Krēsli skolām un bērnudārziem

Ievies aktīvos krēslus arī savā darbavietā!

Pērc šeit

Skolēnu krēsli dažādās krāsās un izmēros

Mācību iestādēs, piemēram, skolās un augstskolās ir ļoti svarīgi nodrošināt bērniem un jauniešiem ērtus krēslus, lai viņi stundu un lekciju laikā varētu brīvi koncentrēties uz mācībām. Bērnudārzos ir jāpadomā arī par to, lai mēbeles būtu drošas lietošanai maziem bērniem, lai tās būtu stabilas un bez asiem stūriem, tādējādi samazinot risku savainoties. A J Produkti piedāvā krēslus dažādās formās un izmēros, sākot no krāsainiem krēsliem līdz pat polsterētiem krēsliem, kas būs vairāk piemēroti augstskolām.

Plastmasas krēsli All in One

Skolēni lielu daļu savas dienas pavada, sēžot klasē. Ja krēsli, ko viņi lieto, ir neērti, bērni sāks grozīties un nespēs vairs koncentrēties uz mācībām. Klašu telpām jābūt aprīkotām ar izturīgiem un stabiliem krēsliem, kas spēs izturēt intensīvo slodzi. Daudzfunkcionālais plastmasas krēsls All in One ir lieliska izvēle skolām. Šis produkts ir viegli kopjams, un tas ilgi kalpos pat visskarbākajos skolas apstākļos. Šie krēsli ir izgatavoti no izturīga polipropilēna. Tiem ir unikāla kāju sistēma, kas neļauj lietotājam sasvērt krēslu uz aizmuguri. Šiem krēsliem nav nedz asu malu, nedz vietu, kur var iespiest pirkstus, tādējādi mazinot traumu gūšanas iespējas. Krēsli pieejami dažādos augstumos, tāpēc tos var izmantot dažāda izmēra skolas galdiem.

Antibakteriāli skolas krēsli

AJ Produkti pārdod unikālus krēslus, kas var novērst baktēriju izplatīšanos. Šie krēsli ir neatkarīgi pārbaudīti laboratorijā, un skolas mēbeļu ražošanas nozarē tiem nav konkurentu. Pētījumi liecina, ka šie krēsli nogalina apmēram 99% baktēriju un mikrobu. Iesakām šos krēslus iegādāties tādām koplietošanas telpām kā skolas ēdnīca. Tā kā šie krēsli ir viegli pēc svara, tos ir ļoti viegli sakraut kaudzēs. Tas var būt ļoti noderīgi, ja krēsli ir jāpārvieto tīrīšanai vai jāatbrīvo vieta aktivitātēm. Mēs nodrošinām arī krēslu ratiņus, kas atvieglo krēslu grēdu pārvietošanu.

Skolas krēsli Scientia

Sērijas Scientia krēsli ir lieliska izvēle, ja klasē mācās dažādu vecumu skolēni. Šiem krēsliem ir pulverkrāsoti tērauda rāmji un ērts sēdeklis, kas izgatavots no augstspiediena lamināta. Šis ir izturīgs, viegli tīrāms materiāls, kas ir ideāli piemērots skolas videi. Šajā sērijā ir arī stilīgs modelis ar īpaši komfortablu sēdekli - tas ir mīksti polsterēts un apvilkts ar melnu audumu. Sērijas Scientia augstie krēsli ir aprīkoti ar kāju balstu, kas sniedz atvieglojumu kājām un pēdām. Pārdodam arī dažādas skolas bibliotēkas mēbeles, ģērbtuves un garderobes mēbeles, un mēbeles citām skolas telpām. Lai iegūtu plašāku informāciju, pārlūkojiet mūsu produktu sarakstu mājaslapā.