Komplekts

Mēbeļu komplekts VARIOUS + LANGFORD

1 galds un 6 pelēki krēsli

Art.nr.: 103136
  • Ļoti liels un apaļš galds
  • Stabils, nodilumizturīgs galds
  • Moderni, cits uz cita savietojami krēsli
Krāsa: Pelēka
Krāsa Pelēka
Krāsa Melna/Antracīta
Krāsa Pelēka/Brūna
655.-€
Cenas bez PVN
Aprēķinām piegādes laiku....

Vairāk par produktu

Moderns mēbeļu komplekts, kurā ietilpst seši ar audumu pārvilkti krēsli un ļoti liels galds. Šis galds un krēsli ir piemēroti konferenču telpām un ēdamzālēm. Elegantā un modernā dizaina krēsliem ir ērti polsterēti sēdekļi. Galda virsma ir izgatavota no nodilumizturīga ozolkoka lamināta.
Gaumīgs mēbeļu komplekts vairākiem cilvēkiem! Šis daudzpusīgais galds un krēsli veido funkcionālu, modernu un praktisku komplektu. Šīs mēbeles ir piemērotas ēdamzālēm, sanāksmju un konferenču telpām.

Apaļā galda priekšrocība ir tāda, ka tu un tavi kolēģi varat cits citu redzēt gan sarunu gaitā, gan kafijas pauzes, gan radoša projekta apspriešanas laikā. Turklāt galds ir ļoti liels, tādēļ pie tā var apsēsties liels skaits cilvēku. Galda virsma ir izgatavota no nodilumizturīga un pievilcīga ozolkoka lamināta, kas ir viegli kopjams.

Modernais krēsls LANGFORD lieliski apvieno izturīgu konstrukciju un pievilcīgu dizainu. Sēdekļa mīkstais spilvens nodrošina papildu komfortu, tādēļ šajā krēslā sēdētājs jutīsies ērti arī ilgāku laika periodu! Krēslus var arī savietot citu uz cita. Tas gluži vienkārši ir krēsls ikdienas lietošanai.

Saistītie dokumenti