Komplekts

Augstumā regulējams darbagalds SOLID 750

3 atvilktnes, 750 kg svara izturība, 1500x800 mm, lamināts

Art.nr.: 232156
  • Cieta, izturīga lamināta virsma
  • Plašs piederumu klāsts
  • Komplektā 1 x 3 atvilktņu bloks
Garums (mm)
813.-€
Cenas bez PVN
Aprēķinām piegādes laiku....

Vairāk par produktu

Komplekts, kurā iekļauts darbgalds ar regulējamām kājām un zem darba virsmas stiprināms atvilktņu bloks ar trīs atvilknēm, slēdzeni un divām atslēgām.
Ja nepieciešams izturīgs darba galds, kas aprīkots ar parocīgu papildu glabātuvi, šis praktiskais mēbeļu komplekts ir tieši tas, kas vajadzīgs! Darbgalds ir piemērots intensīvai lietošanai, piemēram, darbnīcā vai ražotnē. Komplektā iekļautais atvilktņu bloks ir vienkārši montējams zem darba virsmas, tādēļ instrumenti un citi priekšmeti vienmēr būs pa rokai.
Darbgalda virsma veidota no 20 mm biezas kokskaidu plātnes un 20 mm bieza glazēta pārklājuma. Virsma ir cieta, gluda un viegli noslaukāma. Stabils pelēkā krāsā lakots tērauda karkass, kas ir piemērots intensīvai lietošanai. Darbgalda izturība: uz virsmas vienmērīgi izlīdzināti 500 kg. Tā kā galda kājas manuāli regulējamas augstumā no 740 līdz 995 mm, galda augstumu var ērti pielāgot atbilstoši ikviena cilvēka augumam. Iesakām darba vietu aprīkot arī ar papildu paklāju, lai profilaktiski novērstu ķermeņa saspringuma rašanās iespēju.
Atvilktņu bloks ir izgatavots no lokšņu tērauda, tādēļ tas ir stabils un izturīgs. Atvilktņu blokā iekļautas trīs dažāda dziļuma atvilktnes, kas paredzētas instrumentu un detaļu uzglabāšanai. Visas atvilktnes pārvietojas izturīgās vadulās, un tās ir izvelkamas līdz galam. Katras atvilktnes izturība ir 50 kg. Iesakām atvilktnes aprīkot ar praktiskiem metāla ieliktņiem, kas atvieglo skrūvju, naglu un citu sīku priekšmetu šķirošanu un nodrošina labu pārskatāmību. Atvilktņu bloks aprīkots ar centrālo slēdzeni, tāpēc pastāv iespēja visas atvilktnes aizslēgt reizē. Komplektā ar centrālo slēdzeni ietilpst divas atslēgas.

Saistītie dokumenti