Atvilktņu bloki pie rakstāmgalda

Biroja mēbeles - biroja plaukti un skapji

Kā Tu vari izvēlēties piemērotākos biroja plauktus un skapjus

Uzzini šeit

Atvilktņu bloki ērtākai darbavietai

Funkcionālas, ergonomiskas un vizuāli pievilcīgas biroja mēbeles ir viens no galvenajiem faktoriem, kas uzlabo biroja kopējo tēlu un nodrošina patīkamu darba vidi. AJ Produkti piedāvā kvalitatīvas biroja mēbeles ļoti plašā izvēlē ar 7 gadu garantiju. Pie mums Tu vari iegādāties visu, sākot ar biroja galdu, pie kura būs ērti strādāt, un beidzot ar atvilktņu blokiem parocīgai dokumentu, mapju, rakstāmpiederumu un citu priekšmetu glabāšanai. Mūsu atvilktņu bloki ir pieejami dažādās krāsās, izmēros un no izturīgiem materiāliem. Tie ir lielisks risinājums, lai parūpētos par kārtīgu darba vidi, un kā jau zināms, tad darbam atbilstoša un patīkama vide uzlabo pašsajūtu un paaugstina produktivitāti, kas, savukārt, var nest nozīmīgu pienesumu biznesam kopumā.

Atvilktņu bloki FLEXUS

Atvilktņu bloki no mēbeļu sērijas FLEXUS izceļas ar daudzveidību – tie pieejami gan vairākos izmēros, gan krāsas. Atvilktnēm ir eleganti alumīnija rokturi, bet centrālā slēdzene, kas uzreiz aizslēdz visas atvilktnes, ļauj efektīvi parūpēties par drošību. Atvilktņu bloks no visām pusēm ir klāts ar laminātu, tāpēc tas iederēsies arī atvērta tipa birojos. AJ Produkti izceļas ar savu vienkāršo, taču eleganto skandināvu dizainu, kas jebkurai darba zonai spēs piešķirt jaunu elpu.

Atvilktņu bloki QBUS

QBUS mēbeļu sēriju raksturo elegants skandināvu dizains, īpaša pielāgojamība un augsta funkcionalitāte. Šajā mēbeļu sērijā ir pieejami arī gaumīgi atvilktņu bloki uz riteņiem ar trim vai četrām atvilktnēm. Tie ir aprīkoti ar parocīgu, moderna dizaina rokturi, kas piešķir radošu akcentu un centrālo slēdzeni drošai uzglabāšanai. Ērtu pārvietošanu nodrošina četri riteņi no kuriem divi ir aprīkoti ar bremzēm.QBUS atvilktņu bloki ir pieejami četrās populārās krāsās, tādēļ tos var ērti kombinēt arī ar citām mūsu sortimentā pieejamajām biroja mēbelēm. Turklāt, šie atvilktņu bloki veidos vienotu koptēlu arī ar citām uzglabāšanas mēbelēm no QBUS sērijas.

Jūsu biroja ievērojamā kvalitāte

AJ Produkti piedāvā augstas kvalitātes biroja mēbeles, kas izceļas ar savu funkcionalitāti un moderno dizainu. Atvilktņu bloki uz riteņiem ir tikai viens no mūsu piedāvājuma daudzajiem risinājumiem, kas uzlabos jūsu darba vidi. Izmantojiet iespēju apskatīt un iegādāties mūsu produktus gan tiešsaistē, gan salonā Rīgā, lai gūtu ieskatu par augstvērtīgām biroja mēbelēm no AJ Produkti.