Skolēnu krēsli

Skolēnu krēsli

Bērni skolā pavada lielāko dienas daļu vairāku gadu garumā, tāpēc ir svarīgi parūpēties par patīkamu un veselībai draudzīgu vidi, kurā gūt ar prieku gūt jaunas zināšanas. Mūsu uzdevums ir rūpēties par to, lai ikvienam būtu pieejami ērti, droši un ergonomiski krēsli, tāpēc AJ Produkti klāstā atrodami skolēnu krēsli ikvienai situācijai skolas dzīvē.

Krēsli skolām ir vajadzīgi ne tikai mācību procesam stundās, bet arī dažādiem pasākumiem un atpūtai, tādēļ droši ielūkojies AJ Produkti sortimentā, kur atrodamas mēbeles visdažādakajām vajadzībām.

Ikdienas krēsls skolniekam

Ikdienas krēsls, uz kura skolēns pavada visvairāk laika, ir tas, kas atrodas klases telpā. Lai skolēns spētu nosēdēt 40 minūtes vienā krēslā, tam jābūt piemērotam viņa augumam un galdam, pie kura tas atrodas. Skolām un bērnudārziem ir liels izaicinājums atrast krēslu, kas derēs jebkuram augumam. Mēs esam radījuši krēslus, kam ir dažādi papildu aprīkojumi, lai tie būtu ērti ikvienam. Sortimentā ir pieejami regulējami skolēnu krēsli, kas lieliski iederas ikvienā mācību telpā un sniedz iespēju skolēnam nodrošināt veselībai draudzīgāko sēdēšanas pozīciju.

Šie skolēnu krēsli ir:
ar regulējamu augstumu;
papildināti ar kāju paliktni, pareizai pozai sēžot;
aprīkoti ar roku balstiem elkoņu atbalstīšanai;
papildināti ar ritentiņiem, lai darbs datorklasē būtu vēl ērtāks.

Daudzfunkcionāli krēsli

Bieži vien ir situācijas, kad nepieciešami skolas krēsli, kas iederēsies dažādās telpās un tiks izmantoti pasākumos vai arī kā papildu sēdvietas neparedzētos gadījumos. Taburetes un soli ir vieni no krēslu veidiem, kuru pielietošanas funkcijas ir neskaitāmi daudz. Arī to pieejamie veidi ir vairāki – soli ar atzveltni vai bez, iekštelpām un ārtelpām. Arī skolēnu krēslu krāsas un materiālu daudzveidība ir plaša, lai katrs spētu atrast sev piemērotāko risinājumu.

Laiks atpūsties

Atpūtas stūrītis skolotāju istabā vai gaitenī noteikti ir iecienīta vieta jebkuram – gan skolēniem, gan skolotājiem. Starpbrīdī gatavojoties nākamajai stundai vai atpūšoties, dīvāni un atzveltnes liks ikvienam nedaudz atslābt un uzņemt spēkus dienas turpinājumam. Pie mums atrodami dažādu formu dīvāni, kas labi iederēsies arī mazās telpās. Kā arī audumi un krāsas, kas būs viegli kopjamas un kalpos vairākus gadus. Izvēloties košas krāsas mēbeles, tās būs kā akcents, kas atdzīvinās jebkuru telpu, tāpēc dizainā interesanti krēsli skolām visnotaļ ir lieliska izvēle.

Plaša izvēle vienuviet

Krēsli skolām un bērnudārziem vienuviet atrodami AJ Produkti veikalā. Sortimentā pieejami skolēnu krēsli, kas būs piemēroti jebkura vecuma bērniem, kā arī iederēsies ikvienā interjerā. Izvēloties skolai vai bērnudārzam piemērotāko risinājumu, noteikti ņem vērā bērnu vajadzības. Parūpējies par ergonomisku mācību vidi un izmanto priekšrocības, ko sniedz regulējami skolēnu krēsli, kā arī arī neaizmirsti iekārtot ērtu atpūtas zonu, izvēloties komfortablus sēdēšanas risinājumus. Mēs rūpējamies par to, lai visi krēsli būtu kvalitatīvi un ilgmūžīgi. Izdari īsto izvēli pie mums!

Un ņem vērā, ka ergonomsiki un ērti skolēnu krēsli ir tikai daļa no atbilstošas mācību vides, tāpēc pie AJ Produkti droši meklē arī citas skolas mēbeles. Produktus apskati un iegādājies internetveikalā vai dodos uz mūsu salonu Rīgā!