Atvilktņu bloki pie rakstāmgalda

Biroja mēbeles - biroja plaukti un skapji

Kā Tu vari izvēlēties piemērotākos biroja plauktus un skapjus

Uzzini šeit

Atvilktņu bloki ērtākai darbavietai

Funkcionālas, ergonomiskas un vizuāli pievilcīgas biroja mēbeles ir viens no galvenajiem faktoriem, kas uzlabo biroja kopējo tēlu un nodrošina patīkamu darba vidi. AJ Produkti piedāvā kvalitatīvas biroja mēbeles ļoti plašā izvēlē ar 7 gadu garantiju. Pie mums Tu vari iegādāties visu, sākot ar biroja galdu, pie kura būs ērti strādāt, un beidzot ar atvilktņu blokiem parocīgai dokumentu, mapju, rakstāmpiederumu un citu priekšmetu glabāšanai. Mūsu atvilktņu bloki ir pieejami dažādās krāsās, izmēros un no izturīgiem materiāliem. Tie ir lielisks risinājums, lai parūpētos par kārtīgu darba vidi, un kā jau zināms, tad darbam atbilstoša un patīkama vide uzlabo pašsajūtu un paaugstina produktivitāti, kas, savukārt, var nest nozīmīgu pienesumu biznesam kopumā.

Atvilktņu bloki FLEXUS

Atvilktņu bloki no mēbeļu sērijas FLEXUS izceļas ar daudzveidību – tie pieejami gan vairākos izmēros, gan krāsas. Atvilktnēm ir eleganti alumīnija rokturi, bet centrālā slēdzene, kas uzreiz aizslēdz visas atvilktnes, ļauj efektīvi parūpēties par drošību. Atvilktņu bloks no visām pusēm ir klāts ar laminātu, tāpēc tas iederēsies arī atvērta tipa birojos. AJ Produkti izceļas ar savu vienkāršo, taču eleganto skandināvu dizainu, kas jebkurai darba zonai spēs piešķirt jaunu elpu.

Pārvietojamie atvilktņu bloki MODULUS

Sērija MODULUS ir īpaši piemērota klientiem, kuri vēlas uzglabāšanas risinājumus pielāgot savām personīgajām vajadzībām. Šīs sērijas mēbeles piedāvā daudzveidīgas mantu glabāšanas iespējas. Pieejamās krāsas: balts, bērzs, ozols un melns. Pateicoties plašajai lamināta izvēlei, šie atvilktņu bloki ir vienkārši kombinējami ar citām mēbelēm. AJ Produkti viena no prioritātēm ir produktu funkcionalitāte, tādēļ šīs sērijas modeļi izceļas ar risinājumiem, kas ikdienā atvieglo skapīša lietošanu. Mobilo atvilktņu skapīti iespējams novietot zem rakstāmgalda vai arī izmantot kā brīvi stāvošu mēbeli. Atvilktnes ir aprīkotas ar rokturiem, savukārt, ritenīši nodrošina vieglu pārvietošanu.

Atvilktņu bloki QBUS

QBUS mēbeļu sēriju raksturo elegants skandināvu dizains, īpaša pielāgojamība un augsta funkcionalitāte. Šajā mēbeļu sērijā ir pieejami arī gaumīgi atvilktņu bloki uz riteņiem ar trim vai četrām atvilktnēm. Tie ir aprīkoti ar parocīgu, moderna dizaina rokturi, kas piešķir radošu akcentu un centrālo slēdzeni drošai uzglabāšanai. Ērtu pārvietošanu nodrošina četri riteņi no kuriem divi ir aprīkoti ar bremzēm.QBUS atvilktņu bloki ir pieejami četrās populārās krāsās, tādēļ tos var ērti kombinēt arī ar citām mūsu sortimentā pieejamajām biroja mēbelēm. Turklāt, šie atvilktņu bloki veidos vienotu koptēlu arī ar citām uzglabāšanas mēbelēm no QBUS sērijas.

AJ Produkti – pareizā izvēle, ja nepieciešami atvilktņu bloki pie rakstāmgalda

AJ Produkti sortimentā atrodamas augstas kvalitātes biroja mēbeles, kas ražotas uzņēmuma rūpnīcās tepat Eiropā. Produkti izceļas ar savu funkcionalitāti, ergonomiku un vienmēr eleganto skandināvu dizainu. Lai atvieglotu Tavu izvēli un palīdzētu atrast piemērotākās mēbeles birojam, mājoklim vai citām telpām, pie katras no mūsu internetveikalā esošās preces atradīsi izsmeļošu aprakstu, detalizētu specifikāciju un kvalitatīvas fotogrāfijas. Izmanto iespēju – augstvērtīgi atvilktņu bloki un daudz kas cits Tevi jau gaida AJProdukti.lv!

Tāpat produkti apskatāmi un iegādājami salonā Rīgā, tādēļ, ja vēlies pārliecināties par augsto preču kvalitāti, nekavējies un dodies uz mūsu salonu, lai iegādātos savai gaumei un vajadzībām piemērotāko risinājumu.