• Ātra piegāde
  • 3 gadu garantija
  • 14 dienu atgriešanas iespēja
0
Mans grozs
Cenas BEZ PVN (Mainīt)
Kopā
Cena par vienību
Daudzums
Produkts
Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs.
Summa bez PVN
9.-€
Noformēt pasūtījumu
Labot
Outlet Interjera projekti

Cenas un apmaksas veidi

Cenas

Visas cenas AJ Katalogā un AJ mājaslapā uzrādītas eiro (EUR) bez PVN. PVN tiek aprēķināts pasūtījuma izdarīšanas brīdī saskaņā ar Latvijas Republikā spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem. Mājaslapā iespējams izvēlēties cenas aplūkot ar PVN vai bez PVN.

Pārdošanas cenas ir spēkā noteiktu laika periodu. A/S AJ Produkti ir tiesības jebkurā brīdī vienpusēji mainīt AJ Katalogā un AJ mājaslapā norādītās cenas, atbilstoši valūtas kursa izmaiņām, transportēšanas izdevumu vai ražošanas izmaksu izmaiņām.

Ja pircējs izvēlas piegādes un uzstādīšanas pakalpojumus, par to noteikumiem un izcenojumiem jāvienojas atsevišķi.

Visiem pasūtījumiem, kuru kopsumma ir lielāka par 1500,00 eiro bez PVN, tiek nodrošināta bezmaksas piegāde visā Latvijā.

Apmaksas veidi

Par precēm var norēķināties, veicot maksājumu ar bankas pārskaitījumu, kredītkarti vai debetkarti (izņemot American Express), norēķinoties ar maksājumu karti vai skaidrā naudā.

Norēķini par precēm ir jāveic priekšapmaksā.

Pēc pasūtījuma apstrādāšanas, pircējam uz norādīto elektroniskā pasta adresi tiek nosūtīts avansa rēķins 100% apmērā no pasūtījuma summas. Pasūtījums tiek apstiprināts izpildei pēc tam, kad saņemta priekšapmaksas rēķina samaksa.

A/S AJ Produkti ir tiesības atkāpties no līguma, ja pircējs nav veicis priekšapmaksas rēķina samaksu 10 dienu laikā.

Ilggadējiem pircējiem, kas noslēguši ar A/S AJ Produkti sadarbības līgumu, A/S AJ Produkti piedāvā veikt norēķinus ar pēcapmaksu. Pēcapmaksas rēķini ir jāapmaksā 7 dienu laikā no preču saņemšanas. Preču saņemšanu apliecina preču pavadzīmes abpusēja parakstīšana.

Ja maksājums netiek veikts norādīto 7 dienu laikā, A/S AJ Produkti ir tiesīgi pieprasīt nokavējuma procentus 0,5% apmērā no kopējās pasūtījuma summas.


Norēķini skaidrā naudā

Norēķinus skaidrā veidā var veikt tikai A/S AJ Produkti veikalā Kalnciema iela 197B Rīgā, LV-1046.

 

Pirkuma drošība

Jūsu tiešsaistes maksājums ir aizsargāts, izmantojot DIBS maksājumu pakalpojumus. DIBS sistēma ir Visa un MasterCard sertificēta, lai nodrošinātu drošus maksājumu darījumus saskaņā ar PCI DSS. Visas komunikācijas starp internetveikalu un banku apstrādā DIBS, un tās ir šifrētas caur SSL (Secure Sockets Layer). Maksājums tiek veikts drošā lapā, adresē, kas sākas ar https:// un kurā ekrāna labajā, apakšējā stūrī redzama atslēga, apstiprinot, ka dati ir drošībā. AJ Produkti A/S nav piekļuves kartes informācijai, un AJ Produkti A/S nevar ierakstīt vai saglabāt kartes datus.