Mēbeles recepcijai un atpūtas telpai

Praktiskas un dekoratīvas mēbeles koridoram

Koridora mēbeles citkārt tukšajos gaiteņos ne tikai nodrošina vietu, kur uzglabāt dažādas mantas un apsēsties, bet arī piešķir telpai stilu. Bieži vien koridorus atstāj tukšus, bet kāpēc gan neizmantot šīs platības lietderīgāk, piemēram, uzstādot plauktus un skapjus dažādu mantu uzglabāšanai, vai, iekārtojot ērtu atpūtas vietu? Iepazīstieties ar mūsu ražotajām koridora mēbelēm, lai atrastu savām telpām vispiemērotāko risinājumu. AJ Produkti piedāvā ērtas, praktiskas, funkcionālas un mūsdienīgas mēbeles jebkurām telpām – nāciet un izvēlieties!

Galdi un soli

AJ Produktu skolas mēbeļu klāstā atradīsiet dažādus galdus un solus, kas noderēs izglītības iestāžu atpūtas zonās, gaiteņos un ēdnīcās. Mūsu stacionārajam ēdnīcas galdam, kas izgatavots no izturīga, ar sudrabotu pulverkrāsu pārklāta tērauda, ir ar augstspiediena laminātu pārklāta MDF virsma, kas padara to izturīgu un viegli uzturamu labā tehniskajā kārtībā. Galds kalpos kā mūsdienīgs interjera elements, tas ir pieejams zilā un melnā krāsā. Mēs ražojam arī galdus no augstspiediena lamināta. Šie galdi tiek pārdoti trīs dažādās krāsās, kas labi piestāv mūsu stilīgajiem sudrabotajiem rāmjiem, kas pārklāti ar izturīgu pulverkrāsojumu. Galdus var kombinēt ar atbilstošiem soliem. Savukārt mūsu ražotie sērijas Octo soli ir pieejami piecās dažādās krāsās, sēdekļu virsmas ir izgatavotas no 30 mm biezas MDF plāksnes un pārklātas ar augstspiediena laminātu. Tādējādi šie soli ir ļoti izturīgi un ilgi kalpos, un tiem ir nepieciešama minimāla apkope. Gaiteņiem vai ģērbtuvēm, kur ir maz vietas, piedāvājam praktiskus pie sienas montējamus solus. Šie soli aizņem maz vietas, jo sēdeklis tiek piestiprināts tieši pie sienas bez rāmja vai kājām; pieejami arī saliekami pie sienas stiprināmi soli.

Plaukti un statīvi

Pārvietojamais plaukts Orkan būs lielisks papildinājums jebkurā garderobē vai skolas gaitenī, lai bērni, ienākot skolā, varētu nolikt ielas apavus, kas ir sevišķi aktuāli sliktos laikapstākļos. Plaukts ir paredzēts 32 kurpju pāriem. Piedāvājam arī citu veidu apavu plauktus, tostarp koka un pie sienas montējamus, kas palīdzēs ekonomēt vietu un labi iederēsies arī šauros gaiteņos. AJ Produktu plašajā klāstā ir arī dažādi citi plaukti un statīvi, plauktu sistēmas un skapji skolēniem. Sīkāku informāciju par katru no šiem lieliskajiem produktiem var iegūt mūsu mājaslapā. Mums ir arī dažādi soli un dīvāni, kas papildinās jebkuru gaiteni, atpūtas telpas vai klases, kā arī nodrošinās personālam, studentiem vai apmeklētājiem vietu relaksācijai. Mēs savā uzņēmumā ticam, ka ir lietderīgi apvienot stilu un funkcionalitāti, tāpēc mūsu ražotie pārvietojamie virsdrēbju statīvi ir parocīgi un ļoti pārdomāti pēc dizaina. Aplūkojiet dažādus produktus no plašā AJ Produktu klāsta un izvēlieties tos, kas vislabāk atbilst jūsu skolas vajadzībām un interjeram.

Tevi varētu interesēt šīs kategorijas

Apģērbu statīviKafijas galdiņiRecepcijas galdi un letes