Jaunums

Slēdzams sānu skapis QBUS

Labā puse, ar rokturi, 740x400x800 mm, balts

Art.nr.: 171503
  • Aizslēdzams drošai glabāšanai
  • Pielāgojams, drošs uzglabāšanas risinājums
  • No QBUS klāsta
Krāsa: Balta
Krāsa Balta
Krāsa Bērza
Krāsa Ozola
Krāsa Gaiši pelēka
Roktura krāsa: Balta
Roktura krāsa Balta
Roktura krāsa Sudraba
Roktura krāsa Melna
288.-€
Cenas bez PVN
Aprēķinām piegādes laiku....
7 gadu garantija

Vairāk par produktu

Aizslēdzams AJ Produkti dizaina sānu skapis. Iespējams kombinēt ar citām tās pašas QBUS sērijas mēbelēm, veidojot saskaņotu uzglabāšanas risinājumu. Šis skapis ir aprīkots ar izvelkamu nodalījumu, kurā ievietoti 2 plaukti, kas lieliski piemēroti, piemēram, biroja piederumu un personīgo mantu glabāšanai.
Izmantojot šo pielāgojamo QBUS uzglabāšanas sēriju, iespējams ērti izveidot sakārtotu darba vidi!

Mūsu praktiskais sānu skapis ir kompakta un aizslēdzama mēbele, ko var izmantot gan kā uzglabāšanas skapi, gan kā telpas atdalītāju. Skapis labi iederas līdzās rakstāmgaldam, tādējādi paplašinot darba vietu un izveidojot sadarbības telpu starp darbstacijām. Izvelkamais nodalījums nodrošina plašu uzglabāšanas vietu, piemēram, biroja piederumiem un personīgajām mantām, kurām nepieciešams ērti piekļūt.

Plaukts ir izgatavots no lamināta, kas ir izturīgs un viegli tīrāms materiāls. Izvēlei pieejams lamināts dažādās krāsās. Komplektā iekļauti rokturi.

Rokturim ir atvērta un viegli satverama konstrukcija, un tas izgatavots no pulverkrāsota tērauda. Pulverkrāsotā virsma ir cieta un izturīga ‒ teicami piemērota lietošanai ikdienā.

Vajadzīga papildu uzglabāšanas vieta? QBUS sērijas mēbeles ir veidotas tā, lai, izmantojot moduļus, būtu iespējams ērti paplašināt uzglabāšanas vietu, kad rodas tāda vajadzība. Viss efektīvai darba dienai!

Saistītie dokumenti

Lejuplādēt kopšanas instrukciju

Produkta parametri