Jaunums

Sols VARIETY

3-vietīgs, audums Pod CS, tumši zils

Art.nr.: 3862221
  • Papildināms un pielāgojams
  • Nodilumizturīgi materiāli
  • Kājas atvieglo uzkopšanu
Krāsa: Jūras zila
Krāsa Jūras zila
Krāsa Antracīta
Krāsa Zila
Krāsa Pelēkbrūna
Krāsa Tirkīza
Krāsa Dzeltena
Krāsa Smilšakmens
Krāsa Sudraboti pelēka
438.-€
Cenas bez PVN
Aprēķinām piegādes laiku....
7 gadu garantija

Vairāk par produktu

Mūsdienīgs un praktisks AJ Produkti patentēta dizaina sols. Iesakām to apvienot ar citām VARIETY sērijas mēbelēm, lai izveidotu unikāla dizaina mēbeļu komplektu. Sols ir aprīkots ar garām, apaļām kājām, kas atvieglo uzkopšanu. VARIETY klāsta mēbeles ir lieliski piemērotas atpūtas telpām, birojiem un sabiedriskām vietām, jo tās ir pārbaudītas saskaņā ar standartu EN 16139.
Sols nodrošina augstu komforta līmeni un ir apvilkts ar izturīgu audumu, tādēļ tas ir piemērots sabiedriskām vietām, piemēram, atpūtas un uzgaidāmajām telpām, kā arī birojiem un skolām.

VARIETY ir īpaši funkcionāls un daudzpusīgs modulāru dīvānu klāsts. Mēbelēm ir apaļas kājas ar vītnēm, tādēļ tās ir viegli saliekamas. Kāju augstums piešķir moduļiem modernu izskatu un arī atvieglo uzkopšanu zem dīvāna. Rāmis ir izgatavots no saplākšņa, un tam ir putu materiāla polsterējums. Tas nodrošina ērtību ilgstošas sēdēšanas laikā.

VARIETY klāsta mēbeles ir pārbaudītas saskaņā ar Eiropas standartu EN 16139, un nodilumizturīgais audums atbilst Möbelfakta standartu prasībām.

VARIETY sērijas mēbeles piedāvā gandrīz neierobežotu skaitu risinājumu gan mazām, gan lielām telpām. Sērijā ietilpst dīvāni, pufi, krēsli un soli, kurus var visdažādākajos veidos kombinēt ar citām mēbelēm, tādējādi iegūstot pilnībā unikālu atpūtas zonu.

Saistītie dokumenti

Produkta parametri