Jaunums

Skolēnu krēsls YNGVE

Liekta metāla kājas, balts, balts, A 500 mm

Art.nr.: 363249
  • Atbilst jaunajam standartam
  • Piemērots skolēniem augumā no 1,33 līdz 1,76 m.
  • Ar ērtas formas izliektu sēdekli
Krāsa: Balta
Krāsa Osis
Krāsa Balta
Krāsa Bērza
Krāsa Antracīta
Krāsa Zila
Statīva krāsa: Balta
Statīva krāsa Antracīta
Statīva krāsa Sudraba
Statīva krāsa Balta
Statīva krāsa Kobalta zila
Statīva krāsa Zaļa
128.-€
Cenas bez PVN
Aprēķinām piegādes laiku....
7 gadu garantija

Vairāk par produktu

Universāls, ērts skolēnu krēsls ar izliektu sēdekli un noapaļotu atzveltni, kas aprīkota ar somas pakaramo. Unikālais dizains sniedz iespēju uz šī krēsla sēdēt četros dažādos virzienos. Krēsls ir pieejams dažādos augstumos un krāsās. To var izvēlēties gan ar kājām, gan ar kāju rāmi. Komplektā ir iekļauts kāju balsts, kuru var noregulēt divos augstumos.
Vari sēdēt jebkādā pozā pēc vēlēšanās!

Skolas krēsls YNGVE ir AJ Produkti veidots produkts – augstākās kvalitātes universāls krēsls, kurš nodrošina lielisku sēdētāja komfortu. Šis krēsls ir piemērots lietošanai ikdienā! YNGVE krēsla priekšrocība ir iepēja sēdēt četros dažādos virzienos. Tā ir funkcija, kas padara krēslu īpaši praktisku, jo vienāda sēdēšanas poza nav piemērota ikvienam.

Šis krēsls ir aprīkots ar izliektu sēdekli un aptverošu atzveltni, kas nodrošina vēl vairāk ērtību. Krēsla aizmugurē ir praktisks somu pakaramais, kas ļauj skolēniem ērti piekļūt savām personīgajām mantām vai skolas materiāliem.

Krēsli ir sakraujami cits uz cita un tos var pakārt, kas aizņem mazāk vietas un atvieglo uzkopšanu. Skaņu absorbējoši filca paliktņi palīdz radīt labāku akustisko vidi, kas ir svarīgi gan skolēniem, gan skolotājiem. Pateicoties izturīgajam rāmim, šis krēsls ir lielisks risinājums skolām, kur katru dienu šos krēslus lietos vairāki skolēni. Lai paildzinātu krēsla izmantošanas laiku, ir iespējams pēc vajadzības iegādāties rezerves daļas; tā vietā, lai iegādātos jaunu krēslu, var aizvietot nolietotās daļas, piemēram, nolietotu sēdekli.

Pieejami vairāki krēsla varianti atbilstoši skolas dažādajām vajadzībām. YNGVE aprīkots ar kājām vai kāju rāmi, dažādos augstumos ar kāju balstu vai bez tā. Krēsla komplektācijā iekļautos kāju balstus var noregulēt divos dažādos augstumos.
Krēsls atbilst EN standartam.

Saistītie dokumenti

Lejuplādēt kopšanas instrukciju

3D modeļi

Produkta parametri