Dokumentu skapji

Biroja mēbeles - biroja plaukti un skapji

Kā Tu vari izvēlēties piemērotākos biroja plauktus un skapjus

Uzzini šeit

Dokumentu skapji kārtībai birojā

Sakārtota vide veicina augstāku darba efektivitāti un uzlabo koncentrēšanās spējas. Ja viss darbam nepieciešamais atrodas tuvumā, zināmās vietās, darbs norit produktīvāk. Dokumentu skapji ir viens no elementiem, kas palīdz birojā ieviest kārtību un katrai lietai atrast tās īsto vietu. AJ Produkti piedāvā vairākas skapju sērijas, katrai no kurām ir savas priekšrocības.

Ērta dokumentu glabāšana

Katrā birojā ir daudzi dokumenti, kuri ikdienā var būt nepieciešami vadībai, grāmatvedībai vai jebkuram darbiniekam. Lai šie dokumenti būtu pārskatāmi un ērti pieejami, tie parasti tiek kārtoti dažādās mapēs, kas tiek izvietotas plauktos.

Lietošanas ērtumam mapes var izvēlēties dažādās krāsās, to sānu malās izvietojot norādes par konkrētās mapes saturu, tādējādi ikvienam būs vieglāk atrast meklēto. Skapjos bez durvīm ērti izvietot lielas mapes, savukārt veramie skapji būs piemērotāki sīkiem priekšmetiem un dokumentu kaudzēm. Jebkurā gadījumā – vienas pareizās receptes šeit nav, katram jāizvēlas mēbeles atbilstoši saviem ieradumiem.

Modulus mēbeles

Mēbeļu sērija Modulus izceļas ar vieglāko pielāgojamību dažādiem birojiem un dažādām vajadzībām. Sērijā ietilpst gan plaukti, gan dokumentu skapji. Dažādas mēbeles var savstarpēji kombinēt, veidot saskanīgu un funkcionālu mēbeļu kompozīciju.

Ja birojs ir neliels, noderīgi izvēlēties skapjus ar bīdāmām durvīm, kurus starp citu iespējams izmantot arī kā darbavietu atdalītājus, radot privātākas telpas sajūtu darbiniekiem. Šīs sērijas mēbeles tiek ražotas no dažādu krāsu lamināta, kas ir viegli kopjams. Pēc vajadzības plauktus un skapjus iespējams aprīkot ar dažādiem nodalījumiem, durvīm un citiem papildu elementiem.

Flexus dokumentu skapji

Šī ir mūsdienīga skapju un plauktu sērija, kas piemērota dažādiem interjeriem, jo mēbeles iespējams izvēlēties baltā, pelēkā vai gaišu brūnā krāsas tonī. Skapji ir kombinēti – tiem ir gan atvērtie plaukti, gan arī aizveramas daļas ar durvīm. Atliek vien izvēlēties konkrētajam birojam piemērotāko risinājumu.

Metāla dokumentu skapji

Ja prioritāte ir izturība, ilgmūžība, ieteicams ieskatīties metāla dokumentu skapju piedāvājumā. Tie ir nerūsējošā tērauda skapji, kas apstrādāti ar pulverkrāsojumu, līdz ar to šie skapji ir paredzēti intensīvai lietošanai ikdienā, neraizējoties par nolietojuma ietekmi uz to funkcionalitāti. Šādi skapji ir īpaši piemēroti vietām, kur paralēli dokumentu kārtošanai notiek arī, piemēram, ražošana.

Šādus skapjus var ievietot arī modernos birojos, kur interjers izstrādāts industriālā vai , pilsētvides stilā. Tie iederēsies arī noliktavās. Daļai šo skapju ir augstumā regulejamas kājas, tāpēc tie ir droši un stabili novietojami arī uz nelīdzenām virsmām. Līdzīgi kā citi arī šie skapji pieejami dažādos risinājumos, gan ar durvīm, gan bez tām. Tāpat arī durvis var būt gan veramas, gan bīdāmas, gan žalūziju tipa.
Metāla dokumentu skapis ir lielisks risinājums nepacietīgajiem, steidzīgajiem un uzticamu lietu cienītajiem.

Kā izvēlēties?

Ja nepieciešams dokumentu skapis, vispirms jāizvērtē, kas un cik daudz tajā tiks glabāts. Ja nepieciešams pieejamā vietā novietot vien pāris dokumentu mapes, iespējams, pilnīgi pietiekami būs ar nelielu plauktu, savukārt, ja birojā pieņemts uzglabāt daudz dokumentu, iespējams, jāapdomā skapju kompleksa iegāde, kurā ērti būs iespējams izvietot visu nepieciešamo.

Dokumentu skapji mēdz būt gan vaļēji, gan ar bīdāmām vai veramām durvīm. Arī krāsu toņu izvēles ir daudzveidīgas, līdz ar to jāieklausās savā gaumē un jāņem vērā konkrētā biroja platība un interjera stils. Ieskaties AJ Produkti sortimentā un izvēlies savu skapi!