Biroja skapji un metāla skapji

Biroja mēbeles - biroja plaukti un skapji

Kā Tu vari izvēlēties piemērotākos biroja plauktus un skapjus

Uzzini šeit

Kvalitatīvi biroja skapji un metāla skapji

Izturīgi un kvalitatīvi biroja skapji ir neatsverams palīgs ērtai un drošai dokumentu, kā arī citu priekšmetu uzglabāšanai ne tikai ofisos, bet arī mājas birojā. Tie palīdz nodrošināt parocīgu un kārtīgu darba vidi. Savukārt, patīkama un kārtīga darba vide ir viens no galvenajiem faktoriem, kas ietekmē produktivitāti un labsajūtu, tāpēc biroja skapji ir lielisks ieguldījums biznesa attīstībā.
Turklāt, atbilstoša izmēra un komplektācijas skapis ir ne tikai teicams palīgs darba vietas kārtības uzturēšanā, bet arī nozīmīgs interjera akcents, kas birojam vai mājas darba zonai ļauj piešķirt elegantu un mūsdienīgu tēlu. AJ Produkti sortimentā ir atrodamas dažādākās biroja mēbeles, tai skaitā, klasiskāka stila biroja skapji, metāla skapji, sienas skapji, skapji ar daļēji atvērtiem plauktiem, skapji ar bīdāmām durvīm, kā arī daudzi citi risinājumi.

Skapju veidi

Skapji var būt neatsverami palīgi, kas sniedz iespēju droši un ērti uzglabāt dokumentus un citus priekšmetus, kurus nepieciešams novietot neredzamā vietā. Taču tikai tādā gadījumā, ja tie izvēlēti, ņemot vērā ikdienas vajadzības, telpas īpatnības, kā arī citus būtiskus faktorus. AJ Produkti sortiments ir patiešām plašs un tajā atrodami skapji, kas lieliski spēs apmierināt dažādākās klientu vajadzības.
Dokumentu skapji
Dokumentu skapis ir teicams risinājums, ja nepieciešams darba vietā ieviest zināmu kārtību, ērti un pārskatāmi uzglabājot mapes un papīrus. AJ Produkti sortimentā atrodami gan atvērtā, gan aizvērtā tipa skapji, proti, gan modeļi ar vaļējiem nodalījumiem, gan modeļi, kuru plauktus pilnībā aizsedz durvis. Tāpat produktu klāstā ir atrodami skapji, kas papildināti ar atvilktnēm.
Failu skapji
Failu skapji ir lielisks risinājums, ja nepieciešams pārskatāmi uzglabāt lielu skaitu dažādu materiālu. Tie izcili iederas tādās vietās, kā medicīnas iestādes, arhīvi un citviet, kur ikdienā glabājas liels skaits dokumentu. AJ Produkti atrodamie failu skapji ir ne tikai funkcionāli, bet arī vizuāli pievilcīgi. To neitrālais, taču modernais dizains ir lielisks papildinājums teju jebkuras telpas interjerā. Sortimentā pieejamie skapji ir balti, un kā jau zināms, tad eleganti balts skapis ir izcils elements jebkurā telpas interjerā.
Sienas skapji
Sienas skapis ir neliels, ērts un kompakts risinājums, kas telpā neaizņem daudz vietas, jo ir stiprināms pie sienas. Tas ir īpaši noderīgs nelielās biroja telpās, jo sniedz iespēju kompakti uzglabāt svarīgākos dokumentus. Īpaši parocīgs risinājums ir sienas skapis ar bīdāmām durvīm, jo tam nav nepieciešama durvju vēršanās zona, līdz ar to, šo skapi iespējams novietot teju jebkur.
Skapji ar bīdāmām durvīm
Biroja skapis ar bīdāmām durvīm ir labs risinājums mazas platības darba telpām, kurās ikviens centimetrs ir zelta vērts. Bīdāmās skapja durvis ļauj ekonomēt darba zonas vietu, tādēļ tas ir īpaši noderīgs mājas birojos, kur nereti darbam paredzētā vieta ir ļoti ierobežota. AJ Produkti sortimentā pieejami dažāda izmēra un krāsu skapji ar bīdāmām durvīm, tāpēc ikvienam ir iespēja atrast savai gaumei piemērotāko risinājumu. Domājot, par darbinieku ērtībām, tavai izvēlei pieejami arī drēbju skapji ar bīdāmām durvīm, kas sniegs iespēju pavisam ērti uzglabāt virsdrēbes, tādā veidā parūpējoties par maksimāli brīvu darba vidi.
Protams, šie ir tikai daži no biroja skapju veidiem, kas atrodami mūsu plašajā produktu klāstā. AJ Produkti ir pieejami arī rasējumu un karšu skapji, medikamentu skapji, sānu skapji un citi dokumentu, kā arī citu priekšmetu uzglabāšanas risinājumi, ar kuriem vari iepazīties mūsu internetveikalā.

Metāla skapis – stabils un drošs risinājums

Metāla skapis ir drošs un ērts biroja aprīkojuma elements, kas sniedz iespēju efektīvi uzglabāt kā dokumentus, tā arī citus darbam noderīgus priekšmetus. Pateicoties tā izturīgajai un stabilajai konstrukcijai, metāla skapis lieliski iederas arī tādās vietās, kā noliktavas un darbnīcas. AJ Produkti sortimentā ir pieejami dažāda dizaina un komplektācijas metāla plaukti, lai ikviens klients spētu atrast savām vajadzībām atbilstošāko darba vietas aprīkojumu.

Kā izvēlēties piemērotāko skapi birojam?

AJ Produkti sortimentā pieejami dažāda dizaina, krāsu, izmēru un materiālu skapji, tāpēc pirms iegādājies kādu no produktiem, pievērs uzmanību vairākiem būtiskiem aspektiem. Izvēloties biroja skapi, pievērs uzmanību tā materiālam un kopšanas īpatnībām. Tāpat izvēlies skapi, kas lieliski papildinās telpas kopējo interjeru un būs ne tikai funkcionāls, bet arī vizuāli pievilcīgs. Protams, ņem vērā darba zonas platību, lai izvēlētos skapi, kas sniedz iespēju uzglabāt nepieciešamo dokumentu apjomu, taču neaizņem lielāko daļu telpas, neatstājot vietu citām mēbelēm. Arī skapja durvis un to vēršanās sistēma ir svarīgs faktors, kas jāņem vērā pirms produkta iegādes. Ja telpā vietas ir maz, ieteicams izvēlēties skapi ar bīdāmām durvīm.

Apskati biroja skapjus un metāla skapjus mūsu internetveikalā un izvēlies savām vajadzībām piemērotāko risinājumu. Nepieciešamības gadījumā droši konsultējies ar AJ Produkti speciālistiem un mēs palīdzēsim! Izvēlies AJ Produkti!