Ērti darbagaldi iepakošanai

Biroja mēbeles un risinājumi

Kā Tu vari uzlabot un optimizēt darba vidi

Lasi mūsu padomus un ieteikumus šeit!

Darbagaldi iepakošanai

AJ Produktu piedāvājumā ir dažādi darbagaldi iepakošanai un montāžas galdi, kas nodrošina ātru un ērtu nosūtāmo preču iepakošanu un montāžu. Izmantojot mūsu piedāvātos darbagaldus iepakošanai, jūs iegūsiet efektīvu, tīru un kārtīgu darba telpu.

Cargo: darbagalda komplekts

Cargo darbagaldus AJ Produkti projektēja kopā ar pieciem studentiem no Zviedrijas Čalmersa Tehniskās universitātes Materiālzinātņu industriālās fakultātes Gēteborgā. Ņemot vērā e-tirdzniecības nozares izaugsmi, AJ Produkti saskatīja nepieciešamību pēc elastīga produkta, kas atvieglotu preču manuālu apstrādi un iepakošanu. Cargo produktu klāstu var viegli pielāgot katram lietotājam un uzdevumam. Būtiska šo produktu pazīme ir to izvelkamie paneļi un darba virsmā iestrādātie rullīši. Izvelkamais panelis palielina darba virsmu un ir īpaši noderīgs darbā ar liela izmēra precēm, jo ir zemāks un ļauj strādāt ērtākā pozā. Cargo iepakošanas darbagaldus var papildināt ar dažādiem piederumiem, kas sniedz lietotājam iespēju pielāgot darbagaldu savām vajadzībām, nodrošinot efektīvāku un ergonomiskāku darba vietu.

Iepakošanas galdu darbstacija

Pārveidojiet savu iepakošanas galdu pilnībā aprīkotā darbstacijā, izvēloties iepakošanas galdu, kuru ir iespējams papildināt ar atjautīgiem piederumiem efektīvākam darbam. Dažāda veida aprīkojuma uzglabāšanas vietas var veicināt raitāku darba gaitu. Daži papildinājumi, kas varētu paaugstināt jūsu produktivitāti un kurus var pievienot jūsu iepakošanas risinājumam: instrumentu paneļi ērtai dažādu instrumentu uzglabāšanai, ērti aizsniedzami plaukti virs vai zem darba virsmas un/vai iepakošanas materiālu ruļļu statīvi. Iepakošanas galds un piederumi ir izgatavoti no lamināta un tērauda. Lamināts ir noturīgs pret skrāpējumiem un mitrumu un ir viegli tīrāms. Tērauds ir pulverkrāsots, nodrošinot spēcīgu un nodilumizturīgu virsmu. Šādas iepakošanas vietas var viegli izmantot arī kā parastas darbstacijas vai darbagaldus gan kā atsevišķas iekārtas, gan kā daļu no iekārtotas darba vietas. Aprīkojiet darbstaciju atbilstoši jūsu konkrētajām vajadzībām, lai nodrošinātu pēc iespējas raitāku un efektīvāku darbu.