Jaunums

Garderobes skapis QBUS

Slēdzams, ar apģērbu stieni, pamatnes rāmis, 2025x800x570 mm, bērzs

Art.nr.: 171432
  • Lieliski piemērots apģērba glabāšanai
  • Aizslēdzams drošai glabāšanai
  • No QBUS sērijas
Krāsa: Bērza
Krāsa Bērza
Krāsa Gaiši pelēka
Krāsa Ozola
Krāsa Balta
410.-€
Cenas bez PVN
Aprēķinām piegādes laiku....
7 gadu garantija

Vairāk par produktu

Ietilpīgs, aizslēdzams garderobes skapis, kas projektēts uzņēmumā AJ Produkti. Iesakām apvienot ar citām tās pašas QBUS sērijas mēbelēm, veidojot saskaņotu uzglabāšanas risinājumu. Teicami piemērots somu, mēteļu un citu personīgo mantu novietošanai.
Izmantojot šo pielāgojamo QBUS uzglabāšanas sēriju, iespējams ērti izveidot sakārtotu darba vidi!
Šis ietilpīgais garderobes skapis ir teicami piemērots personīgo mantu uzglabāšanai publiskajās telpās, piemēram, vestibilos vai recepcijas zonās. Skapis ir piemērots arī izmantošanai birojos.

Šis garderobes skapis ir īpaši dziļš, kas nozīmē, ka tajā ir vieta, piemēram, ceļojumu somu glabāšanai un arī drēbju pakarināšanai uz pakaramajiem.

Izgatavots no lamināta ‒ viegli kopjama, izturīga materiāla. Izvēlei pieejams lamināts dažādās krāsās. Komplektā iekļauts pamatnes rāmis, rokturis un slēdzene.

Rokturim ir atvērta, viegli satverama konstrukcija, un tas izgatavots no pulverkrāsota tērauda. Pulverkrāsota virsma ir cieta un izturīga ‒ teicami piemērota lietošanai ikdienā.

Vai nepieciešams vairāk uzglabāšanas vietas? QBUS sērijas mēbeles ir veidotas tā, lai, izmantojot moduļus, būtu iespējams ērti paplašināt uzglabāšanas vietu, kad rodas tāda vajadzība. Tas viss padarīs tavu darba dienu efektīvāku!

Saistītie dokumenti

3D modeļi

Produkta parametri