Mēs ar prieku Tev palīdzēsim
- uzlabot darba vidi

Neatkarīgi no tā vai Tev nepieciešams kompetents padoms par preču sortimentu, piegādes noteikumiem vai arī praktiska palīdzība, izstrādājot biroja interjera dizaina projektu, mēs esam Tavā rīcībā katru darba dienu no 8:30-17:00.
Sazinies ar mums un uzzini vairāk par AJ Produkti piedāvātajām sadarbības iespējam, pakalpojumiem un servisu!
Tālrunis
67 62 52 72
Tērzēšana (čats)
Sazinies ar mums online
BUJ
Atrodi atbildes šeit
Ja pasūtījuma apstiprināšanas laikā nevari pāriet uz maksājumu posmu, lūdzu, atgriezies pie 3. soļa. Informācija par klientu.
Lūdzu, pārliecinies, vai ir aizpildīta visa nepieciešamā klienta informācija. Apstiprini un saglabā ievadītos datus.
Ajprodukti.lv interneta veikala augšējā labajā stūrī noklikšķini uz Pieslēgties, pēc tam izvēlies Izveidot kontu. Norādi klienta veidu – privātpersona vai uzņēmums un aizpildi nepieciešamos datu laukus.
AJ Produkti drukātos preču katalogus vari pasūtīt šeit
Jā. Tava e-pasta adrese var tikt piesaistīta vairākiem uzņēmumiem*.

*Šis pakalpojums pieejams vienīgi lietotājiem, kas izveidojot jaunu kontu, konta veidu atzīmējuši kā UZŅĒMUMS.

Dalītais konts ļauj vienam lietotāja kontam pievienot vairākus uzņēmums. Šādi lietotājs var veikt pasūtījumus dažādiem uzņēmumiem, izmantojot vienu – savu klienta kontu.

  1. Pieslēdzies savam kontam ar savu e-pasta adresi un savā profilā dodies uz sadaļu Dalītais konts.
  2. Norādi uzņēmuma reģistrācijas numuru, kuru vēlies pievienot savam kontam un nosūti pieteikumu mūsu klientu apkalpošanas servisam.
  3. Klientu apkalpošanas serviss izskatīs Tavu pieteikumu un pēc pieteikuma apstiprināšanas, Tu saņemsi apstiprinājuma e-pastu no mums ( pieteikuma statusu varēsi redzēt arī savā kontā ).

Nākamreiz, kad pieslēgsies savam kontam mūsu interneta veikalā, varēsi izvēlēties uzņēmumu, kuru vēlies izmantot kā pasūtītāju un maksātāju par pirkumu.

Lai iegūtu papildinformāciju un palīdzību, lūdzu sazinies ar mūsu klientu apkalpošanas servisu pa tālruni 67 62 52 72, sūtot e-pastu uz info@ajprodukti.lv vai rakstot ziņu ajprodukti.lv esošajā čata sistēmā.
Lai veiktu pasūtījumu, Tev vispirms jāreģistrējas mūsu sistēmā kā klientam.

Vienkāršākais veids, kā to izdarīt, ir mūsu interneta veikala augšējā labajā stūrī noklikšķinot uz Pieslēgties un Izveidot kontu. Lietotāja konts ļauj ātri un ērti pieslēgties sistēmai un noformēt pasūtījumu, pievienot preces vēlmju sarakstam, apskatīt savu pasūtījumu vēsturi un sekot līdzi pasūtījuma statusam.
Lai piekļūtu kontam, izmanto savu e-pasta adresi. Ja Tu nekad neesi veicis pasūtījumu pie mums, iepriekš neesi reģistrējies mūsu sistēmā vai pasūtījumu esi veicis pa tālruni, Tev būs jāizveido jauns klienta konts.

Lūdzu, ņem vērā, ka, lai reģistrētu jaunu kontu, Tev nav nepieciešams klienta numurs.
Ja neesi pārliecināts, vai esi reģistrējies kā klients mūsu sistēmā, vai esi aizmirsis paroli, rīkojies šādi:

1. Dodies uz sadaļu Pieslēgties
2. Izvēlies opciju Aizmirsi paroli?

Norādi e-pasta adresi, kuru izmantoji reģistrējoties.

Ja mēs neatpazīsim Tavu e-pasta adresi, Tu redzēsi ziņojumu, kurā būs norādīts, ka šī e-pasta adrese pie mums nav reģistrēta. Tev būs jāizveido jauns konts. Ja būsi jau reģistrējis kontu ar šādu e-pasta adresi, saite uz paroles atiestatīšanu tiks nosūtīta uz ievadīto e-pasta adresi.
Mūsu salona adrese ir Kalnciema iela 197b, Rīga, LV-1046

Mūsu birojs
Mūsu birojs atrodas zemāk norādītajā adresē.

Juridiskā adrese
AS “AJ Produkti”
Kalnciema iela 197b, Rīga, LV-1046, Latvija
Biroja adrese
AS “AJ Produkti”
Kalnciema iela 197b, Rīga, LV-1046, Latvija