Jaunums

Skapītis ar sēdvirsmu un 2 atvilktnēm QBUS

Kāju rāmis, rokturis, 584x800x420 mm, melns, gaiši pelēks, pelēks spilvens

Art.nr.: 170395
  • Polsterēts, ērts sēdeklis
  • Ar 2 atvilktnēm
  • No QBUS sērijas
Krāsa:
Krāsa Pelēka
Krāsa Bērza
Krāsa Balta
Krāsa Ozola
364.-€
Cenas bez PVN
Aprēķinām piegādes laiku....
7 gadu garantija

Vairāk par produktu

Praktisks skapis ar 2 atvilktnēm un ērtu spilvenu sēdēšanai. Iespējams kombinēt ar citām tās pašas QBUS sērijas mēbelēm, lai izveidotu saskaņotu uzglabāšanas risinājumu. Ideāli piemērots birojiem, konferenču zālēm, vestibiliem un garderobēm.
Izmantojot šo pielāgojamo QBUS uzglabāšanas sēriju, iespējams ērti izveidot sakārtotu darba vidi!
Sēdmēbele nodrošina praktiskas novietnes un papildu sēdvietas apvienojumu. Tā ir piemērota izmantošanai visdažādākajās vietās.

Atvilktnes gludi slīd pa viegli ritošām vadulām, un tajās var uzglabāt biroja piederumus vai dažādas citas lietas. Sēdeklis ir piemērots sabiedriskām vietām, kā neliels telpas atdalītājs, bet garderobēs kā sēdeklis, lai apsēstos un uzvilktu apavus. To var izmantot pat konferenču zālē. Vairākas sekcijas var apvienot kopā, lai izveidotu vēl plašāku uzglabāšanas risinājumu vai telpas atdalītāju.

Izgatavota no lamināta ‒ izturīga un viegli kopjama materiāla. Mīkstais sēdeklis ir apvilkts ar izturīgu audumu, kas izgatavots no 100% vilnas un atbilst Zviedrijas Möbelfakta, OEKO-TEX STANDARD 100 un Ecolabel standartiem. Izvēlei pieejams lamināts dažādās krāsās. Komplektā iekļauts pamatnes rāmis un rokturi.

Rokturiem ir gluda, viegli satverama konstrukcija un tie izgatavoti no pulverkrāsota tērauda. Pulverkrāsotā virsma ir cieta un izturīga ‒ teicami piemērota lietošanai ikdienā.

Vai nepieciešams vairāk uzglabāšanas vietas? QBUS sērijas mēbeles ir veidotas tā, lai, izmantojot moduļus, būtu iespējams ērti paplašināt uzglabāšanas vietu, kad rodas tāda vajadzība. Viss efektīvai darba dienai!

Saistītie dokumenti

3D modeļi

Produkta parametri