Darbagaldi

Darbagalds

Kā Tu vari piemeklēt piemērotāko dabagaldu

Uzzini šeit!

Darbagaldi

Ērta un piemērota darba virsma ir viens no galvenajiem priekšnosacījumiem, par kuru nepieciešams parūpēties, lai efektīvi un droši veiktu darba pienākumus. Atbilstoša augstuma darba galds ar izturīgu, viegli kopjamu un pietiekami lielu virsmu ir lielisks papildinājums ikvienā darba vietā. Darbagaldi ir nepieciešami noliktavās, garāžās, servisos un visur citur, kur darbs tiek veikts ar rokām. AJ Produkti sortimentā pieejamie darbagaldi būs laba investīcija, jo šāds galds ilgi kalpo un iztur lielas slodzes. Piedāvājam jums iepazīties ar dažādiem darbagaldu modeļiem, lai izvēlētos savām vajadzībām visatbilstošāko

Darbagaldi COMBO

Ja meklējat darbagaldu, kuru var viegli papildināt un pielāgot savām vajadzībām, tad ideāla izvēle būs modelis no sērijas COMBO, kura montāžai nav nepieciešamas ne skrūves, ne instrumenti. Ietilpīgais apakšējais plaukts nodrošina daudz vietas dažādu lietu uzglabāšanai. Darba efektivitātes paaugstināšanai darbagalda sānu malas iespējams aprīkot ar instrumentu paneļiem. Paneļiem iespējams piestiprināt āķus. Nepieciešamības gadījumā var uzstādīt instrumentu paneli vai sliedi instrumentu pakāršanai. Gan darbagalds, gan plaukti izgatavoti no izturīgām kokskaidu plātnēm. Pelēkais galda rāmis izgatavots no pulverkrāsota tērauda. Līdz ar to šie metāla darbagaldi lieliski iederēsies jebkuras noliktavas, darbnīcas, garāžas, kā arī citas darba telpas kopējā dizainā.

Augstumā regulējami darbagaldi

Bieži vien, strādājot pie parastajiem darbagaldiem, darbinieki nogurst, zaudē enerģiju, iedzīvojas dažādās sāpēs un kaitēs. Tāpēc darba vietā ir īpaši būtiski parūpēties par ergonomisku aprīkojumu, kas darbiniekiem sniedz iespēju efektīvi pildīt darba pienākumus, neatstājot negatīvu ietekmi uz savu veselību, un darbinieka augumam piemērots darba galds pavisam noteikti ir viens no tiem. AJ Produkti piedāvā iegādāties augstumā regulējamus darbagaldus, kas palīdz izvairīties no šādām problēmām. Mūsu darbgaldi ir aprīkoti ar elektromotoriem, kas ļauj to lietotājiem regulēt augstumu, vienkārši nospiežot pogu. Līdz ar to darbinieki var ērti mainīt pozu, pārmaiņus sēžot vai stāvot. Mūsu darbgaldiem ir augstspiediena lamināta darbvirsmas, kas ir izturīgas un viegli tīrāmas. Darbvirsmas ir pieejamas dažādās krāsās. Vari izvēlieties vienu, kas saplūst vai, gluži otrādi, - kontrastē ar esošo interjeru. Atsevišķi var iegādāties arī dažādus piederumus un aksesuārus, piemēram, plauktus un instrumentu paneļus. Noklikšķini uz produkta apraksta, lai uzzinātu vairāk par šiem lieliskajiem darbagaldiem.

Piedāvājumā komplekti

Mūsu piedāvājuma komplektā iekļautie darbagaldi ir praktisks risinājums tiem, kas meklē izturīgas darba mēbeles ar iespēju uzglabāt mantas. Komplektā pieejamais darbgalds ir aprīkots ar slēdzamām piekaramām atvilktnēm. Tādējādi instrumenti, aprīkojums un detaļas būs vienmēr pa rokai. Darbagaldi aprīkoti ar tērauda rāmjiem, bet to virsmas ir piemērotas intensīvai slodzei. Darbagaldiem ir augstumā regulējamas kājas, lai katrs darbinieks varētu to pielāgot savam augumam un strādāt ērtā pozā. Iesakām pie darbagalda novietot grīdas paklājus, lai samazinātu slodzi kājām un mugurai, veicot darbu stāvus. Sazinieties ar mums, lai izvēlētos sev piemērotāko piedāvājuma komplektu.

AJ produkti sortimentā ir atrodami funkcionāli un ergonomiski darba galdi, tāpēc, ja vēlies uzlabot savu darba ikdienu, ielūkojies mūsu internetveikalā un izvēlies savām vajadzībām piemērotāko risinājumu!