Komplekts
Produkta attēls

Augstumā regulējams darbagalds iepakošanai CARGO

Rullīšu virsma, 3 atvilktnes, 2000x750 mm

Art.nr.: 202117
  • Atvieglo priekšmetu apstrādi uz galdavirsmas
  • Viegla piekļūšana atvilktnes saturam
  • Augstumā regulējams
Robusts galds pakošanas darbiem ar rullīšu virsmu ērtākai preču apstrādei. Aprīkots ar 3 atvilktņu bloku. Galda rāmi iespējams manuāli pielāgot nepieciešamajā augstumā. Vēl efektīvākai un organizētākai darba vietai iesakām iegādāties mūsu praktiskos piederumus!
Garums (mm)
574.-€
Cenas bez PVN
Aprēķinām piegādes laiku....

Vairāk par produktu

Darbagalds ir piemērots pakošanas, montēšanas un citiem nelieliem darbiem. Rullīšu mehānisms, iestrādāts galdavirsmā, padara priekšmetu pārvietošanu vieglāku un ērtāku. Mazāka slodze uz muguru, strādājot pie šī galda ar rullīšu mehānismu, samazina traumu gūšanas risku.

Izvelkamā atvilktne nodrošina ērtu priekšmetu, iekārtu un darbarīku izvietošanu turpat pie galda. Atvilktņu moduli iespējams piestiprināt jebkurā vietā zem galdavirsmas atbilstoši individuālajām vajadzībām.

Darbagalda virsma un izvelkamā atvilktne no nodilumizturīga lamināta. Lamināta virsma ir cieta, izturīga pret skrāpējumiem un mitrumu un vienkārši kopjama. Galda rāmja konstrukcija izgatavota no pulverkrāsota tērauda pelēkā krāsā. Pulverkrāsojums nodrošina augstu nodilumizturību.Augstumā regulējamo galda rāmi iespējams pielāgot vajadzīgajam darba augstumam un ērtākajai darba pozīcijai. Iesakām galdu pakošanas darbiem aprīkot ar īpaši veidotu paklāju noguruma un traumu iegūšanas riska samazināšanai.

Saistītie dokumenti