• Ātra piegāde
  • 7 gadu garantija
  • 14 dienu atgriešanas iespēja
0
Mans grozs
Cenas BEZ PVN (Mainīt)
Kopā
Cena par vienību
Daudzums
Produkts
Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs.
Summa bez PVN
9.-€
Noformēt pasūtījumu
Labot
Outlet Interjera projekti

Metāla pamatne starpsienām Duo

Art.nr. 13780
18.-€
Cenas BEZ PVN
Produkts noņemts
Ielikt grozā
  • Paneļu novietošanai stateniski
  • Nopērkama atsevišķi
  • Grīdas starpsienām
Pamatnes kāja skaņu absorbējošai, uz grīdas novietojamai starpsienai. Ja vēlaties starpsienu novietot stateniski, to nepieciešams aprīkot ar divām pamatnes kājām.
Par AJ Produkti
info
  • Informācija par produktu
  • Piederumi
  • Apmaksa un piegāde
Vairāk par produktu
Praktiskās starpsienas ar koka apdari lieti noder brīžos, kad nepieciešams steigšus iekārtot jaunas darba vietas. Starpsienas teicami piemērotas izvietošanai atvērta tipa birojos, mācību telpās, ēdamtelpās, bibliotēkās un citās telpās, kur nepieciešams samazināt trokšņa līmeni. Starpsienas ir ļoti praktiskas, jo ir viegli pārvietojamas. Ērta un cenas ziņā izdevīga alternatīva parastām sienām. Starpsienas iespējams novietot gan savrup, gan - izmantojot savienotājus - citu citai līdzās dažādās kombinācijās. Tā kā starpsienas izgatavotas no vairākiem slāņiem, tās nodrošina maksimāli labu skaņas absorbciju. Visām uz grīdas novietojamajām starpsienām apakšējie posmi izgatavoti no koka. Pieejamas dažādu veidu augšējās daļas - gan tādas, ko no abām pusēm klāj perforētas plātnes, gan tādas, ko no abām pusēm klāj audums, gan tādas, ko no vienas puses klāj audums, bet no otras puses - perforēta koka plātne. Tā kā izvēlei pieejamas dažādu veidu starpsienas, darba vidi iespējams iekārtot atbilstoši visdažādākajām individuālajām vajadzībām. Starpsienas izgatavotas no tāda materiāla, kam iespējams piespraust spraudītes, tāpēc tās var izmantot arī kā ziņojumu dēļus. Aprīkojot starpsienas ar augšējiem papildu posmiem, tās iespējams padarīt augstākas, tādējādi iegūstot lielāku norobežojošo virsmu un klusāku darba vidi bez papildu trokšņiem.
Produkta parametri
Garums: 290 mm
Materiāls: Metāla
Svars: 1,2 kg
Garantija: 7 gadi
Apskatīt visu
Tevi varētu interesēt
Kājas starpsienai
Kājas starpsienai
Art.nr. 393030
Pievienot grozam
Pēda starpsienai Free
Pēda starpsienai Free
Art.nr. 191122
Pievienot grozam
Savienotājs starpsienām Free
Pievienot grozam
Savienotājs starpsienām, DUO
Pievienot grozam
Savienotājstiprinājumi Ease, 1gb, balts
Pievienot grozam
Starpsiena, DUO
Starpsiena, DUO
Art.nr. PN4843
Pievienot grozam
Stiprinājumi starpsienām Aura
Pievienot grozam
Apmaksa un piegāde
Piegādes noteikumi

Preces tiek piegādātas no AJ Produkter AB centrālās noliktavas Zviedrijā. Liela daļa preču ir pieejamas iegādei uzreiz - tās atrodas noliktavā Rīgā.

Pasūtījuma izpildes termiņš ir no pāris dienām līdz 3 nedēļām preču piegādei no Zviedrijas uz Rīgas ...

Lasīt vairāk
Cenas un apmaksas veidi

Cenas

Visas cenas AJ Katalogā un AJ mājaslapā uzrādītas eiro (EUR) bez PVN. PVN tiek aprēķināts pasūtījuma izdarīšanas brīdī saskaņā ar Latvijas Republikā spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem. Mājaslapā iespējams izvēlēties cenas aplūkot ar PVN vai ...

Lasīt vairāk