Konferenču galdi

Biroja mēbeles un aprīkojums

Nākotnes birojs: Darbs noris prātā, nevis pie galda!

Uzzini vairāk šeit!

Konferenču galdi

Dažādas formas

Pieejami dažādu formu konferenču galdi dažādām prasībām. Pie mums iespējams iegādāties konferenču galdus ar tradicionālajām taisnstūrveida, kvadrātveida un apļveida virsmām. Tāpat pieejami galdi ar laivveida, pusapļa un ovālām virsmām. Balstoties uz konkrētās konferenču telpas izkārtojumu, iespējams izvēlēties atbilstošāko galda virsmu.

Dažādi izmēri

Galdi pieejami 500-1200 mm platumā un 800-5600 mm garumā. Aicinām izvēlēties atbilstošāko izmēru, vadoties pēc konferenču telpas izmēriem un formas. Tāpat ir jāapzinās konferenču telpas primārā funkcija. Mazs un apaļš konferenču galds būs piemērots diskusijām un problēmu risināšanai. Liels taisnstūrveida sapulču galds piemērots sarunām ar klientiem vai valdes, vadības sanāksmēm. Šaurus taisnstūrveida galdus var novietot pakava formā konferenču telpās, kur galvenokārt notiek prezentācijas. Šādā veidā prezentētājam ir iespējams pievērsties katram klausītājam individuāli. Ja nevarat izlemt, kurš galds ir piemērotākais Jūsu vajadzībām, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas speciālistiem. Mēs priecāsimies palīdzēt!

Dažādām vietām

Konferenču telpas ir atrodamas gan birojos, gan skolās, viesnīcās, slimnīcās un citur. Konferenču galdi ir paredzēti izvietošanai dažādās vietās. Klasiskie galdi ar lamināta apdari noderēs tiem, kas novērtē funkcionalitāti un izturību. Savukārt tiem, kas meklē mūsdienīgāku jausmu, būs piemēroti galdi ar laivveida, koka imitācijas virsmu melnā vai baltā krāsā. Galdiem ir trompetes formas alumīnija vai hromēts rāmis. Saliekamie galdi būs piemēroti vietām ar ierobežotu platību.

Pilnīgs risinājums

Konferenču telpām ir nepieciešami ne tikai galdi, bet arī krēsli, auditorijas pultis, atvilktņu bloki un citas mēbeles. AJ Produkti piedāvā pilnīgu risinājumu. Apskati mūsu piedāvāto mēbeļu klāstu un atrodi sev piemērotāko!

Tevi varētu interesēt šīs kategorijas

Biroja galdiBiroja krēsliSkaņas absorbcija un starpsienas