Atvilktņu bloki ērtākai darbavietai

AJ Produkti piedāvā kvalitatīvas biroja mēbeles ļoti lielā izvēlē par vislabākajām cenām. Pie mums jūs varat iegādāties visu, sākot ar biroja galdu, pie kura būs ērti strādāt, un beidzot ar atvilktņu blokiem parocīgai papīru, mapju, rakstāmpiederumu un citu priekšmetu glabāšanai. Mūsu atvilktņu bloki ir pieejami dažādās krāsās, dažādos izmēros un no dažādiem materiāliem.

Atvilktņu bloki Largo

Atvilktņu bloki no sērijas Largo apvieno pievilcīgu un tradicionālu dizainu ar praktiskiem risinājumiem mūsdienīgam birojam. Pieejamās krāsas – balts, valrieksts, kļava, ozols un bērzs. Izvēlieties to, kas vislabāk piestāv jūsu esošajām mēbelēm! Mēs piedāvājam atvilktnes ar cietiem sāniem un ritenīšiem ērtākai pārvietošanai. Tā kā atvilktņu bloki ir aprīkoti ar centrālo atslēgu, tajos var droši uzglabāt gan dokumentus, gan citas mantas. Rakstāmgaldam pieskaņotie glabāšanas skapīši ir aprīkoti ar regulējamām kājām, nevis ritenīšiem, lai tos varētu pielāgot galda augstumam. Klikšķiniet uz atsevišķu produktu parametriem, lai uzzinātu vairāk par izmēriem, atvilktņu skaitu, utt.

Pārvietojamie atvilktņu bloki Modulus

Sērija Modulus ir īpaši piemērota klientiem, kas vēlas uzglabāšanas risinājumus pielāgot savām personīgajām vajadzībām. Šīs sērijas mēbeles piedāvā daudzveidīgas mantu glabāšanas iespējas. Pieejamās krāsas – balts, bērzs, ozols un melns. Pateicoties plašajai lamināta izvēlei, šie atvilktņu bloki ir vienkārši kombinējami ar citām mēbelēm. Mobilo atvilktņu skapīti iespējams novietot zem rakstāmgalda, vai arī izmantot kā brīvi stāvošu mēbeli. Atvilktnes ir aprīkotas ar rokturiem. Ritenīši nodrošina vieglu pārvietošanu.

Uzglabāšanas mēbeles Nomad

Sērija Nomad ir kārtējais ekonomiskais, vietu taupošais un elastīgais biroja mēbeļu risinājums, ko radījuši mūsu uzņēmuma pieredzējušie dizaineri. Pateicoties ērtajiem izmēriem, šīs sērijas mēbeles būs piemērotas gan birojā, gan mājās. Tāpat kā lielākā daļa citu mūsu ražoto pārvietojamo uzglabāšanas skapīšu, Nomad sērijas mēbeles izgatavotas no izturīga un viegli kopjama lamināta. Tā kā šo mēbeļu dizainā melna ārpuse kontrastē ar baltu iekšpusi, tās piešķirs jūsu birojam stilīgu un modernu akcentu. Līdztekus pārvietojamiem atvilktņu blokiem mēs piedāvājam arī lielā izvēlē dokumentu šķirošanas plauktus, grāmatu plauktus, utt.. Sazinieties ar mums, lai mēs varētu jums palīdzēt izvēlēties jums vispiemērotākās uzglabāšanas mēbeles.