Jaunums

Skapis QBUS

4 plaukti, pamatnes rāmis, rokturis, 2025x400x420 mm, bērzs

Art.nr.: 170112
  • Praktisks, ar regulējamiem plauktiem
  • Kompakts, ar paslēptu uzglabāšanas vietu
  • No QBUS sērijas
Krāsa: Bērza
Krāsa Gaiši pelēka
Krāsa Bērza
Krāsa Ozola
Krāsa Balta
266.-€
Cenas bez PVN
Aprēķinām piegādes laiku....
7 gadu garantija

Vairāk par produktu

Mūsdienīgs AJ Produkti dizaina viendurvju skapis. Iespējams kombinēt ar citām tās pašas QBUS sērijas mēbelēm, veidojot saskaņotu uzglabāšanas risinājumu. Šis skapis ir piemērots birojiem, konferenču zālēm un recepcijas zonām.
Izmantojot šo pielāgojamo QBUS uzglabāšanas sēriju, iespējams ērti sakārtot darba vidi!
Šis praktiskais skapis ir lieliski piemērots, lai uzglabātu jebko no grāmatām un mapēm līdz biroja piederumiem, ko vēlies paslēpt, bet arī ērti piekļūt.

Pateicoties skapja mūsdienīgajam dizainam, tas piemērots izmantošanai dažādos interjeros, piemēram, vestibilos, birojos vai konferenču telpās
Skapis ir izgatavots no lamināta ‒ izturīga un viegli kopjama materiāla. Lamināts ir pieejams vairākās krāsās. Komplektā kopā ar skapi iekļauts pamatnes rāmis un rokturi.

Rokturim ir glīta un viegli satverama konstrukcija, turklāt to var ērti lietot gan vertikāli, gan horizontāli. Rokturi iespējams uzstādīt jebkurā augstumā vertikāli vai horizontāli.
Rokturi ir izgatavoti no tērauda, kas pārklāts ar pulverkrāsojumu. Pulverkrāsotā virsma ir cieta un izturīga ‒ teicami piemērota lietošanai ikdienā.

Vai nepieciešams vairāk vietas dažādu priekšmetu uzglabāšanai? QBUS sērijas mēbeles ir veidotas tā, lai, izmantojot moduļus, būtu iespējams papildināt uzglabāšanas mēbeļu klāstu, kad rodas tāda vajadzība. Viss efektīvai darba dienai!

Saistītie dokumenti

3D modeļi

Produkta parametri