Jaunums

Skapis QBUS

2 plaukti + 2 atvilktnes, kāju rāmis, rokturi, 1332x800x420 mm, ozols

Art.nr.: 170416
  • Vairākas uzglabāšanas iespējas
  • Nosegta novietne
  • No QBUS sērijas
Krāsa: Ozola
Krāsa Ozola
Krāsa Bērza
Krāsa Gaiši pelēka
Krāsa Balta
Statīva krāsa: Blāvi pelēks
Statīva krāsa Blāvi pelēks
Statīva krāsa Balināts
437.-€
Cenas bez PVN
Aprēķinām piegādes laiku....
7 gadu garantija

Vairāk par produktu

Mūsdienīgs AJ Produkti patentēta dizaina skapis ar 2 durvīm, 2 plauktiem un 2 atvilktnēm. Iespējams kombinēt ar citām tās pašas QBUS sērijas mēbelēm, veidojot saskaņotu uzglabāšanas risinājumu. Teicami piemērots izmantošanai birojos, konferenču telpās un recepcijas zonās.
Izmantojot šo pielāgojamo QBUS uzglabāšanas sēriju, iespējams ērti izveidot sakārtotu darba vidi!
Praktiskais skapis ir lieliski piemērots, lai uzglabātu jebko, sākot no grāmatām un mapēm un beidzot ar biroja piederumiem vai jebko citu, ko vēlies paslēpt, bet joprojām vēlies tam ērti piekļūt.

Piemērots izmantošanai dažādos interjeros, piemēram, vestibilos, birojos, garderobēs vai konferenču telpās. Kāpēc gan nesalikt kopā vairākus blokus, lai izveidotu vēl vienu telpu tajā pašā telpā vai sadalītu telpu vairākās zonās?

Izgatavots no lamināta ‒ izturīga un viegli kopjama materiāla. Izvēlei pieejams lamināts dažādās krāsās. Komplektā iekļauts pamatnes rāmis un rokturi.

Rokturiem ir glīta un viegli satverama konstrukcija, turklāt tos iespējams ērti lietot gan vertikāli, gan horizontāli. Rokturus var uzstādīt jebkurā augstumā gan horizontāli, gan arī vertikāli.

Rokturi izgatavoti no pulverkrāsota, izturīga tērauda. Pulverkrāsotā virsma ir cieta un izturīga ‒ teicami piemērota lietošanai ikdienā.

Vai nepieciešams vairāk uzglabāšanas vietas? QBUS sērijas mēbeles ir veidotas tā, lai, izmantojot moduļus, būtu iespējams ērti paplašināt uzglabāšanas vietu, kad rodas tāda vajadzība. Viss efektīvai darba dienai!

Saistītie dokumenti

3D modeļi

Produkta parametri