Jaunums

Atvilktņu bloks QBUS

Kāju rāmis, atvērta tipa rokturi, 868x800x400 mm, bērzs

Art.nr.: 171552
  • Kompakts, moderns risinājums
  • Praktisks, ar nosegtu uzglabāšanas vietu
  • No QBUS klāsta
Krāsa: Bērza
Krāsa Bērza
Krāsa Ozola
Krāsa Gaiši pelēka
Krāsa Balta
Statīva krāsa: Sudraba
Statīva krāsa Sudraba
Statīva krāsa Melna
Statīva krāsa Balta
394.-€
Cenas bez PVN
Aprēķinām piegādes laiku....
7 gadu garantija

Vairāk par produktu

Praktisks AJ Produkti dizaina atvilktņu bloks ar četrām atvilktnēm. Iespējams kombinēt ar citām QBUS sērijas mēbelēm, veidojot saskaņotu uzglabāšanas risinājumu. Atvilktņu bloks ir teicami piemērots izmantošanai birojos, konferenču telpās un recepcijas zonās.
Izmantojot šo pielāgojamo QBUS uzglabāšanas sēriju, iespējams ērti uzturēt sakārtotu darba vidi!
Praktiskais atvilktņu bloks ir lieliski piemērots dažādu priekšmetu, piemēram, grāmatu un mapju, biroja piederumu un citu priekšmetu uzglabāšanai. Šo atvilktņu bloku var ērti novietot dažādās darba telpas vietās.

Atvilktņu bloks ir izgatavots no bērza lamināta, kas ir izturīgs un viegli tīrāms materiāls. Izvēlei pieejams lamināts dažādās krāsās. Komplektā kopā ar atvilktņu bloku iekļauts pamatnes rāmis un rokturi.

Rokturiem ir atvērta un viegli satverama konstrukcija, un tie izgatavoti no pulverkrāsota tērauda. Pulverkrāsotā virsma ir cieta un izturīga ‒ teicami piemērota lietošanai ikdienā.

Vajadzīga papildu uzglabāšanas vieta? QBUS sērijas mēbeles ir veidotas tā, lai, izmantojot moduļus, būtu iespējams papildināt uzglabāšanas mēbeļu klāstu, kad rodas tāda vajadzība. Tas viss padarīs tavu darba dienu efektīvāku!

Saistītie dokumenti

Produkta parametri