Jaunums

Skapis QBUS

4 plaukti, kāju rāmis, rokturis, 2020x400x420 mm, sudrabots, bērzs

Art.nr.: 171112
  • Praktisks, ar regulējamiem plauktiem
  • Kompakts, ar paslēptu uzglabāšanas vietu
  • No QBUS sērijas
Krāsa: Bērza
Krāsa Bērza
Krāsa Gaiši pelēka
Krāsa Ozola
Krāsa Balta
Statīva krāsa: Sudraba
Statīva krāsa Sudraba
Statīva krāsa Melna
Statīva krāsa Balta
314.-€
Cenas bez PVN
Aprēķinām piegādes laiku....
7 gadu garantija

Vairāk par produktu

Mūsdienīgs AJ Produkti dizaina viendurvju skapis. Iespējams kombinēt ar citām tās pašas QBUS sērijas mēbelēm, veidojot saskaņotu uzglabāšanas risinājumu. Skapis ir teicami piemērots izmantošanai birojos, konferenču telpās un recepcijas zonās.
Izmantojot šo pielāgojamo QBUS uzglabāšanas sēriju, iespējams ērti izveidot sakārtotu darba vidi!
Šis praktiskais skapis ir lieliski piemērots, lai uzglabātu jebkādus priekšmetus, sākot no grāmatām un mapēm līdz biroja piederumiem un citiem priekšmetiem, ko vēlies paslēpt, bet kam vēlies ērti piekļūt.

Pateicoties skapja mūsdienīgajam dizainam, tas piemērots izmantošanai dažādos interjeros, piemēram, vestibilos, birojos, garderobēs vai konferenču telpās.
Skapis ir izgatavots no lamināta ‒ izturīga un viegli kopjama materiāla. Izvēlei pieejams lamināts dažādās krāsās. Komplektā iekļauti pamatnes rāmis un rokturis.

Rokturim ir glīta un viegli satverama konstrukcija, turklāt to var ērti lietot neatkarīgi no piestiprināšanas veida gan vertikāli, gan horizontāli. Rokturus iespējams uzstādīt jebkurā augstumā gan vertikāli, gan horizontāli.
Rokturis ir izgatavots no tērauda, kas pārklāts ar pulverkrāsojumu. Pulverkrāsotā virsma ir cieta un izturīga ‒ teicami piemērota lietošanai ikdienā.

Vai nepieciešams vairāk vietas dažādu priekšmetu uzglabāšanai? QBUS sērijas mēbeles ir veidotas tā, lai, izmantojot moduļus, būtu iespējams ērti paplašināt uzglabāšanas vietu, kad rodas tāda vajadzība. Viss efektīvai darba dienai!

Saistītie dokumenti

3D modeļi

Produkta parametri