Jaunums

Skapis QBUS

2 plaukti, kāju rāmis, rokturi, 1252x800x420 mm, melns, gaiši pelēks

Art.nr.: 171135
  • Praktisks, ar regulējamiem plauktiem
  • Kompakts, ar nosegtu uzglabāšanas vietu
  • No QBUS sērijas
Krāsa: Gaiši pelēka
Krāsa Gaiši pelēka
Krāsa Balta
Krāsa Bērza
Krāsa Ozola
Statīva krāsa: Melna
Statīva krāsa Melna
Statīva krāsa Balta
Statīva krāsa Sudraba
288.-€
Cenas bez PVN
Aprēķinām piegādes laiku....
7 gadu garantija

Vairāk par produktu

Mūsdienīgs AJ Produkti dizaina skapis ar divām durvīm. Iespējams kombinēt ar citām tās pašas QBUS sērijas mēbelēm, veidojot saskaņotu uzglabāšanas risinājumu. Šis skapis ir piemērots birojiem, konferenču zālēm vai vestibiliem.
Izmantojot šo pielāgojamo QBUS uzglabāšanas sēriju, iespējams ērti sakārtot darba vidi!
Šis praktiskais skapis ir lieliski piemērots, lai uzglabātu jebko no grāmatām un mapēm līdz biroja piederumiem un citiem priekšmetiem, ko vēlies paslēpt, bet arī ērti piekļūt.

Pateicoties skapja mūsdienīgajam dizainam, tas piemērots izmantošanai dažādos interjeros, piemēram, birojos, garderobēs vai konferenču telpās.
Skapis ir izgatavots no lamināta ‒ izturīga un viegli kopjama materiāla. Lamināts ir pieejams vairākās krāsās. Komplektā kopā ar skapi iekļauts pamatnes rāmis un rokturi.

Rokturiem ir glīta un viegli satverama konstrukcija, kas padara tos ērti lietojamus neatkarīgi no piestiprināšanas veida gan vertikāli, gan horizontāli. Rokturus iespējams uzstādīt jebkurā augstumā vertikāli vai horizontāli.
Rokturi izgatavoti no pulverkrāsota, izturīga tērauda. Pulverkrāsotā virsma ir cieta un izturīga ‒ teicami piemērota lietošanai ikdienā.

Vajadzīga papildu uzglabāšanas vieta? QBUS sērijas mēbeles ir veidotas tā, lai, izmantojot moduļus, būtu iespējams papildināt uzglabāšanas mēbeļu klāstu, kad rodas tāda vajadzība. Viss efektīvai darba dienai!

Saistītie dokumenti

3D modeļi

Produkta parametri