Biroja mēbeles un konferenču mēbeles

Biroja krēsli

Kā Tu vari izvēlēties piemērotāko biroja krēslu

Uzzini šeit

Rādīt vairāk

Izvēlieties biroja mēbeles internetā

Konferenču telpas tiek izmantotas sapulcēm, sanāksmēm, sapulcēm ar klientiem un citām svarīgāk aktivitātēm. Šādas telpas būtu jāaprīko ar attiecīgām mēbelēm, lai sapulču dalībnieki justos ērti un varētu pilnībā pievērsties sanāksmei. Jau kopš 1975. gada AJ Produkti mērķis ir nodrošināt kvalitatīvu konferenču un biroja mēbeļu pieejamību. Zemāk atrodama informācija par konferenču krēsliem, galdiem un auditorijas pultīm.

Konferenču krēsli

Konferenču krēsli pieejami ar dažādu apdari – auduma, ādas, mākslīgās ādas un citām, un to augstums ir 410-500 mm. Piedāvājam krēslus dažādās krāsās, lai ikviens varētu atrast risinājumu savam interjeram. Mūsu plašajā krēslu piedāvājumā atradīsiet risinājumu ikvienai konferenču telpai, piemēram, optimālai šauru vietu izmantošanai iesakām izvēlēties vienu uz otra savietojamus krēslus. Maksimālam komfortam piedāvājam krēslus ar “Sitness” tehnoloģiju. Tiem ir izturīga vilnas apdare. Iespējams izvēlēties gan neitrālas krāsas, piemēram, melnu un pelēku, gan košas – zaļu vai oranžu.

Konferenču galdi

Pieejami dažādu formu konferenču galdi dažādām prasībām. Pie mums iespējams iegādāties konferenču galdus ar tradicionālajām taisnstūrveida, kvadrātveida un apļveida virsmām. Tāpat pieejami galdi ar laivveida, pusapļa un ovālām virsmām. Balstoties uz konkrētās konferenču telpas izkārtojumu, iespējams izvēlēties atbilstošāko galda virsmu. Galdi pieejami dažādos izmēros. Aicinām izvēlēties atbilstošāko izmēru, vadoties pēc konferenču telpas izmēriem un formas. Tāpat ir jāapzinās konferenču telpas primārā funkcija. Mazs un apaļš konferenču galds būs piemērots diskusijām un problēmu risināšanai. Liels taisnstūrveida sapulču galds piemērots sarunām ar klientiem vai valdes, vadības sanāksmēm. Šaurus taisnstūrveida galdus var novietot pakava formā konferenču telpās, kur galvenokārt notiek prezentācijas. Šādā veidā prezentētājam ir iespējams pievērsties katram klausītājam individuāli.

Auditorijas pultis

Auditorijas pultīs iespējams uzglabāt prezentācijai nepieciešamos dokumentus, huntās lielisko kalpo kā platforma runātājiem. Auditorijas pultis pieejamas 1045-1060 augstumā un 460-900 mm platumā. Daudzām pultīm ir atvilktnes, slēgti un atvērti plaukti. Pārsvarā visas pultis ir izgatavotas no lamināta, kas ir izturīgs un viegli kopjams materiāls. Izmantojiet mūsu tiešsaistes čatu, ja nepieciešama palīdzība.