Jaunums

Krēsls NELSON

Plastmasas sēdeklis, melns, melns

Art.nr.: 116703
  • Saliekami cits uz cita ērtai uzglabāšanai
  • Iespēja krēslus sastiprināt kopā
  • Izturīgs, viegls noslaukāms un tīrāms
Krāsa: Melna
Krāsa Melna
Krāsa Zila
Krāsa Tumši pelēka
Krāsa Gaiši pelēka
35.-€
Cenas bez PVN
Aprēķinām piegādes laiku....
7 gadu garantija

Vairāk par produktu

No izturīgas plastmasas izgatavots krēsls, kas ir lieliski piemērots ēdamzālēm un citām intensīvas noslodzes telpām. Krēsli ir saliekami cits uz cita. Tos var sastiprināt kopā, lai izveidotu rindas.
Iesakām ēdnīcā izvietot ērtus vienkārša un klasiska dizaina krēslus. NELSON krēslu sēdeklis un atzveltne ir izgatavoti no izturīgas plastmasas, tādēļ tie būs lieliski piemēroti lielas noslodzes telpām un apstākļiem. Šo materiālu var ērti noslaucīt un notīrīt, tādēļ krēsli būs lieliski piemēroti ēdnīcām.

Krēsli ir ērti savietojami cits uz cita brīžos, kad tie netiek lietoti vai kad nepieciešams uzkopt telpas. Tas arī atvieglo uzglabāšanu, jo cits uz cita saliktie krēsli aizņem maz vietas. Lai vēl vairāk atvieglotu krēslu pārvadāšanu un uzglabāšanu, tos var izvietot uz ērtiem krēslu ratiņiem.

Krēslus var aprīkot ar savienojumu fiksatoriem (iegādājami atsevišķi), lai tos sastiprinātu kopā un izveidotu krēslu rindas konferencēm, semināriem vai citiem pasākumiem. Roku balstus - arī tādus, kas ietver rakstāmvirsmu - var iegādāties kā aksesuārus.

Saistītie dokumenti

Lejuplādēt kopšanas instrukciju

Produkta parametri