Jaunums

Dīvāns VARIETY

L veida, ar USB ligzdu, audums Pod CS, jūras zils

Art.nr.: 3897121
  • Iebūvētas USB un 220 V ligzdas
  • Praktisks dīvāns, uz kura var sēdēt vairāki cilvēki
  • Izturīgs materiāls
Krāsa: Jūras zila
Krāsa Jūras zila
Krāsa Antracīta
Krāsa Zila
Krāsa Pelēkbrūna
Krāsa Tirkīza
Krāsa Dzeltena
Krāsa Smilšakmens
Krāsa Sudraboti pelēka
3 850.-€
Cenas bez PVN
Aprēķinām piegādes laiku....
7 gadu garantija

Vairāk par produktu

AJ Produkti projektēts dīvāns ar praktiskām iebūvētām USB un 220 V ligzdām. Iespējams kombinēt ar citām VARIETY klāsta mēbelēm, lai izveidotu unikālu mēbeļu risinājumu. VARIETY klāsta mēbeles ir lieliski piemērotas atpūtas telpām, birojiem un sabiedriskām vietām, jo tās ir pārbaudītas saskaņā ar standartu EN 16139.
Īpaši ērtais dīvāns ir apvilkts ar izturīgu audumu, tādēļ tas ir piemērots sabiedriskām vietām, piemēram, atpūtas un uzgaidāmajām telpām, kā arī birojiem un skolām.

Atstarpe starp sēdekli un atzveltni ir viegli izslaukāma un neļauj starp polsterējumiem uzkrāties putekļiem un netīrumiem. Pateicoties uzlādes iespējām, vari uzlādēt mobilos tālruņus un klēpjdatorus, nepieceļoties no dīvāna.

VARIETY ir īpaši funkcionāls un daudzpusīgs modulāru dīvānu klāsts. Mēbelēm ir apaļas kājas ar vītnēm, tādēļ tās ir viegli saliekamas. Kāju augstums piešķir moduļiem modernu izskatu un arī atvieglo uzkopšanu zem dīvāna. Rāmis ir izgatavots no saplākšņa, un tam ir putu materiāla polsterējums. Tas nodrošina ērtību ilgstošas sēdēšanas laikā.

VARIETY sērijas mēbeles ir pārbaudītas saskaņā ar Eiropas standartu EN 16139, un nodilumizturīgais audums atbilst Möbelfakta standartu prasībām.

VARIETY sērijas mēbeles piedāvā gandrīz neierobežotu skaitu risinājumu gan mazām, gan lielām telpām. Sērija ietver dīvānus, pufus, krēslus un solus, kurus var visdažādākajos veidos kombinēt ar citām mēbelēm, tādējādi izveidojot unikālu atpūtas zonu.

Saistītie dokumenti

Produkta parametri