• Ātra piegāde
  • 7 gadu garantija
  • 14 dienu atgriešanas iespēja
0
Mans grozs
Cenas BEZ PVN (Mainīt)
Kopā
Cena par vienību
Daudzums
Produkts
Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs.
Summa bez PVN
9.-€
Noformēt pasūtījumu
Labot
Outlet Interjera projekti

Piegādes noteikumi

Preces tiek piegādātas no AJ Produkter AB centrālās noliktavas Zviedrijā. Liela daļa preču ir pieejamas iegādei uzreiz - tās atrodas noliktavā Rīgā.

Pasūtījuma izpildes termiņš ir no pāris dienām līdz 3 nedēļām preču piegādei no Zviedrijas uz Rīgas noliktavu. Par preces piegādi A/S AJ Produkti noliktavā Rīgā, Kalnciema ielā 197B pircējs tiks informēts, nosūtot par to paziņojumu uz norādīto elektroniskā pasta adresi vai telefoniski.

Ierobežotu preču sortimentu un apjomu iespējams iegādāties nekavējoties no A/S AJ Produkti veikala Rīgā darbadienās no 9:00-17:00.

Pie produkta norādītais piegādes laiks attiecas uz preču piegādi Rīgas noliktavā. Norādītais laiks ir plānotais piegādes laiks, ir iespējamas izmaiņas.

Pircējam ir iespējams pasūtījumus saņemt A/S AJ Produkti noliktavā Rīgā, Kalnciema ielā 197B darbadienās no 9:00-17:00.

A/S AJ Produkti pēc vienošanās nodrošina pasūtījumu piegādi, kā arī veic preču uzstādīšanu pircējam vēlamā adresē visā Latvijā darbadienās no 9:00-17:00.

Piegādes nosacījumi Latvijā notiek saskaņā ar Intoterms 2010 DAP (piegāde līdz pircēja adresei) vai FCA (pircējs pats izvēlas nodrošināt pasūtījuma transportēšanu) noteikumiem.

Ja pircējs saņem pasūtījumu A/S AJ Produkti noliktavā Rīgā, Kalnciema ielā 197B, pircējs uzņemas pilnu atbildību par tālāku pasūtījuma transportēšanu.

Ja pasūtījuma piegādi uz pircēja adresi nodrošina A/S AJ Produkti, tad par kvalitatīvi sniegtu transportēšanas pakalpojumu līdz pircēja adresei atbildību uzņemas A/S AJ Produkti.

PIEGĀDES CENAS

PVN tiek aprēķināts pasūtījuma izdarīšanas brīdī saskaņā ar Latvijas Republikā spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem.
 

 

Pasūtījuma vērtība (bez PVN 21%)

Piegādes cena (bez PVN 21%)

 

1.00 – 180.00 €

 

181.00 – 1499.00 €

 

 

9.00 €

 

5% no summas

 

No 1500.00 €

 

Bezmaksas

 

 

Preču montāža un uzstādīšana

Kā papildus pakalpojumu A/S AJ Produkti piedāvā preču montāžu un uzstādīšanu. Par preču uzstādīšanas pakalpojumu un izcenojumiem ir jāvienojas atsevišķi, sazinoties ar mums pa norādīto kontaktinformāciju.