Dokumentu skapji

Biroja mēbeles - biroja plaukti un skapji

Kā Tu vari izvēlēties piemērotākos biroja plauktus un skapjus

Uzzini šeit

Dokumentu skapji kārtībai birojā

Sakārtota vide veicina augstāku darba efektivitāti un uzlabo koncentrēšanās spējas. Ja viss darbam nepieciešamais atrodas tuvumā, zināmās vietās, darbs norit produktīvāk. Dokumentu skapji ir viens no elementiem, kas palīdz birojā ieviest kārtību un katrai lietai atrast tās īsto vietu. AJ Produkti piedāvā dažādus dokumentu skapjus ikviena vajadzībām.

Ērta dokumentu glabāšana

Teju katrā birojā ir daudz dokumentu, kuri ikdienā var būt nepieciešami vadībai, grāmatvedībai vai jebkuram darbiniekam. Lai šie dokumenti būtu pārskatāmi un ērti pieejami, tie parasti tiek kārtoti dažādās mapēs, kas tiek izvietotas plauktos. Biroja dokumentu skapis ir lielisks risinājums, kas sniedz iespēju ērti un pārskatāmi uzglabāt dažadas mapes un dokumentus.

Lietošanas ērtumam mapes var izvēlēties dažādās krāsās, to sānu malās izvietojot norādes par konkrētās mapes saturu, tādējādi ikvienam būs vieglāk atrast meklēto. Skapjos bez durvīm iespējams ērti izvietot lielas mapes, savukārt veramie skapji būs piemērotāki sīkiem priekšmetiem un dokumentu kaudzēm. Jebkurā gadījumā – vienas pareizās receptes šeit nav, katram jāizvēlas mēbeles atbilstoši saviem ieradumiem un vajadzībām.

Koka dokumentu skapji

AJ Produkti atrodami dažāda diziana un materiālu dokumentu skapji. Koka dokumentu skapji ir elegants, izturīgs un viegli kopjams risinājums, kas lieliski iederas gandrīz jebkurā birojā. Pateicoties koka dokumentu skapju neuzkrītošajam, taču mūsdienīgajam dizianam tos iespējams viegli kombinēt ar citām biroja mēbelēm, veidojot vienotu uzņēmuma tēlu un patīkamu darba vidi.

Metāla dokumentu skapji

Ja prioritāte ir izturība un ilgmūžība, ieteicams ieskatīties metāla dokumentu skapju piedāvājumā. AJ Produkti atrodamie metāla dokumentu skapji ir veidoti no nerūsējošā tērauda, kas apstrādāts ar pulverkrāsojumu, līdz ar to šie skapji ir paredzēti intensīvai lietošanai ikdienā, neraizējoties par nolietojuma ietekmi uz to funkcionalitāti. Šādi skapji ir īpaši piemēroti vietām, kur paralēli dokumentu kārtošanai notiek arī, piemēram, ražošana.

Metāla dokumentu skapji iederas arī modernos birojos, kur interjers izstrādāts industriālā vai pilsētvides stilā. Tie iederēsies arī noliktavās, kur nepieciešami ne tikai izturīgi, bet arī higiēniski risinājumi. Daļai šo skapju ir augstumā regulejamas kājas, tāpēc tie ir droši un stabili novietojami arī uz nelīdzenām virsmām. Līdzīgi kā citi, arī šie skapji pieejami dažādos risinājumos, gan ar durvīm, gan bez tām. Tāpat arī durvis var būt gan veramas, gan bīdāmas, gan žalūziju tipa. Pieejami arī slēdzami dokumentu skapji, kas lielisks drošības risinājums, kur uzglabāt svarīgus dokumentus vai citas vērtīgas lietas.

Kā izvēlēties dokumentu skapi?

Izvēloties dokumentu skapi, vispirms jāizvērtē, kas un cik daudz tajā tiks glabāts. Ja nepieciešams pieejamā vietā novietot vien pāris dokumentu mapes, iespējams, pilnīgi pietiekami būs ar nelielu plauktu, savukārt, ja birojā pieņemts uzglabāt daudz dokumentu, iespējams, jāapdomā par skapju kompleksa iegādi, kurā būs iespējams ērti izvietot visu nepieciešamo.

AJ Produkti pieejami slēdzami dokumentu skapji, vaļēji risinājumi, mēbeles ar bīdāmām vai veramām durvīm, tādēļ ikvienam ir iespēja izvēlēties savām vajadzībām piemērotāko risinājumu. Ieskaties AJ Produkti sortimentā un izvēlies savu skapi!