Jaunums

Uzglabāšanas sekcija QBUS

Slēdzams skapis + 2 vaļēji nod. + skapītis, pamatnes rāmis, rokturi, 1641x2000x420 mm, gaiši pelēks

Art.nr.: 171475
  • Pielāgojama un praktiska glabātuve
  • Aizslēdzamas bīdāmās durvis
  • No QBUS mēbeļu sērijas
Krāsa: Gaiši pelēka
Krāsa Gaiši pelēka
Krāsa Bērza
Krāsa Ozola
Krāsa Balta
655.-€
Cenas bez PVN
Aprēķinām piegādes laiku....
7 gadu garantija

Vairāk par produktu

Kompakts AJ Produkti dizaina nodalījumu skapis. Iespējams kombinēt ar citām tās pašas QBUS sērijas mēbelēm, veidojot saskaņotu uzglabāšanas risinājumu. Mēbeļu kombinācijā ietilpst skapis un plauktu sekcija, kas piemēroti birojiem, recepcijas zonām un konferenču telpām.
Izmantojot šo pielāgojamo QBUS uzglabāšanas sēriju, iespējams ērti izveidot sakārtotu darba vidi!
Šis praktiskais mēbeļu komplekts nodrošina dažādas uzglabāšanas iespējas, jo tas sastāv no skapjiem un plauktiem. Augstais skapis ir aprīkots ar aizslēdzamām bīdāmajām durvīm, kuras ir kompakti atveramas un aizveramas.

Šis praktiskais skapis ir lieliski piemērots mapju, avīžu, biroja piederumu vai personisko piederumu uzglabāšanai. Skapis ir piemērots dažādu zonu izveidošanai darbavietā, nodrošinot tīru uzglabāšanas vietu, vienlaicīgi pildot starpsienas funkciju.

Izgatavots no lamināta ‒ izturīga un viegli kopjama materiāla. Izvēlei pieejams lamināts dažādās krāsās. Komplektā iekļauti pamatnes rāmji, rokturi un slēdzenes.

Tā kā rokturi bīdāmajām durvīm atrodas padziļinājumā, tie ietaupa vietu, kas ir īpaši svarīgi nelielās telpās, piemēram, kopētavā vai gaitenī. Durvju rokturiem ir gluda, viegli satverama konstrukcija.

Rokturi izgatavoti no pulverkrāsota, izturīga tērauda. Pulverkrāsota virsma ir cieta un izturīga ‒ teicami piemērota lietošanai ikdienā.

Vai nepieciešams vairāk uzglabāšanas vietas? QBUS sērijas mēbeles ir veidotas tā, lai, izmantojot moduļus, būtu iespējams ērti paplašināt uzglabāšanas vietu, kad rodas tāda vajadzība. Viss efektīvai darba dienai!

Saistītie dokumenti

3D modeļi

Produkta parametri