datorgaldi, kas paredzēti ilgstošai lietošanai ikdienā ir tikai neliela daļa no produktiem, kurus atradīsiet sadaļā biroja mēbeles.
Mūsu ofisa mēbeles izceļas ar funkcionalitāti, pārdomātu dizainu un nemainīgi augstu kvalitāti. Aptuveni 35% no mūsu sortimentā esošajām biroja mēbelēm tiek ražotas mūsu rūpnīcās Eiropā, kas ļauj mums uzraudzīt ražošanas procesu un nodrošināt produktu atbilstību mūsu nemainīgi augstajiem kvalitātes standartiem.

Konferenču telpas tiek izmantotas sanāksmēm, sapulcēm ar klientiem un citām svarīgām aktivitātēm. Šādas telpas būtu jāaprīko ar attiecīgām mēbelēm, lai sapulču dalībnieki justos ērti un varētu pilnībā pievērsties sanāksmei. Jau kopš 1975. gada AJ Produkti mērķis ir nodrošināt kvalitatīvas konferenču un biroja mēbeles. Rūpējoties par mūsu klientu ērtībām, piedāvājam iegādāties ofisa mēbeles internetā.

Ja nepieciešams izveidot jaunu darba zonu birojā vai iekārtot konferenču telpu un vajadzīga palīdzība atbilstošāko produktu izvēlē, jautā mūsu projektu vadītājiem un mēs palīdzēsim izvēlēties atbilstošāko risinājumu! Arī tad, ja meklē biroja mēbeles vadītājiem, kuriem ir specifiskas vajadzības vai vēlies uzlabot darbinieku ikdienu, piešķirot ofisam jaunu izskatu un papildinot to ar funkcionālām un estētiski pievilcīgām mēbelēm, droši vērsies pie AJ Produkti. Nodrošinām arī telpu 3D plānojuma izstrādi, preču piegādi, montāžu un pēcpārdošanas servisu.

Biroja aprīkojums ilgstošai lietošanai

AJ Produkti ir pieredzes bagāts un pircēju iecienīts biroja mēbeļu ražotājs un piegādātājs, kas, rūpējoties par klientu labsajūtu, piedāvā augstas kvalitātes un ergonomiskus produktus. Mūsu prioritāte ir augsta preču kvalitāte, funkcionalitāte un dizains. Tieši tādēļ mēs rūpīgi sekojam ne vien ražošanas procesam mūsu rūpnīcas, bet arī izvēlamies uzticamus izejmateriālu piegādātājus un ražošanas uzņēmumus, kuru produkti atrodami mūsu katalogā.
Lai nodrošinātu produktu atbilstību augstiem kvalitātes standartiem, mēs regulāri veicam produktu testus un nodrošinām nepieciešamo sertifikāciju pie neatkarīgiem ekspertiem. Mēs esam pārliecināti par mūsu biroja mēbeļu augsto kvalitāti un ilgtspējību. Tādēļ nodrošinām tām 7 gadu garantiju.

Biroja mēbeles no MODULUS sērijas

Mēbeļu sērija MODULUS ir mūsu pašu izstrādāta un ražota. Šīs biroja mēbeles raksturo klasisks skandināvu dizains, funkcionalitāte un kvalitāte. Izvēloties produktus no MODULUS sērijas, iegūsiet vienota stila un dizaina interjeru gan nelielās, gan plašās biroja telpās. MODULUS ir mūsu plašākā ofisa mēbeļu sērija, kurā pieejami arī kompakti risinājumi mājas birojam. Šajā sērijā pieejami ergonomiski biroja galdi, augstumā regulējami galdi, biroja skapji, biroja plaukti, atvilktņu bloki un konferenču mēbeles sapulču telpai. MODULUS piedāvā plašu biroja mēbeļu klāstu, izmēru un krāsu daudzveidību, kas ļaus izveidot ne vien funkcionālu, bet arī ergonomisku un modernu darba vietu.

Biroja mēbeles no FLEXUS sērijas

FLEXUS mēbeļu sērijas priekšrocība ir nemainīgi augsta kvalitāte un praktisks skandināvu dizains par lielisku cenu.
Šajā sērijā pieejami ergonomiski rakstāmgaldi, augstumā regulējami galdi, biroja skapji, plaukti, kā arī konferenču mēbeles sapulču telpām.
FLEXUS sērijā pieejamās biroja mēbeles ir izgatavotas no izturīga lamināta, tādēļ tās ir paredzētas ilgstošai ikdienas lietošanai.
Vienots dizains un krāsas ļaus nokomplektēt un iekārtot vienota stila interjeru gan nelielos, gan plašos birojos.
FLEXUS sērijā pieejams viss nepieciešamais biroja mēbeles ergonomiskas, parocīgas un modernas darba vietas iekārtošanai. Tā ir svarīga nianse, ja pēcāk rodas nepieciešamība papildināt jau esošo darba vietu vai izveidot jaunu darba zonu ar vienotu stilu un dizainu.

Biroja mēbeles no NOMAD sērijas

Biroja mēbeles no NOMAD sērijas ir lakoniska un gaumīga dizaina paraugs. Šo mēbeļu sēriju ir radījusi mūsu dizaina komanda un tās tiek ražotas mūsu rūpnīcās. To raksturo akcentēts melnās un baltās krāsu apvienojums, kvalitatīvi materiāli un funkcionalitāte.
NOMAD mēbeļu sērijā pieejami vienota dizaina rakstāmgaldi un augstumā regulējami biroja galdi, konferenču galdi, kā arī atvilktņu bloki un plaukti.
Vienota stila ofisa mēbeles no NOMAD sērijas ir konceptuāls dizaina risinājums, kas akcentēs telpas raksturu un kalpos arī kā funkcionāls interjera elements.