• Ātra piegāde
  • 3 gadu garantija
  • 14 dienu atgriešanas iespēja
0
Mans grozs
Cenas BEZ PVN (Mainīt)
Kopā
Cena par vienību
Daudzums
Produkts
Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs.
Summa bez PVN
7.-€
Noformēt pasūtījumu
Labot
Interjera projekti

Atteikuma tiesību izmantošana

Atteikuma tiesības

A/S AJ Produkti pircēji var izmantot atteikuma tiesības 14 dienu laikā no pasūtījuma saņemšanas Nauda par atdoto preci tiks atmaksāta 14 dienu laikā.

Naudas atmaksas garantija, ciktāl tā nenonāk pretrunā ar patērētāju tiesību aizsardzības normām, neattiecas uz nestandarta preču pasūtījumiem, īpaša izmēra pasūtījumiem, kā arī lielapjoma pasūtījumiem.

Pircējam ir tiesības, saņemot pasūtījumu, atvērt tā iepakojumu un preci apskatīt, vai prece atbilst pasūtītajam (ražotājs, modelis, krāsa, izmērs un citi būtiski parametri).
Izmantojot atteikuma tiesības, samaksa par preces piegādi vai montāžu netiek atmaksāta.

Pircēja pienākumi, izmantojot atteikuma tiesības

Atdodot preci, pircējam jānodrošina tās iepakojums tāds, lai, preci transportējot, to nevarētu sabojāt. Pircējam ir jāpārliecinās, ka prece ir labi iepakota tās oriģināliepakojumā un, ja nepieciešams, ir jāizmanto papildus iepakojums. Lai pircējs varētu izmantot atteikuma tiesības, precei ir jābūt nelietotai un jābūt oriģināliepakojumā. Visus piederumus un detaļas, kas bija nosūtīti komplektā kopā ar preci, ir jāatdod kopā ar preci to oriģinālā izskatā.

Kārtība atteikuma tiesību izmantošanai

Lai izmantotu atteikuma tiesības, pircējam ir jāsazinās ar A/S AJ Produkti klientu apkalpošanas servisu, un jāreģistrē atteikums no pasūtījuma. Pēc tam A/S AJ Produkti pircējam elektroniski nosūtīs instrukciju, kā rīkoties preces atteikuma gadījumā.
Pircējiem ir iespēja atdot preci A/S AJ Produkti noliktavā Rīgā, Kalnciema ielā 197B darbadienās no 9:00-17:00.

Transportēšanas bojājumi

Ja pircējs, saņemot pasūtījumu, konstatē, ka preču iepakojums vai prece ir bojāta (redzami bojājumi), pircējam par konstatēto bojājumu ir nekavējoties jāveic atzīme uz preču transportēšanas pavaddokumentiem. Pircējam arī jāsaglabā viss preču iepakojums un adreses uzlīme. Ja pavadzīme ir parakstīta bez atzīmēm, ir uzskatāms, ka precei nav bijuši redzami bojājumi.

Ja preces ir bojātas transportēšanas laikā, un preču bojājums tiek konstatēts vēlāk (slēptais bojājums), par šo pircējam ir jāpaziņo A/S AJ Produkti klientu apkalpošanas servisam ne vēlāk kā 5 dienu laikā pēc preču saņemšanas. Nosūtot iesniegumu uz e-pasta adresi: info@ajprodukti.lv, pircējam jāpievieno arī bojātās preces un preces iepakojuma fotogrāfija.

Bojātās preces vietā A/S AJ Produkti pircējam bez maksas nodrošinās jaunas preces piegādi, piegādās līdzvērtīgu preci vai arī atmaksās preces pirkuma summu. Šis punkts neattiecas uz gadījumiem, kad prece bojāta transportēšanas laikā, kuru organizē un par kuru atbild pats pircējs.

Ja pircējs, saņemot pasūtījumu, konstatē, ka preces piegādātas kļūdaini vai kāda no pasūtītajām precēm, iztrūkst, pircējam nekavējoties jāsazinās ar A/S AJ Produkti klientu apkalpošanas servisu. A/S AJ Produkti nodrošinās iztrūkstošās preces piegādi pircējam bez maksas.

Kvalitātes garantija un drošība

A/S AJ Produkti mērķis ir nodrošināt, lai ikviens A/S AJ Produkti pircējs justos droši un būtu pārliecināts par AJ Produkti preču kvalitāti.
A/S AJ Produkti piedāvā vismaz 3 gadu garantiju precēm no visa AJ Produkti preču sortimenta.

Ja pasūtītās preces ražotājs nodrošina ilgāku garantijas periodu, piemēram, līdz 30 gadiem, A/S AJ Produkti apņemas nodrošināt to pašu garantijas periodu arī pircējiem.

Garantija attiecas uz preču ražošanas defektiem, ja tādi rodas garantijas periodā, bet neattiecas uz dabīgo nolietojumu un defektiem, kas radušies preču neatbilstošas izmantošanas rezultātā. Patēriņa precēm, piemēram, marķieriem, līmlentēm, iepakojuma materiāliem, mēs nodrošinām 2 gadu garantiju.