Jaunums

Mākslīgais augs

Bambuss, A 1500 mm, ar melnu metāla podu uz statīva

Art.nr.: 133027
  • Patīkamai videi
  • Komplektā iekļauts melns metāla puķupods
  • Neprasa kopšanu un izskatās dabīgs
74.-€
Cenas bez PVN
Aprēķinām piegādes laiku....
7 gadu garantija

Vairāk par produktu

Liels dabīga izskata mākslīgais augs omulīgai, zaļai atmosfērai. Komplektā ar augu iekļauts melns metāla puķupods uz rāmja. Mākslīgais augs nenovīst un neizbalē, to var novietot jebkurā vietā, jo tam nav nepieciešama saules gaisma un par to nav jārūpējas.
Iesakām dekorēt biroju, ēdnīcu, restorāna vai jebkuru citu telpu ar šiem dabīgā izskata mākslīgajiem augiem. Mākslīgais augs rada patīkamu, zaļojošu atmosfēru, un tam nav nepieciešama kopšana.

Mākslīgais augs ir teicami piemērots novietošanai uz grīdas, piemēram, tas var kalpot kā lielas telpas sadalītājs. Augs un komplektā iekļautais puķupods ir skaists interjera elements.

Tā kā mākslīgajam augam nav vajadzīga gaisma, to var novietot jebkurā vietā. Turklāt tas nekad nenovīst un neizbalē. Tādējādi mākslīgie augi ir ērts un izmaksu ziņā izdevīgs veids, kā dažādot interjeru.

Mākslīgie augi ir viegli kopjami, tie nesmaržo, kā arī tie neizraisa alerģisku reakciju. Tādējādi tie ir piemēroti izvietošanai ikkatrā darbavietā un sabiedriskajās telpās.

Saistītie dokumenti

Lejuplādēt kopšanas instrukciju

Produkta parametri