Atvilktņu bloki

Biroja mēbeles - biroja plaukti un skapji

Kā Tu vari izvēlēties piemērotākos biroja plauktus un skapjus

Uzzini šeit

Atvilktņu bloki ērtākai darbavietai

AJ Produkti piedāvā kvalitatīvas biroja mēbeles ļoti plašā izvēlē ar 7 gadu garantiju. Pie mums Tu vari iegādāties visu, sākot ar biroja galdu, pie kura būs ērti strādāt, un beidzot ar atvilktņu blokiem parocīgai dokumentu, mapju, rakstāmpiederumu un citu priekšmetu glabāšanai. Mūsu atvilktņu bloki ir pieejami dažādās krāsās, izmēros un no izturīgiem materiāliem.

Atvilktņu bloki FLEXUS

Atvilktņu bloki no mēbeļu sērijas FLEXUS izceļas ar daudzveidību – tiem ir gan vairāki izmēru veidi, gan krāsas. Atvilktnēm ir eleganti alumīnija rokturi, bet centrālā slēdzene, kas uzreiz aizslēdz visas atvilktnes, ļauj efektīvi parūpēties par drošību. Atvilktņu bloks no visām pusēm ir klāts ar laminātu, tāpēc tas iederēsies arī atvērta tipa birojos.

Pārvietojamie atvilktņu bloki MODULUS

Sērija MODULUS ir īpaši piemērota klientiem, kuri vēlas uzglabāšanas risinājumus pielāgot savām personīgajām vajadzībām. Šīs sērijas mēbeles piedāvā daudzveidīgas mantu glabāšanas iespējas. Pieejamās krāsas: balts, bērzs, ozols un melns. Pateicoties plašajai lamināta izvēlei, šie atvilktņu bloki ir vienkārši kombinējami ar citām mēbelēm. Mobilo atvilktņu skapīti iespējams novietot zem rakstāmgalda vai arī izmantot kā brīvi stāvošu mēbeli. Atvilktnes ir aprīkotas ar rokturiem, savukārt ritenīši nodrošina vieglu pārvietošanu.

Uzglabāšanas mēbeles NOMAD

Sērija NOMAD ir kārtējais ekonomiskais, vietu taupošais un elastīgais biroja mēbeļu risinājums, ko radījuši mūsu uzņēmuma pieredzējušie dizaineri. Pateicoties ērtajiem izmēriem, šīs sērijas mēbeles būs piemērotas gan birojā, gan mājās. Tāpat kā lielākā daļa citu mūsu ražoto pārvietojamo uzglabāšanas skapīšu, NOMAD sērijas mēbeles izgatavotas no izturīga un viegli kopjama lamināta. Tā kā šo mēbeļu dizainā melna ārpuse kontrastē ar baltu iekšpusi, tās piešķirs Tavam birojam stilīgu un modernu akcentu. Līdztekus pārvietojamiem atvilktņu blokiem piedāvājam arī dokumentu šķirošanas plauktus, grāmatu plauktus un citas mēbeles.

AJ Produkti – pareizā izvēle, ja nepieciešami atvilktņu bloki pie rakstāmgalda

Lai atvieglotu Tavu izvēli un palīdzētu atrast piemērotākās mēbeles birojam, mājoklim vai citām telpām, pie katras no mūsu internetveikalā esošās preces atradīsi izsmeļošu aprakstu, detalizētu specifikāciju un kvalitatīvas fotogrāfijas. Izmanto iespēju – augstvērtīgi atvilktņu bloki un daudz kas cits Tevi jau gaida AJProdukti.lv!