Jaunums

Dīvāns VARIETY

90° iekšējais stūris, ar USB ligzdu, audums Blues CSII, tirkīza oranžs

Art.nr.: 3896101
  • Iebūvētas USB un 220 V ligzdas
  • Daudzveidīgs un pielāgojams
  • Nodilumizturīgs materiāls
Krāsa: Tirkīza Oranža
Krāsa Tirkīza Oranža
Krāsa Olīvu
Krāsa Pelēkbrūna
Krāsa Zeltīta
Krāsa Tumši brūns
Krāsa Antracīta
Krāsa Naftas zila
Krāsa Zaļš tirkīzs
2 315.-€
Cenas bez PVN
Aprēķinām piegādes laiku....
7 gadu garantija

Vairāk par produktu

AJ Produkti projektēts stūra dīvāns ar praktiskām iebūvētām USB un 220 V ligzdām. Iesakām to apvienot ar citām VARIETY klāsta mēbelēm, lai izveidotu unikāla dizaina mēbeļu komplektu. VARIETY klāsta mēbeles ir piemērotas atpūtas telpām un birojiem, kā arī sabiedriskām vietām, jo tās ir pārbaudītas saskaņā ar standartu EN 16139.
Dīvāns nodrošina augstu komforta līmeni un ir apvilkts ar izturīgu audumu, tādēļ tas ir piemērots sabiedriskām vietām, piemēram, atpūtas un uzgaidāmajām telpām, kā arī birojiem un skolām.

Atstarpe starp sēdekli un atzveltni atvieglo uzkopšanu, un tā neļauj starp polsterējumiem uzkrāties putekļiem un netīrumiem. Pateicoties uzlādes iespējām, vari uzlādēt mobilos tālruņus un klēpjdatorus nepieceļoties no dīvāna!

VARIETY ir īpaši funkcionāls un daudzpusīgs modulāro dīvānu klāsts. Mēbelēm ir apaļas kājas ar vītnēm, tādēļ tās ir viegli saliekamas. Kāju augstums piešķir modernu izskatu un atvieglo uzkopšanu. Rāmis ir izgatavots no saplākšņa un polsterēts ar putupoliuretānu, tādēļ tas ir ērts pat vairāku stundu ilgai sēdēšanai.

VARIETY klāsta mēbeles ir pārbaudītas saskaņā ar Eiropas standartu EN 16139, un nodilumizturīgais audums atbilst Möbelfakta standartu prasībām.

VARIETY sniedz plašas pielāgošanas iespējas jebkuras platības telpām. Klāstā ietilpst dīvāni, pufi, krēsli un soli, kurus var visdažādākajos veidos kombinēt ar citām mēbelēm, tādējādi izveidojot pilnībā unikālu atpūtas zonu.

Saistītie dokumenti

Produkta parametri