Biroja mēbeles un konferenču mēbeles

Biroja krēsli

Biroja krēsli un datorkrēsli. Kā izvēlēties piemērotāko?

Uzzini šeit

Biroja mēbeles

Ergonomiskas, funkcionālas un praktiskas biroja mēbeles ļauj radīt produktīvu un uzrunājošu darba vidi. Ergonomiski biroja krēsli, augstumā regulējami galdi un datorgaldi, kas paredzēti ilgstošai lietošanai ikdienā ir tikai neliela daļa no produktiem, kurus atradīsiet sadaļā biroja mēbeles.
Mūsu biroja mēbeles izceļas ar funkcionalitāti, pārdomātu dizainu un nemainīgi augstu kvalitāti. Aptuveni 35% no mūsu sortimentā esošajām biroja mēbelēm tiek ražotas mūsu rūpnīcas Eiropā, kas ļauj mums uzraudzīt ražošanas procesu un nodrošināt mūsu biroja mēbeļu atbilstību mūsu nemainīgi augstajiem kvalitātes standartiem.

Konferenču telpas tiek izmantotas sapulcēm, sanāksmēm, sapulcēm ar klientiem un citām svarīgāk aktivitātēm. Šādas telpas būtu jāaprīko ar attiecīgām mēbelēm, lai sapulču dalībnieki justos ērti un varētu pilnībā pievērsties sanāksmei. Jau kopš 1975. gada AJ Produkti mērķis ir nodrošināt kvalitatīvas konferenču un biroja mēbeles. Rūpējoties par mūsu klientu ērtībām, piedāvājam iegādāties biroja mēbeles internetā.

Ja nepieciešams izveidot jaunu darba zonu birojā vai iekārtot konferenču telpu un nepieciešama palīdzība atbilstošāko biroja mēbeļu izvēlē, jautā mūsu projektu vadītājiem un mēs palīdzēsim izvēlēties atbilstošāko risinājumu! Nodrošinām arī telpu 3D plānojuma izstrādi, preču piegādi, montāžu un pēcpārdošanas servisu.

Biroja mēbeles ilgstošai lietošanai

AJ Produkti prioritāte ir augsta preču kvalitāte, funkcionalitāte un dizains. Tieši tādēļ mēs rūpīgi sekojam ne vien ražošanas procesam mūsu rūpnīcas, bet arī rūpīgi izvēlamies izejmateriālu piegādātājus un ražošanas uzņēmumus, kuru biroja mēbeles vai produkti atrodamas mūsu katalogā.
Lai nodrošinātu produktu atbilstību augstiem kvalitātes standartiem, mēs regulāri veicam produktu testus un nodrošinām nepieciešamo sertifikāciju pie neatkarīgiem ekspertiem. Mēs esam pārliecināti par mūsu biroja mēbeļu augsto kvalitāti un ilgtspējību. Tādēļ nodrošinām tās ar 7 gadu garantiju.

Biroja mēbeles no MODULUS sērijas

Mēbeļu sērija MODULUS ir mūsu izstrādāta un ražota mēbeļu sērija. Šīs biroja mēbeles raksturo klasisks skandināvu dizains, funkcionalitāte un kvalitāte. Izvēloties biroja mēbeles no MODULUS sērijas iegūsiet vienota stila un dizaina interjeru gan nelielās, gan plašās biroja telpās. MODULUS ir mūsu plašākā biroja mēbeļu sērija, kurā pieejami arī kompakti risinājumi mājas birojam. Šajā sērijā pieejami ergonomiski biroja galdi, augstumā regulējami galdi, biroja skapji, biroja plaukti, atvilktņu bloki un konferenču mēbeles sapulču telpai. MODULUS piedāvā plašu biroja mēbeļu klāstu, izmēru un krāsu daudzveidību, kas ļaus izveidot ne vien funkcionālu, bet arī ergonomisku un modernu darba vietu.

Biroja mēbeles no FLEXUS sērijas

FLEXUS mēbeļu sērijas priekšrocība ir nemainīgi augsta kvalitāte un praktisks skandināvu dizains par lielisku cenu.
Šajā sērijā pieejami ergonomiski rakstāmgaldi, augstumā regulējami galdi, biroja skapji, plaukti, kā arī konferenču mēbeles sapulču telpām.
FLEXUS sērijā pieejamās biroja mēbeles ir izgatavotas no izturīga lamināta, tādēļ tās ir paredzētas ilgstošai ikdienas lietošanai.
Vienots dizains un krāsas ļaus nokomplektēt un iekārtot vienota stila interjeru gan nelielos, gan plašos birojos.
FLEXUS sērijā pieejamas visas nepieciešamās biroja mēbeles ergonomiskas, parocīgas un modernas darba vietas iekārtošanai. Tā ir svarīga nianse, ja pēcāk rodas nepieciešamība papildināt jau esošo darba vietu vai izveidot jaunu darba vietu ar vienotu stilu un dizainu.

Biroja mēbeles no NOMAD sērijas

Biroja mēbeles no NOMAD sērijas ir lakoniska un gaumīga dizaina paraugs. Šo mēbeļu sēriju ir radījusi mūsu dizaina komanda un tās tiek ražotas mūsu rūpnīcās. To raksturo akcentēts melnās un baltās krāsu apvienojums, kvalitatīvi materiāli un funkcionalitāte.
NOMAD mēbeļu sērijā pieejami vienota dizaina rakstāmgaldi un augstumā regulējami biroja galdi, konferenču galdi, kā arī atvilktņu bloki un plaukti.
Vienota stila biroja mēbeles no NOMAD sērijas ir konceptuāls dizaina risinājums, kas akcentēs telpas raksturu un kalpos arī kā funkcionāls interjera elements.