Jaunums

Atvilktņu bloks uz riteņiem QBUS

4 atvilktnes ar rokturiem, aizslēdzams, gaiši pelēks

Art.nr.: 170365
  • Centrālā slēdzene drošai glabāšanai
  • Ritenīši atvieglo pārvietošanu
  • No QBUS sērijas
Krāsa: Gaiši pelēka
Krāsa Gaiši pelēka
Krāsa Balta
Krāsa Bērza
Krāsa Ozola
273.-€
Cenas bez PVN
Aprēķinām piegādes laiku....
7 gadu garantija

Vairāk par produktu

Kompakts, aizslēdzams, pārvietojams AJ Produkti dizaina atvilktņu bloks. Iesakām apvienot ar citām tās pašas QBUS sērijas mēbelēm, veidojot saskaņotu uzglabāšanas risinājumu. Lieliski piemērots, piemēram, biroja piederumu un personisko lietu uzglabāšanai.
Izmantojot šo pielāgojamo QBUS uzglabāšanas sēriju, iespējams ērti izveidot sakārtotu darba vidi!
Mūsu praktiskais, pārvietojamais atvilktņu bloks ir kompakts uzglabāšanas risinājums, kuru iespējams ērti novietot zem rakstāmgalda vai blakus tam. Drošai uzglabāšanai atvilktņu bloks ir aprīkots ar centrālo slēdzeni, savukārt četrās atvilktnēs ir pietiekami daudz vietas biroja piederumu vai personīgo lietu uzglabāšanai.

Bloks ir aprīkots ar ritenīšiem, tāpēc tas vajadzības gadījumā ir ērti pārvietojams nepieciešamajā vietā. Izgatavots no lamināta, kas ir izturīgs un viegli tīrāms materiāls. Izvēlei pieejams lamināts dažādās krāsās. Komplektā iekļauti rokturi.

Rokturiem ir gluda, viegli satverama konstrukcija un tie izgatavoti no pulverkrāsota tērauda. Pulverkrāsotā virsma ir cieta un izturīga ‒ teicami piemērota lietošanai ikdienā.

Vai nepieciešams vairāk uzglabāšanas vietas? QBUS sērijas mēbeles ir veidotas tā, lai, izmantojot moduļus, būtu iespējams ērti paplašināt uzglabāšanas vietu, kad rodas tāda vajadzība. Tas viss padarīs tavu darba dienu efektīvāku!

Saistītie dokumenti

3D modeļi

Produkta parametri