Skolas mēbeles

Atkritumu šķirošana

Padomi, kas padarīs atkritumu šķirošanu parocīgāku

Uzzini šeit

113.-€
Cenas bez PVN

Kvalitatīvas un funkcionālas skolas mēbeles

Ērtākai ikdienai skolā izvēlies kvalitatīvas, funkcionālas un ergonomiskas skolas mēbeles. Dažādu veidu galdi un krēsli, skapji un plaukti, kā arī piederumi un tehnika mācību procesa nodrošināšanai.

Galdi un krēsli

Ergonomiska darba vieta ir viens no priekšnoteikumiem, lai cilvēki saudzētu savu veselību. Īpaši svarīgi tas ir bērniem, kuri vēl tikai aug un attīstās. AJ Produkti piedāvā plašu klāstu ar ergonomiskiem un izturīgiem galdiem un krēsliem.
Katram krēslam ir savs pielietojums, kam tas paredzēts. Soli bez atzveltnēm lieliski noderēsies brīžiem, kad nedaudz jāapsēžas atpūsties, datorkrēsli darbam pie datora, krēsli ar atzveltni un rokturiem piemēroti ikdienas darbam. Tepat arī pieejami krēsli pašiem mazākajiem. Plašā klāstā arī atrodami galdi un citas mēbeles skolām, kas radītas, domājot par veselību un ergonomiju.

Skapji un plaukti

Mēbeles skolai, iekārtojot telpas, jāizvēlas tā, lai tās kalpotu ilgi, iederētos jebkurā interjerā un būtu funkcionālas. Vieglai un pārskatāmai uzglabāšanai izvēlies atvērtos plauktus. Ja vienmēr nepieciešams kārtīgs skats – skapjus ar aizveramām durvīm un atvilktnēm. Tāpat pieejami speciāli uzglabāšanas trauki mobilajiem telefoniem, apavu statīvi un žāvētāji, kā arī garderobes skapji skolām un bērnudārziem.

Tāfeles un projektoru ekrāni

Ikdienas darbs skolā vairs nav iedomājams bez skolēnu līdzdarbošanās un aktīvas iesaistes. Lai to visu būtu iespējams realizēt, nepieciešams atbilstošs aprīkojums. Pie mums vari iegādāties dažādu veidu tāfeles ērtākam darbam.
Līdz ar tehnoloģiju attīstību, arī mācību procesā ir iespēja izmantot arvien vairāk resursu un materiālu. Piemēram, filmu, prezentāciju vai video materiālu skatīšanās. Lai to realizētu, atrodi un izvēlies projektora ekrānu, kas aprīkots ar motoru vieglākai lietošanai.

Kam pievērst uzmanību, iegādājoties mēbeles?

Mēbeļu iegāde ir ilgtermiņa pirkums. Skolas mēbeles lietos vairāki bērni vēl vairākus gadus. Veicot izvēli, pievērs uzmanību materiāliem – lai tie būtu izturīgi un kvalitatīvi, preces funkcionalitātei – lai tā spētu paveikt to, ko esi iecerējis, kā arī cenai – lai tā ir atbilstoša piedāvājumam.