Skolas mēbeles

Kvalitatīvas un funkcionālas skolas mēbeles

Komfortabla, droša un ergonomiska mācību vide ir viens no būtiskākajiem faktoriem, par ko vajadzētu parūpēties, lai skolēni mācību iestādē justos labi un efektīvi spētu uzņemt jaunas zināšanas. Tāpēc ērtākai ikdienai skolā izvēlies kvalitatīvas, funkcionālas un ergonomiskas skolas mēbeles. Dažādu veidu galdi un krēsli, skapji un plaukti, kā arī piederumi un tehnika mācību procesa nodrošināšanai – tas viss atrodams AJ Produkti sortimentā.

Mācību iestāde ir vieta, kurā bērni jau no pavisam agra vecuma pavada ļoti lielu daļu savas ikdienas, tāpēc patīkama un ērta vide ir būtisks aspekts, par kuru vajadzētu parūpēties ikvienā skolā un bērnudārzā. Tieši tādēļ AJ Produkti ir atrodamas gan ergonomiskas mēbeles skolām, gan ērtas un vizuāli interesantas mēbeles bērnudārziem.

Galdi un krēsli

Ergonomiska darba vieta ir viens no priekšnoteikumiem, lai cilvēki saudzētu savu veselību. Īpaši svarīgi tas ir bērniem, kuri vēl tikai aug un attīstās. AJ Produkti piedāvā plašu klāstu ar ergonomiskiem un izturīgiem galdiem un krēsliem.
Mūsu sortimentā atrodamas skolas mēbeles dažādākajām vajadzībām. Katram krēslam ir savs pielietojums, kam tas paredzēts. Soli bez atzveltnēm lieliski noderēsies brīžiem, kad nedaudz jāapsēžas atpūsties, datorkrēsli darbam pie datora, krēsli ar atzveltni un rokturiem piemēroti ikdienas darbam. Tepat arī pieejami krēsli pašiem mazākajiem. Plašā klāstā arī atrodami galdi un citas mēbeles skolām, kas radītas, domājot par veselību un ergonomiju.

Skapji un plaukti

Skolas mēbeles ikdienā tiek lietotas ļoti intensīvi, tāpēc ir vērts iegādaties izturīgus un uzticamus risinājumus, kas kalpos ilgstoši. Iekārtojot telpas, mēbeles skolai, jāizvēlas tā, lai tās kalpotu ilgi, iederētos jebkurā interjerā un būtu funkcionālas. Vieglai un pārskatāmai uzglabāšanai izvēlies atvērtos plauktus. Ja vienmēr nepieciešams kārtīgs skats – skapjus ar aizveramām durvīm un atvilktnēm. Tāpat pieejami speciāli uzglabāšanas trauki mobilajiem telefoniem, apavu statīvi un žāvētāji, kā arī garderobes skapji skolām un bērnudārziem.

Tāfeles un projektoru ekrāni

Ikdienas darbs skolā vairs nav iedomājams bez skolēnu līdzdarbošanās un aktīvas iesaistes. Lai to visu būtu iespējams realizēt, nepieciešams atbilstošs aprīkojums. Pie mums vari iegādāties dažādu veidu tāfeles ērtākam darbam.
Līdz ar tehnoloģiju attīstību, arī mācību procesā ir iespēja izmantot arvien vairāk resursu un materiālu. Piemēram, filmu, prezentāciju vai video materiālu skatīšanās ir lielisks veids, kā padarīt mācību procesu daudz interesantāku. Lai to realizētu, atrodi un izvēlies projektora ekrānu, kas aprīkots ar motoru vieglākai lietošanai.
Tāfeles un projektoru ekrāni ir neatsverams palīgs mācību procesā, jo informācijas vizualizēšana palīdz to veiksmīgāk atcerēties un iegaumēt, tādēļ noteikti padomā ne tikai par tādām skolas mēbelēm, kā galdi, krēsli un plaukti, bet arī mūsdienīgiem risinājumiem, kas ļauj mācību vielu pasniegt efektīvi, interaktīvi un uzskatāmi.

Kam pievērst uzmanību, iegādājoties mēbeles?

Mēbeļu iegāde ir ilgtermiņa pirkums. Skolas mēbeles lietos vairāki bērni vēl vairākus gadus. Veicot izvēli, pievērs uzmanību materiāliem – lai tie būtu izturīgi un kvalitatīvi, preces funkcionalitātei – lai tā spētu paveikt to, ko esi iecerējis, kā arī cenai – lai tā ir atbilstoša piedāvājumam. Tāpat ņem vērā, ka dažādu vecumu bērnu vajadzības var būt atšķirīgas. Tādēļ arī mēbeles skolām un mēbeles bērnudārziem ir dažādas. Līdz ar to, izvēloties piemērotākos risinājumus, noteikti ņem vērā, kam skolas mēbeles ir paredzētas, lai nodrošinātu to atbilstību kā skolēnu augumiem, tā arī lietošanas vajadzībām.

Ielūkojies AJ Produkti sortimentā, lai izvēlētos skolēnu vajadzībām piemērotākās skolas mēbeles ar 7 gadu garantiju. Nepieciešamības gadījumā droši konsultējies ar AJ Produkti speciālistiem vai dodies uz mūsu salonu Rīgā, kur klātienē produktus varēsi ne tikai apskatīt, bet arī iegādāties. Izvēlies AJ Produkti!