Konferenču krēsli un sapulču krēsli birojam

Biroja krēsli

Biroja krēsli un datorkrēsli. Kā izvēlēties piemērotāko?

Uzzini šeit

Ērti konferenču krēsli palielina pasākuma vērtību

Ikviens pasākumu apmeklētājs pateiks, ka pasākums ir izdevies, ja tajā ir ērti konferenču krēsli, kuri nerada vēlmi knosīties un nenovērš uzmanību no koncentrēšanās uz pasākuma vadītājiem. Bez tam – konferenču telpai ir jābūt estētiskai. Ir jāapzinās telpas pielietojums. Viens uz otra savietojami krēsli būs piemēroti konferenču telpām, kur notiek apmācības un prezentācijas. Šie krēsli ļaus variēt krēslu daudzumu pēc nepieciešamības. Dizaineru veidoti sapulču krēsli būs piemērotāki telpām, kur notiek valdes sanāksmes vai tikšanās ar klientiem.

Estētiski krēsli

Krēsla estētika ir svarīgs faktors, kas jāņem vēra, izvēloties biroja mēbeles konferenču telpai, it īpaši, ja telpa kalpos kā tikšanās vieta ar esošajiem un potenciālajiem klientiem. AJ Produkti sortimentā esošie konferenču krēsli pieejami dažādās krāsās, piemēram, dižskābarža, bērza, bēšā, melnā, pelēkā, zaļā, laima, oranžā, violetā, baltā, sarkanā un citās.
Kas biroja vai konferences krēslam piešķir stilu un noskaņu? Tās var būt atšķirīgas formas, līnijas, dizaini, rāmji (koka vai metāla). Mūsu sortimentā atrodami gan klasiski, gan moderna dizaina konferenču krēsli. Atliek vien izvēlēties atbilstoši savai gaumei un noskaņai, kādu telpā vēlaties radīt

Kvalitatīvi konferenču krēsli

Būtisks kritērijs ir arī kvalitāte – konferenču zāles krēsli tiek izgatavoti no dažādiem
materiāliem, tāpēc izvēles brīdī uzmanību jāpievērš ne tikai dizainam, bet arī materiālu ilgmūžībai.

AJ Produkti piedāvātie konferenču krēsli ir izgatavoti no dažādiem materiāliem – auduma, koka, ādas, poliuretāna un mākslīgās ādas. Izvēloties krēslu, ir jāpievērš uzmanība materiālam, piemēram, ja krēsli tiks izmantoti ilgam laika periodam, jāņem vērā, lai tas nebūtu izgatavots no sviedrējoša vai slidena materiāla. Svarīgi, lai krēsla pārvalka materiāls ir viegli kopjams un dezinficējams. Savukārt, īslaicīgai lietošanai zonās ar augstu noslodzi un aktīvāku cilvēku plūsmu praktiska izvēle būs plastmasas izstrādājumi, jo plastmasa krēsls ir viegls, ērti tīrāms un pārvietojams, kā arī izturīgs. Pateicoties šīm īpašībām, tie ir piemēroti kā labi apmeklētāju krēsli klientu apkalpošanas telpās un citviet, kur nav jāuzkavējas ilgstoši.

Funkcionalitātes nozīme

Ikviens konferenču rīkotājs un biroja cilvēks apliecinās, cik būtiski ir, lai krēsli būtu ērti pārvietojami, ļaujot īsā laikā mainīt telpas izmantošanas mērķi. Tāpēc, meklējot savām prasībām atbilstošāko krēslu, svarīgi uzmanību pievērst arī šim aspektam.
AJ Produkti piedāvā krēslu modeļus, kas ir ērti sakraujami viens virs otra, tādējādi nepieciešamības gadījumā telpā iespējams iegūt brīvu vietu vai arī krēslus vienkārši var pārnest/transportēt uz citu vietu.

Kāds konferenču krēsls ir ērtākais?

Krēsla ērtumu nosaka sēdekļa augstums un dziļums. Jāpiedomā pie tā, lai sēdētājam būtu ērti, varētu atbalstīt kājas uz zemes. Augstumā regulējami konferenču krēsli ļaus katram sēdētājam pielāgot augstumu savām vajadzībām. AJ Produkti sortimentā pieejami arī regulējami konferenču krēsli ar plašu augstuma regulācijas amplitūdu.

Pats svarīgākais par krēsliem

Rezumējot augstāk minēto, ja nepieciešami krēsli konferenču zālēm, jāpievērš uzmanība ne tikai to dizainam, bet arī funkcionalitātei, lai krēsli kalpotu ilgi, būtu ērti pārvietojami un ļautu tajos sēdošajiem justies komfortabli. AJ Produkti klāstā atrodams viss minētais.